PDA

View Full Version : страх ме е. моля кажете мнение.



Kremmm.Alexxx
12-09-2012, 15:09
преди няколко дни правих секс с приятеля ми, но презерватива се скъса - не свърши в мен , беше 2рия път и знаем , че все нещо е останало в каналите на мъжа. Тъй като се притеснихме много и не сме готови все още за дете решихме да взема ескапел още на другата сутрин. не съм в цикъл което омаловажава шанса. ще съм благодарна на коментари.

samantaad
12-10-2012, 08:37
И аз съм така. Само че моя цикъл мина, но си имам известни притеснения. Моля, някой да помогне :(

TheBeliever
12-10-2012, 11:20
не съм в цикъл което омаловажава шанса

Разлика между цикъл, менструация и овулация правиш ли? Ако не, по-добре си дръж краката затворени.

Няма как да ти кажем дали си бременна. Взели сте спешни мерки, което значително намалява шанса, но да не забравяме, че и Ескапел не е 100% ефективен.

Deadlock
12-10-2012, 14:47
Бъди спокойна!

На твое място не бих взела Ескапел в тази ситуация.

samantaad
12-10-2012, 15:06
Аз пак да попитам.... Приятелят ми не е свършвал в мен или върху мен та страх си ме е вие как мислите ... :(

qhnalametlata
12-26-2012, 13:44
В такива случаи се консултирайте със специалистите в Асоциация по семейно планиране (http://www.safesex.bg/bg).
Не хапят, гарантирам :) Правят и периодични осветляващи кампании, раздават и презервативи.
Ако има нещо ново в областта на контрацептивите, което да е подходящо за тийнейджъри, те ще знаят.
Все пак внимавайте с "бързото хапче" и не го използвайте безразборно и както ви дойде ;)

karllyn
01-14-2013, 13:32
Аз пак да попитам.... Приятелят ми не е свършвал в мен или върху мен та страх си ме е вие как мислите ... :(

хехе, той дори и да е свършил върху теб, няма как да забременееш.... Опасно е, ако свърши в теб