PDA

View Full Version : ЛЕСНО ОТСЛАБВАНЕ



crazy_123
12-10-2012, 18:37
Хей искам да попитам знам,че е вредно (моля без коментари от сорта луда ли си,знаеш ли колко е вредно) възможно ли е ако не се храня ходя на фитнес и пия много вода и ям само лимона дали ще мога да отслабна за 2-3 седмици ? Целта ми е бедрата да ми отслабнат и паласките и малко коремчето но-най вече бих искала бедрата да отслабнат :) и искам да допълня нямам време много за спорт и немога да съм на строга диета.Та въпроса ми е без ядене само с вода лимони и фитнес за 2-3 седмици ще получа ли желания резултат ? :)) Благодаря предварително ! :*

Ewok
12-10-2012, 18:45
ще умреш

JoLLiE92
12-10-2012, 18:45
Не.

crazy_123
12-10-2012, 18:48
МОЛЯ ВИ КАЖЕТЕ МИ КАК ДА ОТСЛАБНА ПОНЕ МАЛКО В БЕДРАТА(ВЪТРЕШНАТА ЧАСТ НА БЕДРАТА) И ПОНЕ МАЛКО В ПАЛАСКИТЕ МОЛЯ ВИ СЕ

shmatarok
12-10-2012, 18:49
Недей да си правиш такива експерименти, ако ставаше така, всички щяха да изглеждат като модели. Спортувай, за да си стегнеш тялото, с лимони най-много да се докараш до някоя болест.

crazy_123
12-10-2012, 18:50
Мерси все пак,но как да отслабна за възмжно най-кратко време в бедрата :((

JoLLiE92
12-10-2012, 18:53
С тренировки и разумно хранене. Клекове + разни тренировки за паласка - аз от пилатес съм доволна. :)

Schtefito
12-10-2012, 18:54
Готвим се за Нова година,а?
С неядене не става. Балансирано хранене и спорт.
И е хубаво да имаш реалистични цели.

crazy_123
12-10-2012, 18:55
Може ли да ми кажете в бедрата г/д за колко време мога да отслабна ?

JoLLiE92
12-10-2012, 18:56
И е хубаво да имаш реалистични цели.
+

Ти можеш ли да осъзнаеш, че никой не може да ти даде срокове, за които ще отслабнеш с 5 килограма примерно? Промени си хранителния режим в дългосрочен план.

Schtefito
12-10-2012, 18:58
Вътрешната част на бедрата най-трудно се поддава - трябва упорство и постоянство. За тези 2-3 седмици надали ще има кой знае какъв резултат. А ако караш само на лимони и вода, ще си изтощиш организма и ще си по-податлива на настинки.

crazy_123
12-10-2012, 19:04
Благодаря ви много :* а с фитнес по точно с велогометър и пътека + коремни преси ще имали резултат за около 1 месец примерно разбира се с диета :) ?

JoLLiE92
12-10-2012, 19:10
Лимоните са изключително вредни на гладно, както и всички цитрусови плодове. Ако прекалиш с това най-много да си докараш някоя язва. Освен това ако престанеш да ядеш и без тренировки, най-много да отслабнеш на цици, а другото да си остане.
Цялата идея с "диета" една седмица и после макдоналдс другата седмица е много грешна! За дълготрайни резултати трябва да си промениш цялото хранене. Да премахнеш каквото можеш от хляб, пържено, мазно, колбаси, газирано, сладко. Не да ядеш една седмица напълно ненормално и после да се върнеш към старите си кофти хранителни навици.

crazy_123
12-10-2012, 19:14
да така е !

marilyn
12-10-2012, 19:14
2-3 седмици да караш на лимон и вода?! И да ходиш на фитнес?! Абе деца, ползвайте си сивото вещество!

