PDA

View Full Version : Възможно ли е майка ми наистина да обича повече сестра ми?



tqjenata
12-09-2012, 18:45
Здравейте!Аз имам сестра ,която е 8 години по-голяма от мен и е 18+.Тя ядосва майка ми и преди много се караха ,а аз се спуквам от учене и не се карам никога с нея ,а имам чувството ,че обича нея повече.Когато аз се разболях не ми обърна внимание ,а когато заразих сестра си (без да искам) почна да ми казва ей вирус защо я зарази ?не знам на шега или в пряк смисъл но ме засегна.После започна да купува лекарства за нея ,а аз боледувах 2 седмици и не ми обърна такова внимание.Забелязвам го по много начини ..просто това е едно от последните неща ...с течение ако има и други в такова положение ще споделя и други случки .Само моля приемете го сериозни и изразете вашето мнение по въпроса възможно ли е да обича нея повече..?Дори понякога ми се плаче..

strawberry88
12-09-2012, 18:48
Според мен и двете обича еднакво.Спокойно! :)

fenkaaa
12-09-2012, 21:52
Понякога родителите или единият от тях има слабост към едно от децата си,не че не ги обича поравно.

Например една приятелка,с която съм израстнала също има по-голяма сестра,която е на 23 и до ден днешен сякаш майка и винаги е имала по-голяма слабост към нея (по-голямата).

Не знам тези теории до колко са вярни,но просто отбелязвам и лични виждания.

Nakadah
12-10-2012, 08:05
Да, съвсем възможно е родител да обича 1-то дете повече от другото. Дали това е така при тебе не знаеме...

tqjenata
12-10-2012, 17:55
ами имам такива опасения..смисъл аз обичам сестра си много също ,не я мразя или нещо такова.Забелязвам го всеки ден..отношението и въобще..абе ще се примиря кво да се прави ..искам любов ,а ми е трудно да я получа....Благодаря ,че се изказахте по въпроса ми :)

marilyn
12-11-2012, 20:36
Ами колкото и да звучи гадно, може и да има по-голяма слабост към нея. Да те успокоя, не е грешката в твоя телевизор и не само твоята майка е така. Моята си обича повече брат ми... и ние имаме голяма разлика, ама тя него си го гледа повече, грижи се повече за него, той като е вкъщи (не живеем заедно) тя не ми обръща особено внимание, ако нещо му има все той милия, невинния, горкия и тн..
Ама то се свиква някак.. не казвам, че и мен не ме обича.. просто отношението е ужасно различно..

SHPAIdURmeN
12-12-2012, 15:55
Да, съвсем възможно е родител да обича 1-то дете повече от другото. Дали това е така при тебе не знаеме...

^

vesinceto
12-27-2012, 00:50
при нас мама обръща повече внимание на брат ми а тате на мен

bijou
12-27-2012, 14:32
За това ми е добре като единствено дете. :D

anonymous708973
12-27-2012, 15:09
Има я и тази възможност, но обстоятелствата, от които си си извадила това заключение, са просто нелепи.

Your.Passion
12-29-2012, 15:35
Ами колкото и да звучи гадно, може и да има по-голяма слабост към нея. Да те успокоя, не е грешката в твоя телевизор и не само твоята майка е така. Моята си обича повече брат ми... и ние имаме голяма разлика, ама тя него си го гледа повече, грижи се повече за него, той като е вкъщи (не живеем заедно) тя не ми обръща особено внимание, ако нещо му има все той милия, невинния, горкия и тн..
Ама то се свиква някак.. не казвам, че и мен не ме обича.. просто отношението е ужасно различно..

+

~The Smile~
12-29-2012, 19:10
Аз мисля,че ви обича по равно. :)

sweetycherry33
12-30-2012, 12:03
Обича ви по равно.