PDA

View Full Version : Промяна във външния вид



smoke.some.weed
12-09-2012, 20:26
Ами значи искам да направя някаква промяна която да изненада всички но проблема е там че майка ми не ми дава да се боядисвам и боядисването отпада като вариант ако може дайте някоя идея

feikk
12-09-2012, 20:49
Ми купи си лещи..... смяната на цвета на очите винаги се забелязва, особено някое тюркоазено синьо, ако си със светло кафяви или зелени, ще те промени тотално. Аз лично такива имам и първите няколко пъти ме гледаха все едно съм друг човек от друга планета :D Да не говорим, че е бъкано от цветове други... Хубавото е, че не е нещо, което ти е постоянно, ноо стига да ти се занимава..

psychopath
12-09-2012, 20:51
Мен много ме дразнят лещите, поне тези, които изглеждат нелепо и изкуствено. :D

feikk
12-09-2012, 21:00
Именно за тва й казвам, ако е със светли очи, просто да ги направи по-светли. А не да заприлича на вампир с някои лилави или нео-лещи \най-новата приумица бтв\ ..
Мен лично никой до сега, който не знае, не се е замислял, че може да са лещи, в крайна сметка, ако е някъв нормален цвят и ти отива, няма кво да му е нелепото... 8-)
Но тва е само идея.... друго... за авторката, ако майка ти не ти дава с боя, що не си вземеш от тези шампоанчетата, дето се измиват после за две-три къпания.
Илиии нещо за постоянно... смени си просто прическата, подстрижи се по-късо или няква по-нестандартна прическа... или си удължи косата... все пак не знам как изглеждаш... но пък и всичко е до въпрос на възможности, аз само вмятам идеи :))

BamBamBo
12-09-2012, 21:54
Обръсни си веждите. :D
Ами има доста начини за промяна,въпроса е ти към какво клониш?Какво искаш да изразиш?

sofityoy
12-15-2012, 11:20
Обръсни си веждите. :D


:D не е лошо предложение...
промени си тена - ходи на солариум-обаче не умерен тен,а някакъв втрещяващ!