PDA

View Full Version : Прическа?



druzilla
12-09-2012, 17:41
Значи с класа ми ще ходим на дискотека в края на ваканцията и искам да си направя някаква хубава прическа,но нямам идеи.Ако може да поствате снимки на каквито и да е прически,които смятате за подходящи.Ще отида при фризъор,така че не е нужно да са лесни,да обяснявате как се правят и т.н.

malka_sladkka
12-09-2012, 17:45
http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/494552-прически-всичко-за-тях-на-едно-място-) прически колкото щеш ;)

strawberry88
12-09-2012, 17:48
Накъдри се с маша, изправи се, може и някоя плитка да направиш.Какво искаш?

dream1707
12-09-2012, 17:52
Ще ходиш на фризьор за дискотека о.О
Аз обикновено както и да си направя косата рано или късно се разваля ;д .. така че не мисля, че има смисъл от фризьор чак
Бих ти препоръчала да се накъдриш примерно с маша или преса... или дори и някаква прическа да е, да не е нещо за което чак на фризьор да ходиш.. за какво да даваш излишни пари

druzilla
12-09-2012, 17:55
Ще ходиш на фризьор за дискотека о.О

Просто имам нужда от подстрижка и реших,че така или иначе ще ходя на фризъор,поне да отида преди дискотеката и да не се мъча,понеже хич не ме бива във фризурите. :D

marilyn
12-09-2012, 17:55
На фризьор за едната дискотека?!?!

https://www.facebook.com/pages/%D0%9F%D1%80%D0%B8%D1%87%D0%B5%D1%81%D0%BA%D0%B0%D 1%82%D0%B0/150405888327265?fref=ts

Тук има много.

druzilla
12-09-2012, 17:58
Накъдри се с маша, изправи се, може и някоя плитка да направиш.Какво искаш?
И аз не знам какво искам,за това се обръщам към вас.

strawberry88
12-09-2012, 18:15
Аз обикновено както и да си направя косата рано или късно се разваля ;д .. така че не мисля, че има смисъл от фризьор чак

Не е така!На фризьор, като ходя ми седи прическата с дни, сякаш е току що направена.Не се разваля бързо, както в домашни условия.

FuCKkK13
12-10-2012, 11:04
Ще ходиш на фризьор за дискотека о.О
Аз обикновено както и да си направя косата рано или късно се разваля ;д .. така че не мисля, че има смисъл от фризьор чак
Бих ти препоръчала да се накъдриш примерно с маша или преса... или дори и някаква прическа да е, да не е нещо за което чак на фризьор да ходиш.. за какво да даваш излишни пари
+

FuCKkK13
12-10-2012, 11:06
Не е така!На фризьор, като ходя ми седи прическата с дни, сякаш е току що направена.Не се разваля бързо, както в домашни условия.

нормално.. ама.. за едната дискотека ?!

3oPuTy
12-10-2012, 11:29
К'во пък ви бърка вас дали ще ходи на фризьор заради едната дискотека,макар че момичето ясно каза,че и без това ще ходи на фризьор та иска да съчетае двете неща ... Аз познавам хора,които ходят поне по един път в седмицата при фризьорите си за да им направят прически и к'во?!Като имат финансовата възможност или имат познати фризьори к'во лошо има?!

Авторке,кажи ни нещо за косата си де ... Дълга ли е,къса ли е,къдрава/права,с или без бретон ... :)

FuCKkK13
12-10-2012, 12:00
казваме и кое е по-добре и защо... никой не и е казал - НЯМА ДА ХОДИШ НА ФРИЗЬОР ! ... учудваме се,защото едната дискотека не е нищо......... кусур ако не си покажеш злобата във всеки твои коментар ;)

3oPuTy
12-10-2012, 12:47
Ами нека съм злобна ама поне не изглеждам като малко завиждащо момиченце ... Как можела да ходи на фризьор за една дискотека о.О Авторката е решила да съчетае полезното с приятното (подстригването и направата на прическа),а вие говорите така сякаш е единствената,която го прави,а реално в салоните сряда,петък и събота е пълно с момичета,които ходят за прически,защото вечерта ще са на заведение и/или на дискотека и в това няма нищо лошо или странно :? Да не говорим,че не всички са толкова добри в ръцете та да могат сами да си направят нещо ново и различно ...
Между другото за едно учащо дете едва ли едната дискотека с класа (а и заведение най-вероятно преди диското) е нищо - все пак не ходи всяка седмица някъде с тях и е нормално да иска да изглежда по-различна ...

FuCKkK13
12-10-2012, 12:53
не знаех,че съвета как да не дава пари напразно е завиждане :? .. и да... не е единствената и все пак това е едната дискотека... дори и да ходи рядко там отива да се забавлява,а не да мисли дали няма да и падне някоя фибичка ... а за това дали сам можеш или не - приятелки бол ... все тая... форум е - всеки изказва мнение...ние просто и дадохме съвет.. а и даа не казвам други ситуации в дискотека,когато всички са небрежни и с някакви парти роклички,а ти отиваш като на гала вечеря

3oPuTy
12-10-2012, 13:17
Амиии на мен ми звучи по точно този начин ... Пък може и да греша,знам ли?!
И нима фризьорите могат да правят само прически като за гала вечери?! о.О
Един рошав,небрежен кок или хубава плитка са си супер за диско - нито се разваля лесно,нито е нещо прекалено елегантно,а пък ако иска да се поглези к'во лошо?!
В крайна сметка темата не е "Да отида ли на фризьор за прическа" и не мисля,че е нужно всички да повтаряте как не си струвало да го прави ...
Предлагам да прекратим спам-а,защото авторката едва ли има нужда от него.

По темата:Ще изчакам авторката да даде подробности и после ще давам идеи :)