PDA

View Full Version : Анален



Sisyy
12-09-2012, 17:40
Проблема е такъв:-С приятеля ми пробваме вече за 5-ти път анален, но мен много ме боли и се отказвам има ли начин да не боли толкова много?

dream1707
12-09-2012, 17:46
Повече лубрикант ... и трябва да си отпусната, щото като се стегнеш следователно се стягат и мускулите там

bitchwolf
12-09-2012, 17:49
ии той да не ръга бързо щото...

Sh@d0w
12-09-2012, 17:56
Повече лубрикант, повече предразполагане и да я кара леко.

От първите пъти няма да стане най - вероятно.

anonymous908491
12-09-2012, 18:29
Повече лубрикант ... и трябва да си отпусната, щото като се стегнеш следователно се стягат и мускулите там

Ще те набия, почваш много да ме съмняваш.

marilyn
12-09-2012, 18:34
Лубрикант, отпускане, предразполагане.

Той правил ли е анален преди?

dream1707
12-09-2012, 18:35
Ще те набия, почваш много да ме съмняваш.

Не съм го правила.. не се притеснявай, никога не ми е харесвала идеята :D

Sisyy
12-09-2012, 18:44
Да правил е анален и преди

marilyn
12-09-2012, 18:45
Да правил е анален и преди

Тогава къде ви е проблема, щом той има опит?

anonymous908491
12-09-2012, 18:47
Не съм го правила.. не се притеснявай, никога не ми е харесвала идеята :D

Важно е да е с някой като мен, тогава вече ще ти хареса.
За водопровод се иска майстор, за това също.

dream1707
12-09-2012, 18:48
Важно е да е с някой като мен, тогава вече ще ти хареса.
За водопровод се иска майстор, за това също.

Тц .. мръсния канал не си го давам :D

Sisyy
12-09-2012, 18:49
Тогава къде ви е проблема, щом той има опит?
Не мога де се отпусна и от това боли още повече знам, че трябва ама немога

rusoto_baby_f
12-09-2012, 18:50
много се стягаш заради това

dream1707
12-09-2012, 18:52
Не мога де се отпусна и от това боли още повече знам, че трябва ама немога

Изпий едно малко да се отпуснеш... малко повече любовна игра да не се притесняваш ... и гледаш да не мислиш за това

ShtrudeL
12-09-2012, 18:56
Прост въпрос: А искаш ли го?

organiziranaprestupnost
12-09-2012, 18:58
Вазелина ако не плюнката си е естествен вариант :D

KpacuMup
12-09-2012, 18:59
(rofl)

anonymous908491
12-09-2012, 19:46
Изпий едно малко да се отпуснеш... малко повече любовна игра да не се притесняваш ... и гледаш да не мислиш за това

Ако аз започна да обяснявам нещо за месечния цикъл, ще ти се стори ли странно ?
Ако съм момиче със сигурност няма, но аз не съм.
Спри да даваш съвети, а се моли и мъжо ти да не види, че наричаш дупето си 'мръсен отвор' , за да не се развали любовния ви живот.
Наистина е грубо да го наричаш така, а след това да чакаш да ти слезе между краката, за да ти върне това, което си му направила и ти.

dream1707
12-09-2012, 19:50
говорехме за тръби и водопроводи ... та от там ..а и всъщност не мисля, че е предназначено за вход, тъй че :D
Айде стига спамихме тука в на момичето темата...

anonymous908491
12-09-2012, 19:54
Ако беше с никнейм Bibyy щях да те нашамаря.
Другото, което даваш също не е предназначено за вход, видяла ли си някой да пъха бебе там, но му е намерено приложение.

DragonLady
12-09-2012, 19:54
Прост въпрос: А искаш ли го?

+1
Е това е! Ако тя не го иска, и го прави за да му угоди на каприза ( както беше и в моя единствен случай ) нормално да не се е отпуснала и да я боли. Не го ли поиска тя, абсурдт.

dream1707
12-09-2012, 19:58
Ако беше с никнейм Bibyy щях да те нашамаря.
Другото, което даваш също не е предназначено за вход, видяла ли си някой да пъха бебе там, но му е намерено приложение.
То бебето трудно ще се получи, ако някой не пъхне нещо там.. Пиши на лс, недей да спамиш, ти си свикнал да го ядеш ама и аз ще го изям най-накрая :D


+1
Е това е! Ако тя не го иска, и го прави за да му угоди на каприза ( както беше и в моя единствен случай ) нормално да не се е отпуснала и да я боли. Не го ли поиска тя, абсурдт.

+

fenkaaa
12-09-2012, 21:46
Тогава къде ви е проблема, щом той има опит?

