PDA

View Full Version : Никво време



DoubleDMG1
12-10-2012, 18:42
тъкмо завърших и веднага на работа.. Ставане в 6 прибиране в 6 , вечеря , спане и пак същото.. петък събота и неделя леща. Нормално ли е? 19. Иначе работата не е трудна, стажант съм и просто ме е яд че нямам време ама пък и знам че, немога да имам и пари и време .. ;)

crips
12-10-2012, 19:44
За стажант не трябва ли да си завършил университет, иначе добре е, ти сам си си отговорил на въпроса. :)

DoubleDMG1
12-10-2012, 19:52
Ами не , 12 клас завърших и си бачкам по специялноста но нямам време за нищо и някакси ми липсва времето прекарано с приятели ..

NomNomNom
12-10-2012, 20:45
На работа съм от 9, по график до 6, но работя до 8.
Два пъти в седмицата работя на още едно място, където съм от 6 до 10, и в тези дни си тръгвам по-рано от едната работа.
В събота работя от 1 до 5.
Взимам и нощни дежурства, в които служебния телефон е в мен и ако получа мейл/обаждане - трябва да реагирам.
У нас като се прибера - пак довършвам неща от работа.
В неделя не почивам, защото се занимавам с други неща, дето не съм вършила през седмицата.

Не ми липсват приятели, харесва ми да работя. Колегите са ми приятели.

Има само един парадокс, ще родителите ми успяват със заплатата на майка ми да изкарат цял месец, а аз взимам повече от двамата сумарно и пак изкарвам едва, а почти не излизам :D
А имам сертификати, и други бози, за които трябва да спестявам пари ( а и ако остана без работа по някое време, да има с какво да се гледам :D ).
Ама кофтито е, че съм на квартира, а ако се преместя в НБУ, спестеното ще отиде за такси.

Ти кво работиш?

DoubleDMG1
12-11-2012, 18:08
aa тракащата челюст , от кога не съм те чувал... ти верно доста се изгуби.. годинка и повече ни сам те виждал ни чувал, иначе електричарче а у , някакси намирам време , но ти верно си претоварена от всякаде, ясно защо нямаш време дори и за приятели :)