Спортувай, направи си хранителен режим и сваляй бавно килограмите, иначе ще се получи йо-йо ефект.

crazy_123
12-10-2012, 19:27
Но можете ли да ми кажете г/д за колко време мога да отслабна 1,2,3 месеца моля ви кажете ми минимален срок възможно най скоро :(

JoLLiE92
12-10-2012, 19:31
Ох ...... след като нито знаем как изглеждаш, нито какъв ти е метаболизмът, нито как се храниш .......... как очакваш да ти кажем ?!?!?!?

rusoto_baby_f
12-10-2012, 19:38
Разделно хранене и тренировки..
Или спри с сладките работи, газираното безалкохолно, хляб и тестени изделия.
Яж по малко, но често и повече тренировки

JoLLiE92
12-10-2012, 19:44
Т'ва разделното на мен ми е противоестествено. Мога да ям един тип храни на хранене и така се храня обикновено, но не мога да ям САМО един тип храни цял ден ден. Примерно тая 90дневната, дето има дни само на сладко... това нормално ли е? Супер противоестествено за моя организъм.

xwhitecarnationx
12-10-2012, 19:44
Не е нужно да гладуваш, за да отслабнеш. Просто трябва да тренираш много усилено и да имаш добър хранителен режим.

crazy_123
12-10-2012, 19:51
Кажете ми един хубав по-точно добър хранителен режим (ям много сладко) и само да кажа че съм 2ра смяна на училище и другото което е неможе цялото ми семейство да се съобразява с мен примерно един ден на вечеря месо или риба или нщ такова на обяд ии вечеря понякога имамм мъзможност да си копувам китайска храна-орис с пиле/заленчуци например ?! Дайте нещо малко по-простичко и ако може да препоръчате някакви добавки ако трябва L-karnitin например ? :))

JoLLiE92
12-10-2012, 19:59
Ограничи сладкото и китайското. Вечерята трябва да е по-лека от обяда и да не е прекалено късно. Как се храни семейството ти ? Ние с майка ми двете ядем леко, добре, че нямаме мъж вкъщи, че щяхме да сме прасета :D Защо да не може да се съобразяват с теб пък? Ако толкова ги мързи, сама ще си готвиш по-здравословно. Аз лятото вечерям само салата и ми е тоооооооолкова яко и лекичко на стомаха : ))))))))))

crazy_123
12-10-2012, 20:01
Ами различни неща но повече си хапваме аламинутчета хлебчета хаха Ами ако сутрин изяждам по една ябълка на обяд едно варено яйце а на вечеря някаква салата например добре ли е ?

JoLLiE92
12-10-2012, 20:11
Това на обяд е малко. Може да ядеш някакви супички или нещо месно, но не мазно. Или някакви зеленчуци приготвени. А и аз лично гледам сутрин да се нахраня добре, закуската ми е най-стабилното хранене за деня. Но така като ставам в 6;00 не става. Като си втора смяна може да си направиш такава голяма закуска. Важното просто е да НЕ ядеш боклуци. Недей съвсем гладна да стоиш, защото няма да издържиш и ще си върнеш стария режим на хранене, даже с излишъци.

sexa_na_kompleksa
12-11-2012, 11:41
Лесно отслабване няма. Недей да гониш срокове, да си се сетила по-рано, че идва Нова Година. Като ядеш само една ябълка/лимон и евентуално яйце, няма да отслабнеш. Разрови се из форума или из интернет, има толкова много теми за здравословно хранен и упражнения, че не е истина...

