PDA

View Full Version : Подарък за Коледа.



bloodyF
12-10-2012, 18:15
Казвам предварително:знам ,че има такива теми, не намирам никаква идея в тях.
Така, че следния въпрос:
Ходя с приятеля ми от 3 месеца, той е барман от 7 години, от известно време е и диджей. Тренира бейзбол от 17 години, не обича да гледа филми, нито да чете книги, нито да гледа сериали. Основните му занимания са работата (целогодишно) и спорта (пролет-лято-есен). Харесва Ювентус, запален фен е.
Търся му подарък за Коледа. Бях решила да му поръчам запалка, с гравирано послание, но т.к. сайта , от който щях да я поръчам е закрит, а другите ,които прегледах са твърде скъпи това отпада като вариант.
Албуми на групи, дивиди-та и пр. също.
Парфюми, обувки и бижута също.
Сувенири избягвам, но ако нещо ми хареса като идея мога да го грабна.
За момента нещото, в което се влюбих като го видях е един суитшърт от Кенвело, обаче нямаше размери, а другите не ми харесаха. :(

Моля ви, помагайте, че ми е трудно.

jghgh
12-10-2012, 18:19
Тениска на Ювентус на марка - Адидас, Найк, нещо там.
Нещо, свръзано с Ювентус. Нищо, че не чете книги, ако има някоя луксозна енциклопедия за отбора или просто фен-книга, ще е супер. Фен материалите могат да бъдат двд-та и пр., щом става дума за любимия му отбор.

pandabear
12-10-2012, 18:28
Сещам се за лазерно гравирани подаръчни бутилки с кадифено покритие. Като сама може да избереш цвета, картинката и текста на бутилката, както и разположението им върху нея. С любимия му алкохол и хубаво надписана картичка смятам, че ще е оригинален подарък.

marilyn
12-10-2012, 18:44
Ами купи му книга, може да почне да чете...

anonymous708973
12-10-2012, 19:17
Не че нещо, ама тоталната липса на развитие говори зле и за него, и за теб.

Не е задължително запалката да е от интернет. Доста често се срещат магазини - по-големи нонстопове, където продават Зипо-та. Взимаш едно и го носиш за гравиране.

rusoto_baby_f
12-10-2012, 19:24
http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/445338-%D0%97%D0%B0%D0%BF%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B8-ZIPPO-%D0%B8-%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D1%80%D0%B0%D0%BD%D 0%B5!

http://vashiat-podarak.com/index.php?option=com_virtuemart&Itemid=8&category_id=9&page=shop.browse&limitstart=20&limit=20

bloodyF
12-10-2012, 20:54
Пантерката и Надя-знаех, че ще има коментари от тоя сорт
Това, че един човек не чете и няма време да ходи на театър или не му харесва, не значи че е сбъркан по някакъв начин
И на мен ми остава адски малко време за четене, не се намирам крайно затъпяла поради тая причина

Това ще кажа само, не искам да започвам тая тема.
Бейбито, точно за първата тема говорех, оттам исках да поръчам, но вече не предлагат такива услуги.
Ще погледна другото, мерси.


Мила, мерси и на теб, аз си мислех за чаша и/или часовник, но тениска би могло да му хареса също, ще помисля, благодаря :3
Пандичке, не ми харесаха тези, които ги видях, но все пак ти благодаря! :3

Deadlock
12-10-2012, 21:03
Нещо ръчно изработено и ръчно изработена картичка?

Снежен човек пред дома му? :Д

marilyn
12-10-2012, 21:10
Пантерката и Надя-знаех, че ще има коментари от тоя сорт
Това, че един човек не чете и няма време да ходи на театър или не му харесва, не значи че е сбъркан по някакъв начин
И на мен ми остава адски малко време за четене, не се намирам крайно затъпяла поради тая причина


То не е въпроса да започваш темата. Просто книгата е прекрасен подарък, ценен подарък. И с не кой знае колко средства все можеш да му избереш някоя книга, която предполагам може да му хареса. Да не му харесва нито едно изкуство.. вече не го разбирам.

То да му купиш запалка или тениска е най-лесното.

Dark_Angel_
12-10-2012, 21:32
100% съм сигурен, че супер много ще се зарадва на нов DJ пулт :P понеже от време на време и аз се занимавам с дижейство, само че на аматьорски начала (разбирай вкъщи на компа), аз специално мн бих се зарадвал на такъв подарък. Сега се светвам, че тая техника е малко скъпичка ..... и все пак е хубаво да си имаш едно на ум - занимава ли се с това - такъв подарък ще му хареса - ГАРАНЦИЯ

Blab
12-10-2012, 21:55
Снежен човек пред дома му? :Д
това!
//A.M. ftw<3

bloodyF
12-11-2012, 08:08
Нещо ръчно изработено и ръчно изработена картичка?

Снежен човек пред дома му? :Д

с моите две леви ръце, най-много картичка мога да направя май :Д
снежният човек е готина идея :Д
за пулт-сложно, нито разбирам от такива неща, нито имам чак такива възможности.

cyclops
12-11-2012, 09:14
Имам една идея, не знам дали ще ти допадне. Взимаш ваша обща снимка (ако не - правите под някакъв претекст) и после я даваш за карикатура. Така хем има спомен, хем е забавен спомен. А човекът, който прави карикатурата, ако прецениш може да ви сложи и коледни шапчици или там нещо коледно.

xXxPETYAxXx
12-11-2012, 09:21
Е щом си искала запалка - можеш да вземеш някоя изчистена метална от магазин за сувенири или от някой магазин за тютюневи изделия и принадлежности. Има ги и по-евтини до 10-12лв. естествено не са Зиппо, ама това не е важно, а гравирането. А гравиране извършват в някой фото-студиа.
Вземи му коледна пижама/слушалки/колан.
Не че нещо, ама аз лично не бих подарила нещо свързано с отбора му на коледа. Коледните подаръци трябва да са някак по-коледни.
Вземи му и един фиш за тотото или за държавната лотария да си пробва късмета.

Azoria
12-11-2012, 11:31
То не е въпроса да започваш темата. Просто книгата е прекрасен подарък, ценен подарък. И с не кой знае колко средства все можеш да му избереш някоя книга, която предполагам може да му хареса. Да не му харесва нито едно изкуство.. вече не го разбирам.

Еми явно не му харесва на него, все пак няма да му прави подарък, за който знае, че шанса да не му хареса е огромен.

Защо не опиташ сувенир с гравиран надпис, не е задължително да е запалка. Може да е чаша или възглавничка, или нещо подобно.
Освен това може да измислиш някакъв подарък, който да не е свързан по някакъв начин с отбора му, а да е нещо ,което вече има, но ще се зарадва на ново.

sexa_na_kompleksa
12-11-2012, 12:43
Кутия с любимите му неща. Например може да сложиш картичка/календарче на любим футболист/изпълнител/бейзболист, топка за бейзбол, нещо свързано с барманството ;д, твоя снимка и т.н. А кутията може сама да я украсиш.

TheNormalGuy
12-11-2012, 15:39
И твойта не е лесна...

fenkaaa
12-13-2012, 05:38
Коледа е,така че няма да му подарявам нещо "грандиозно",достатъчно подаръци сме си разменили вече.Сега мисля да е нещо малко,но от сърце,точно като за този празник. :D Избрала съм му една книга (криминален роман),той много си пада по такива и съм сигурна,че ще му хареса,пък ако не е това ще му взема преспапие (тези топки дето като се разклатят и вали сняг) :D