PDA

View Full Version : Moля за съвет :)



zero
12-09-2012, 11:02
Добър ден на всички !!!
Не вярвах, че скоро ще пиша в този форум, но ... ето на :/
Пиша ви, за да чуя някакво друго мнение освен моето (което в най-общия случай е мнението на хората)
Началото беше преди 4-5 години като бях 12 клас в средното училище, както всяко нормално момче заглеждам момичета и си ги харесвам. Направи ми впечатление едно зайче 9 клас, което така и не заговорих ...
С течение на обстоятелствата след 4-5 години една вечер си разглеждах приятелите във фб иии видях "нея" и си казах:
"Божее ... това момиче никога няма да е мое .." Незнайно как, незнайно защо след седмица тя ми писа пописахме си малко с нея иии излязохме целунахме се и ... да кажем, че това беше началото на нашата връзка.
Всичко звучи добре. Тя е мила към мен, обича ме (или поне така твърди), няма претенции за материалното ми състояние- още не е идвала в нас, не ме е питала дали имам кола чак след 4 месец я прибрах набързо до тях с колата на баща ми която е работна и мяза на гъз винаги (прашна разбита .. ужас ! ама мн ме мързеше да вървя .. :D, срам не срам прибрах я, а тя каза даже, че колата си е мн хубава (абе да 0.о)) Ако и кажа ще вървим 10 км - ще върви нито ще пита за такси, нито ще пита за кола, най-много да каже "изчакай само да си обуя нещо по-удобно" Никога не е имала претенции къде ще ходим, дори ако ще да сме си само двамата на някоя пейка в парка (което доста пъти е било ...)
Нямала е притенции за нищо и никога. Хубаво, нещата между нас вървят ... (даже май почти не сме се карали като се замисля...)
Лошото обаче е, че ми казаха, че е била курва и се е ебала много(на мен лично ми пусна след месец и малко отгоре .. 0.0) Отвори ли са я като е била 6-7 клас (абе то сегашните момичета на тея год. вече и в гъза не са девствени, ама ади)
Доста хора ми казаха, че е използвачка, наркоманка и, че се ебе много....
-> че е използвачка, въобще дума да не става (поне с такова впечатление съм за нея след 5 месеца)
-> че е наркоманка ... (призна си пред мен, че е продавала трева, но е пробвала само 2 пъти (трева нищо друго) и от години не се занимава с такива работи, не смята и да си "подновява бизнеса" тогава е била на зор за пари, затова се е занимавала с това. А и да си бъда честен и аз съм си опитвал веднъж-дваж ...)
-> че се ебе много... т.е, че е Курва: абе кво да кажа питал съм я в очите с колко е спала тя ми каза с 5-6 човека ама е имала много връзки 0.о (между другото момиче което се ебе много (познавам такава курва- шкафчето и в тях е пълно с перверзии и сякфи секс консумативи иии наистина се шиба ама злорадо- да тръгна да я лижа ще ме остави и ще пита за допълнително, щи врътне 1 фортук ии ще се почне якото ебане) с нея нещата стоят по >> начин - тръгна да и правя френска - НЕ МИ ДАВА (с оправданието "Не ми харесва", не ми дава даже и да я "опипвам отдолу" поради същата причина, но поне няколко пъти съм се добирал до "там") Ако и се нахвърля твърде бързо - няма да има секс .. За анален секс дума да не става (казвала ми е, че ще ми даде пари да ида на курва ако толкова мн ми се прави анален и се цупи), за 69 може би след 2/3 години (така като гледам .. аа аз умирам от желание за 69 ;(), дори понякога се случва така, че все едно отивам при нея само за секса иии уж всичко готово наместено и НИЩО ...
За секс без презерватив - дума не става !
Та след като изброих толкова много неща, които са ми направили впечатление и мисля, че са неща непристойни за курва се чудя хората, които говорят на какво основание го казват 0.0 Не знам объркан съм чудя се дали наистина е такава 0.о опитвам се да си вярвам на това което виждам, но като дойде някой и като ми каже "а майни я тая наркоманка или майни я тая курва" направо ми се приплаква ;(
Гледал съм стотици пъти снимките и във фейсбук и никога е нямала нито 1 неприлична снимка надупена или да си показва циците или да е по бельо или нещо от сорта ... Ама хората говорят и не знам на какво да вярвам ..
Тъп съм - знам ама не знам как да реагирам .. мн съм уязвим срещу хорските приказки и нз какво да правя :(

На Нова година може да се окаже така, че да попаднем с хора, които са говорили лошо за нея и се чудя дали да ходим изобщо.
Моля за съвет относно цялата история ...