Определено проблема е в нея,тя сама го казва.Както ти казаха отпусни се и не мисли за болката,ще боли,ще боли и накрая ще премине.. дори може да ти стане приятно.

magi_dark
12-09-2012, 22:18
Лубриканта е тайната на аналня секс,колкото повече толкова повече! Пробвай когато започне да влиза да се напънеш все едно ще акаш,това отпуска мускула и пениса влиза по-лесно и по-безболезнено! Ако това не помогне си вземете Лидокайн кремче (това е местна упйка) ако нямате алергия към някоя от съставките пробвайте,ще те обезболи,но задължително приятеля ти да е с презарватив за да не се обезчустви и а и не само заради това.......Накарй го преди да започнете да те предразположи с малко френска и да вкара бавно и внимателно 1-2 пръстчета за да отпуне сфинктера..... Успех

ShtrudeL
12-10-2012, 03:05
Ако това не помогне си вземете Лидокайн кремче (това е местна упйка)

чА пА да се стига до лидокаин.. втф?! Който между другото е ужасен през първите 3 мин..

Dark_Angel_
12-10-2012, 04:02
Пробвай когато започне да влиза да се напънеш все едно ще акаш,това отпуска мускула и пениса влиза по-лесно и по-безболезнено!

недей, че може верно да изскочи нещо ако се напъне много :D:D:D

magi_dark
12-10-2012, 06:33
недей, че може верно да изскочи нещо ако се напъне много :D:D:D

Ако си е направила клизма няма проблем :)

Foxa^
12-10-2012, 07:50
Изпий едно малко да се отпуснеш... малко повече любовна игра да не се притесняваш ... и гледаш да не мислиш за това

Защо даваш мнения като не си го изпитала на собствен гръб ? Ама то в България със всичко е така .. горовим и поучаваме без да знаем . Човек учи , за да знае. Знае - за да може. Може - за да критикува

Dark_Angel_
12-10-2012, 09:57
Ако си е направила клизма няма проблем :)

силно ме съмнява да го е направила

liglata_bg
12-11-2012, 02:30
Проблема е такъв:-С приятеля ми пробваме вече за 5-ти път анален, но мен много ме боли и се отказвам има ли начин да не боли толкова много?

Опитай в мисионерската с повече лубрикант или ти да си отгоре за да контролираш ситуацията.

AfterSex
12-11-2012, 07:32
Лягаш на една страна, той ляга зад теб и така малко по малко прониква. Твоята задача е да се наслаждаваш, защото този вид секс е адски готин, ако нямаш психологически задръжки. Това е поза "попови лъжички", която на мен лично ми е адски досадна, но пък е добра за първоначално проникване. Ако ти го боцне изведнъж на задна пражка се започват едни болки, спазми, все едно ти се схващат мускулите и болиии. Всъщност, ако стиснеш зъби, мускулатурата се отпуска за около 1 минута и след това всичко се оправя, но най-често през тази минута се отказваш.
Най-любимата ми поза е мисионерската, ама аз си имам простата и на тази поза чувствам най-голямо удоволствие. Ти като си нямаш простата трябва да си намериш твоята най-любима поза :)

Foxa^
12-11-2012, 07:37
Лягаш на една страна, той ляга зад теб и така малко по малко прониква. Твоята задача е да се наслаждаваш, защото този вид секс е адски готин, ако нямаш психологически задръжки. Това е поза "попови лъжички", която на мен лично ми е адски досадна, но пък е добра за първоначално проникване. Ако ти го боцне изведнъж на задна пражка се започват едни болки, спазми, все едно ти се схващат мускулите и болиии. Всъщност, ако стиснеш зъби, мускулатурата се отпуска за около 1 минута и след това всичко се оправя, но най-често през тази минута се отказваш.
Най-любимата ми поза е мисионерската, ама аз си имам простата и на тази поза чувствам най-голямо удоволствие. Ти като си нямаш простата трябва да си намериш твоята най-любима поза :)

Здравей готин , искаш ли да се позабавляваме :P

AfterSex
12-11-2012, 10:20
Здравей готин , искаш ли да се позабавляваме :P

Предложение ли ми отправяш? :Р

Foxa^
12-11-2012, 11:33
Предложение ли ми отправяш? :Р

А не фе ... тиквени семки ! Падаш ли си по елементи на садо-мазохизъм ? Щото като изкарам на дядо дряновицата от село ....

zuzkata
12-11-2012, 16:38
Лягаш на една страна, той ляга зад теб и така малко по малко прониква. Твоята задача е да се наслаждаваш...
Най-любимата ми поза е мисионерската, ама аз си имам простата и на тази поза чувствам най-голямо удоволствие. ... :)

Извинявай, не разбрах, би ли повторил? това наръчник за мъже ли е?

