PDA

View Full Version : КРАСИВА УСМИВКА



preslava94
12-09-2012, 17:45
Здравейте!Искам да ви попитам колко би ми струвало да си оправя зъбите?сега ще се поясня..предните ми 2 3 зъба са леко криви (не е фрапиращо грозно)но все пак идеята ми е да ми се махнат моите зъби и да си изградят прави равни бели зъби на 18 съм ако има значение..поставила съм си го за цел.Та някой ако го е правил горе долу да ми обясни как стоят нещата..ако ще го правя ще е в дълъг период на почивка (месец , месец и нещо) понеже минимум 3 седмици трябавало след изкарването на мойте зъби да има нещо като "почивка" за да може вс да е наред!благодаря предварително за отговорите

BamBamBo
12-09-2012, 18:01
Wtf?Изкарването на твоите зъби ли?
Да не мислиш , че порастват? :D
Аз съм с металокерамика на 4-те горни(предни) зъба,направих си ги за бала,защото ми бяха криви.
Всичко(заедно с работата) излезе 1000лв.
Има по - скъпи има и по евтини.
Аз съм доволна,бели са,прави.Чувствам ги супер.
Когато ти изпилят зъбите,за да се залепи импланта има период на чакане (до като станат готови) и си избираш дали да ходиш с временно чене(оскъпява се цената) или без(само по - зъбки).Аз трябваше да чакам 3 дена и си ходих с изпилени зъби,бях смешн,нооо красотата изисква жертви.
За това се сещам.

marilyn
12-09-2012, 18:28
Добре, като имате здрави зъби, които са ок, защо ги разваляте с тая керамика, която седи супер неестествено...

preslava94
12-09-2012, 18:30
Wtf?Изкарването на твоите зъби ли?
Да не мислиш , че порастват? :D
Аз съм с металокерамика на 4-те горни(предни) зъба,направих си ги за бала,защото ми бяха криви.
Всичко(заедно с работата) излезе 1000лв.
Има по - скъпи има и по евтини.
Аз съм доволна,бели са,прави.Чувствам ги супер.
Когато ти изпилят зъбите,за да се залепи импланта има период на чакане (до като станат готови) и си избираш дали да ходиш с временно чене(оскъпява се цената) или без(само по - зъбки).Аз трябваше да чакам 3 дена и си ходих с изпилени зъби,бях смешн,нооо красотата изисква жертви.
За това се сещам.

Благодаря ти за отговора много!Извенявам се не съм се изказала правилно значи.Да ми предложиш добра дентална клиника ,пц няма значение къде в Бг,но ако занеш в по-големите градове напр. Варна София Бургас Пловдив ?! Периода на изчакване при теб е бил 3 дена?за да зараснат и да се сложи импланта или да стнат готови имплантите?

katericArofl
12-09-2012, 20:08
ама ти искаш да ти ги извадят и да ти поставят изкуствени или както момичето каза да ги изпилят... щото глаголът зараствам се свързва с венци
защо не пробваш брекети

BamBamBo
12-09-2012, 20:29
Благодаря ти за отговора много!Извенявам се не съм се изказала правилно значи.Да ми предложиш добра дентална клиника ,пц няма значение къде в Бг,но ако занеш в по-големите градове напр. Варна София Бургас Пловдив ?! Периода на изчакване при теб е бил 3 дена?за да зараснат и да се сложи импланта или да стнат готови имплантите?
3 дена , бяха нужни за да бъдат готови имплантите.Твоите истински зъби се пилят,не се вадят.Вадят се само,ако зъба е много увреден и импланта не може да се закрепи!
Та тези 3,4 дена седях с изпилени зъби,бях като идиот,но ...Правих си ги във Враца, при доктор Кътев.

FuCKkK13
12-10-2012, 10:31
супер неестествено стои.... бях видяла преди време едно момиче на летището... те бяха няколко момичета и това само едното беше с изградени зъби ( всички) и от около 10-15 метра ми се наби в очите... може да са бели,но ако не са толкова наложителни не препоръчвам.. иначе може да посетиш няколко места и да разпиташ за цени... и все пак за мен по-добре е да си сложиш брекети ..

BamBamBo
12-10-2012, 12:10
супер неестествено стои.... бях видяла преди време едно момиче на летището... те бяха няколко момичета и това само едното беше с изградени зъби ( всички) и от около 10-15 метра ми се наби в очите... може да са бели,но ако не са толкова наложителни не препоръчвам.. иначе може да посетиш няколко места и да разпиташ за цени... и все пак за мен по-добре е да си сложиш брекети ..
Абе много ви разбира главата,това момиче от летището ако е била с искрящи зъби може и да седи неестествено,има си нюанси и ти си избираш.Пък и ако не са хубаво направени....
До сега никой не ми е казвал,че седят неестествено,дори постоянно ме питат как имам толкова хубави зъби.
След като не сте компетентни не е приятно да ви се четат небивалиците.
http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/388065_2285488056292_1426131578_n.jpg Не виждам нищо неестествено.

FuCKkK13
12-10-2012, 12:43
Абе много ви разбира главата,това момиче от летището ако е била с искрящи зъби може и да седи неестествено,има си нюанси и ти си избираш.Пък и ако не са хубаво направени....
До сега никой не ми е казвал,че седят неестествено,дори постоянно ме питат как имам толкова хубави зъби.
След като не сте компетентни не е приятно да ви се четат небивалиците.
http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/388065_2285488056292_1426131578_n.jpg Не виждам нищо неестествено.
това,че се засягаш лично не е мой проблем ;)

BamBamBo
12-10-2012, 12:48
това,че се засягаш лично не е мой проблем ;)

Добре де , кажи ми компетентна ли си?Не се засягам,дразня се на мнението ти.
Няма как да ме засегне,човек,който не познавам.

FuCKkK13
12-10-2012, 13:04
Добре де , кажи ми компетентна ли си?Не се засягам,дразня се на мнението ти.
Няма как да ме засегне,човек,който не познавам.

дразниш се на мнението ми ----> засягаш се лично.. казах,че за мен стои грозно и неестествено и не харесвам тоя начин оправяне на зъби/усмивка точка.. сега си се дразни

BamBamBo
12-10-2012, 13:07
Тцтц каква си психоложка....две точки.

FuckingFreak
12-10-2012, 13:12
Окей, едно е да кажеш, че на теб не ти допада този начин на корекция на зъбите, съвсем друго е да натякваш, че седи супер неестествено и се набива на очи. Момичето е право да реагира по този начин - успорва това, че седи неестествено.
Аз също не съм съгласна. Майка ми е с металокерамика на предните 2 зъба, които бяха станали доста зле от цигарите. В момента не се личи изобщо, изкуствените зъби са абсолютно същия нюанс като нейните. Тя обаче ходеше с едни временни, докато станат истинските, които падаха много, особено докато ядеше, но това беше само за няколко дни. :lol:
Впрочем боли ли?