.Wonder
12-09-2012, 11:42
Хората винаги говорят. Умеят да бълват всякакви истории, по-често базирани на грозни слухове и истории.
Слушайки държанието на момичето към теб, смятам че не би трябвало да имаш притеснения относно нея. Обича те, ти я обичаш, държи се добре към теб, ти към нея-също.

druzilla
12-09-2012, 11:53
Може би е правила грешки в миналото,но човек израства,променя се..Щом сега не е такава,не виждам какъв е проблема?Освен това е била откровена с теб,което е много хубаво.Обичайте се,това е най-важното! :)

bitchwolf
12-09-2012, 13:14
И ако е спала с много какво? ..ужас нали, ама ако ти си спал с много си е*ати пича. И да е било така, какво те бърка тебе изобщо, при положение, че не те е имало в живота й. Хората говорели..ми те и след като умреш пак ще си говорят. Доколкото прочитам си доволен от това, което е тя. Какъв ти е проблема? -хорските приказки? ...много жалко :(

Enchanting
12-09-2012, 13:26
Хората Винаги говорят... няма как да се промени. Някои от завист други от чиста злоба.
Щом ти е показала каква е не само на думи, но и на действия, няма какво да се чудиш.
Не трябва да си зависим от хорското мнение.. обичайте се - нека говорят.

Dark_Angel_
12-09-2012, 13:29
И ако е спала с много какво? ..ужас нали, ама ако ти си спал с много си е*ати пича. :(

Защо когато един мъж спи с много жени е е*ати пича, когато една жена спи с много мъже е к*рва?
Представи си един ключ, които може да отваря всякакви врати - това е много добър ключ!!!
А сега си представи една ключалка, която се отваря със всякакви ключове - доста смотана ключалка, не мислиш ли? :D:D:D

bitchwolf
12-09-2012, 14:02
Но има една подробност..путката не е ключалка :))) иначе си умен .. :lol:

granger
12-09-2012, 14:06
Тва с ключа е тъпо. Честно, сексистко и малоумно. Вярно е,така се приема , че жена спала с много е едва ли не курва. Обяснявам си що се приема така, ама същите тия много бройкаджии,нямаше да са изчукали толкова жени(ах ,как я мразя думата), ако нямаше жени,които да спят с тях. Едното е производно на другото. Тва,че ти я излязло името на добър ебач и на голям мачо, се стоварва на гърба на жените, които са имали много партньори. Примерно.

bitchwolf
12-09-2012, 14:17
^ бих добавила и доста изтъркано.

Dark_Angel_
12-09-2012, 14:23
да ама хората продължават да разсъждават по този начин. принципно всеки сам си избира как да живее и какъв сексуален живот да води. не ми е идеята да се правя на умен или забавен, но наистина не можете да отречете,че масово хората разсъждават по този начин

pandabear
12-09-2012, 14:23
Не разбрах ти какво правиш, когато в лицето ти така грубо нареждат приятелката ти? Седиш и си мълчиш ли, к'во? Аз на твое място най-малкото бих ги пратила в най-тъмните и влажни места на майчината им анатомия. Ако ти държиш на това момиче и го уважаваш, никога не би допуснал да говорят така за него, без да направиш нещо, камоли пък да се съмняваш в приказките на разни путьовци, баси.

granger
12-09-2012, 14:26
да ама хората продължават да разсъждават по този начин. принципно всеки сам си избира как да живее и какъв сексуален живот да води. не ми е идеята да се правя на умен или забавен, но наистина не можете да отречете,че масово хората разсъждават по този начин

А на теб кво ти е мнението? Щото ,ако всеки тръгне да се извинява как мисли обществото,то това общество ще "мисли" по един и същи начин в продължение на цяла вечност. Това не е мислене , а наложен шаблон,който се смята за удобен,ама не е . Докато не започнем да се разграничаваме и да не движим в едно стадо , хората ще страдат,защото няко,някъде му е изгодно , жените с повече от 15+ партньора примерно да ги смятат за курви. Числото го давам ей така ,произволно. Може и тройно и четвроно по-голямо да е, все тая. Идеята ми е същата.

Dark_Angel_
12-09-2012, 14:32
ами виж сега хората се променят. много зависи от човека, когото срещнеш. просто няма да усетиш как сам/а се променяш за отрицателно време. само че това става когато срещнеш някой, който си струва. според мен няма лошо да е спала с доста преди мен, това говори, че има достатъчно опит и явно се справя добре, което си е плюс

granger
12-09-2012, 14:35
Това ми е мисълта,когато спреш да се придържаш към общоприетите правила за "щастие и целомъдрие" , тогава няма да ти пука ,кой с кого и как.