Dark_Angel_
12-11-2012, 16:41
Извинявай, не разбрах, би ли повторил? това наръчник за мъже ли е?

+++

AfterSex
12-12-2012, 11:54
Извинявай, не разбрах, би ли повторил? това наръчник за мъже ли е?

А къде пише, че това е въпрос само за жени? ;)

Th3Bl00D
12-12-2012, 16:08
Проблема е такъв:-С приятеля ми пробваме вече за 5-ти път анален, но мен много ме боли и се отказвам има ли начин да не боли толкова много?

А кой е отзад, че не се разбира ?

dream1707
12-12-2012, 16:22
Защо даваш мнения като не си го изпитала на собствен гръб ? Ама то в България със всичко е така .. горовим и поучаваме без да знаем . Човек учи , за да знае. Знае - за да може. Може - за да критикува

Казах ли нещо грешно ? Не, нали... Какъв ти е проблема тогава ?
Не е казано, че трябва да съм го правила, за да знам как се прави и да имам някаква обща култура и над тия неща..
Не съм критикувала, не съм поучавала, давам съвет, който мисля, че си е правилен по всичко, което съм изчела...

Ако съм отворена отзад, независимо дали имам и грам култура относно това, моментално ставам годна да давам съвети, така ли ?

Rabalka
12-13-2012, 07:32
Проблема е такъв:-С приятеля ми пробваме вече за 5-ти път анален, но мен много ме боли и се отказвам има ли начин да не боли толкова много?

И мен в началото ме наболява, но след това е хубаво.Ама не е някаква страшна болка.

xXxPETYAxXx
12-13-2012, 07:46
Абе, правенето на анален секс, доста се доближава до правенето на секс за пръв път.
-Най-важно е и ти да го искаш и психическата нагласа да не е "Ще ме боли", за да не се свиваш излишно.
-Да си възбудена и да си овлажнена добре там( с лубрикнт най-добре)
-Той да действа внимателно и бавно

Foxa^
12-13-2012, 08:46
Ако съм отворена отзад, независимо дали имам и грам култура относно това, моментално ставам годна да давам съвети, така ли ?

Във всеки случай изхождайки от горчивия опит ,ще можеш да й дадеш по-адекватен съвет в присъщия за теб, дразнещ ме стил "Aз с моя приятел правим така и така .... " , отколкото тия тривиални Cosmopolitan-ски съвети

dream1707
12-13-2012, 19:05
Във всеки случай изхождайки от горчивия опит ,ще можеш да й дадеш по-адекватен съвет в присъщия за теб, дразнещ ме стил "Aз с моя приятел правим така и така .... " , отколкото тия тривиални Cosmopolitan-ски съвети

Еми кво да направя, давам съвет от личен опит ...
То ние едното, ни другото.. щот не ти харесва ...
Казала ли съм нещо грешно в мненията си, дала ли съм някакъв малоумен съвет ? Не мисля... От какво значение е начина, по който съм го написала...
Космополитън даже не чета.. просто с малко логика се стига до тия изводи..

ludata_doide
12-13-2012, 21:08
Повече лубрикант и трябва да се отпуснеш повече

magi_dark
12-14-2012, 13:57
Много лубрикант,отпусната в мисионерската...... И клизмата преди да зпочнете е задължителна......

besso
12-14-2012, 14:01
Не е задължителна клизма, достатъчно е жената да се е отредила в тоалетната. То е хубаво, когато е спонтанно, тия нагласени и уговорени неща не са хубави... А иначе, очаква се след това да има малко нечистотийки, ама когато го правиш с любим човек това не те отвращава. А и не можеш да очакваш там да има цветя :D Задължително е после мнооого старателно измиване :)

Grudi_SeXa
12-14-2012, 23:43
Дръж здраво лайното, че може да излезе ненадейно.

magi_dark
12-15-2012, 07:06
Не е задължителна клизма, достатъчно е жената да се е отредила в тоалетната. То е хубаво, когато е спонтанно, тия нагласени и уговорени неща не са хубави... А иначе, очаква се след това да има малко нечистотийки, ама когато го правиш с любим човек това не те отвращава. А и не можеш да очакваш там да има цветя :D Задължително е после мнооого старателно измиване :)

За да ги няма тези нечистотиийки,клизмата е задължителна.........Както и миенето след секс,назависимо анален или вагинален........

sweety_anji
12-15-2012, 07:35
както казаха другите просто се отпусни максимално , не мисли за болката и естествено трябва да е много влажно там :)

chushkopek
12-16-2012, 13:35
Както казаха милион пъти преди мен, отпусни се и ползвайте лубрикант.