Dark_Angel_
12-09-2012, 14:38
отдавна е спряло да ми пука :D

fenkaaa
12-09-2012, 14:51
Хубаво е,че не се връзваш толкова лесно на хорските приказки и гледаш 1-во от твоя гледна точка как стоят нещата,но си имай едно на ум,че както понякога хората злорадстват,така и в някои случаи казват истината.

bitchwolf
12-09-2012, 18:02
да ама хората продължават да разсъждават по този начин. принципно всеки сам си избира как да живее и какъв сексуален живот да води. не ми е идеята да се правя на умен или забавен, но наистина не можете да отречете,че масово хората разсъждават по този начин
Ми ти май не разсъждаваш по този начин, съдейки по следващото ти мнение. Защо тогава се слагаш в масите и общото мислене? Стига хвърля баластра.

zero
12-09-2012, 18:40
Ами аз гледам да съдя за постъпките си по враговете, защото тяхните емоции за мен са верен показател !
Но за жалост нямам мн врагове в града в който живея, а най-отровните думи, които съм чувал за приятелката ми са
били от приятели (двама) - съмнява ме да е от завист, по-скоро от ревност защото откакто съм с нея съм ги позаебал :( (нямам време за тях) иии други думи отровни съм чувал, но тя ми е казвала неща, които е правила и са по-кофти от бройките си (естествено никой не знае за тях) така, че съм склонен да и повярвам за числото.
Тъпо е, че пиша във форум да си реша проблема :( но някък си ми става по-леко като напиша работите черно на бяло иии същевременно ги осмисля

bitchwolf
12-09-2012, 18:46
Ама на тебе проблема ти е една бройка...?? :smt104 Ти не знаеш какво е човек да има проблем!

Chacho
12-09-2012, 18:48
Охо, zero, брато, отдавна не си писал! Радвам се да те видя пак тук. Дано съм ти от помощ.


Проблемът ти е същият, който хората имат, когато си поставят сами диагнози като са болни. Като чуят някаква болест и колко е страшна, и веднага решават, че боледуват от това. Приятелката ти не е курва. Утре ще дойде някой да говори и за роднините ти. Ти трябва да им казваш ква е, не те на тебе, щото не я познават по-добре от теб. Просто им затваряй устата. Пич си, умен си, зрял си, преценката ти струва много повече от на някви келеши, така че не се подвеждай по чуждите думи.

Друг е въпроса, че с мацката май имате проблем в леглото. Не знам колко разговаряте на тая тема, колко успявате да се разберете и колко неща се премълчават. Но сексът все пак е удоволствие. Трябва и двамата да го получавате. Ако й е неприятно нещо, то окей, не я насилвай, но ако се въздържа от срам, страх, предубеждения, един разговор може да ви е от полза.

Айде успех и горе главата! Тормозиш се излишно.

smil4eto
12-09-2012, 19:59
Защо когато един мъж спи с много жени е е*ати пича, когато една жена спи с много мъже е к*рва?
Представи си един ключ, които може да отваря всякакви врати - това е много добър ключ!!!
А сега си представи една ключалка, която се отваря със всякакви ключове - доста смотана ключалка, не мислиш ли? :D:D:D

Аууу,тва клише да не го прочете във фейсбук?! Доста е сексистко,не мислиш ли?

zero
09-13-2013, 18:21
Съжалявам, че ъпвам стара тема :) Все едно да разгърнеш стари страници, но някои хора могат да си вземат поука от това :)
Скъсах преди 4/5 месеца с момичето :) Моя грешка -тя скъса с мен :) по моя вина .. малко я принудих, но това е друга тема:)
Не бива да се вслушвате в хорските думи .. Хората винаги говорят, хората не могат да обичат вместо вас .. хората не могат да чувстват вместо вас !!! Не се влияйте от хорските слова, те са от хора, които се стремят да се направят на интересни или велики.
Моят проблем обаче е, че наистина ми става гадно като някой говори нещо лошо за мен или за моята приятелка ии ми тежи на съвестта! Освен на съвестта, емоционално се потискам и се чувствам отвратително ! :@
С хорските думи се живее (който може), но не и с отрицателно мислене и негативизъм ! Нещастен не можеш да живееш !!!
Щастието е ключът към всичко и позитивното мислене ! :)