FuckingFreak
12-11-2012, 12:33
Не разбрахте ли, че няма отслабване в дадени зони - краката и паласките ви не са отделно от тялото, че да работите само върху тях. За 3 седмици ще отслабнеш, спор няма, ама единственото, което ще се промени, е цифрата на кантара - ако преследваш такава нелепа цел, давай. Не знам защо на тези килограми се отдава чак такава важност като реално никой, който ви среща, не се интересува от това колко тежите, ами как изглеждате. И кво, ако на кантар си 50 кила манекенка? На живо може да си тлъста и трътлеста мекица.
Айде успех с фитнеса и лимоните. Поне да беше казала да ти запазят стая в близката болница. Ама се пази, че от глюкозата в системите бая ще издуеш бузките. :)

crazy_123
12-12-2012, 20:51
Добре би ли ми казал как за 3 седмици мога да отслабна ? :)

JoLLiE92
12-13-2012, 05:41
Абе ти не можа ли да разбереш, че отслабването по системата юруш ще си личи само на кантара и ще отслабнеш откъм цици примерно, а и няма да имаш никаква енергия. Малко по малко! Да беше мислила по-рано. Безсмислено е да си правиш такива експресни диети. Няма да си личи, дори да отслабнеш. Много момичета правят тая грешка и после ама защо вече нямам цици.. ;д Наслушала съм се на такива! Стига с глупостите ами излизай на стадиона да бягаш!

marrcandy
12-13-2012, 13:07
Абе ти не можа ли да разбереш, че отслабването по системата юруш ще си личи само на кантара и ще отслабнеш откъм цици примерно, а и няма да имаш никаква енергия. Малко по малко! Да беше мислила по-рано. Безсмислено е да си правиш такива експресни диети. Няма да си личи, дори да отслабнеш. Много момичета правят тая грешка и после ама защо вече нямам цици.. ;д Наслушала съм се на такива! Стига с глупостите ами излизай на стадиона да бягаш!

Престани да се връзваш на идиотки ,който смятат че като не ядат ще отслабнат,и че ще направят някакво тяло за 3 седмици.А ПОСЛЕ КАЗВАТ ЧЕ СПОРТИСТИТЕ БИЛИ ТЪПИ :д Остави я явно не може да разбере за какво и говориш :))

ross
12-18-2012, 10:37
Така говориш, но няма да изкараш и един ден. Днес трябва да ти е 8 - ми ден на лимони и вода. До къде стигна? ПО добре се храни разумно и спортувай, ходи пеша.

teen_95
12-18-2012, 10:49
Благодаря ви много :* а с фитнес по точно с велогометър и пътека + коремни преси ще имали резултат за около 1 месец примерно разбира се с диета :) ?

Ако си постоянна с велогометър + пътека + коремните преси няма да отслабнеш толкова колкото да си стегнеш бедрата и корема. А до отслабване .. пробвай диета "-60" доста е добра ( тя не е толкова диета колкото режим на хранене ..аз го пробвах и имаше страхотен ефект :) за около седмица и половина свалих 6 или 7 килограма ), а ако не искаш диета ... съвет .. ограничи мазното, сладкото и яденето след 18:00h и също така трябват малко тренировки и ще си във форма :)

NEWS
12-18-2012, 10:49
Така ще си съсипеш здравето и до две седмици ще умреш... Да не мислиш, че ако човек можеше без храна щеше да я има? По - добре се храни здравословно, храни се със супи, манджи, плодове и зеленчуци. И не прави диета за Коледа, 15-ти септ. или нова година, а през цялата година се храни нормално и се поддържай... За около 3 месеца ще влезеш във форма ако правиш упражнения у дома (без клек), защото краката ще ти станат по - едри от мускулите.

rubby179
12-18-2012, 10:50
Не разбрахте ли, че няма отслабване в дадени зони - краката и паласките ви не са отделно от тялото, че да работите само върху тях. За 3 седмици ще отслабнеш, спор няма, ама единственото, което ще се промени, е цифрата на кантара - ако преследваш такава нелепа цел, давай. Не знам защо на тези килограми се отдава чак такава важност като реално никой, който ви среща, не се интересува от това колко тежите, ами как изглеждате. И кво, ако на кантар си 50 кила манекенка? На живо може да си тлъста и трътлеста мекица.
Айде успех с фитнеса и лимоните. Поне да беше казала да ти запазят стая в близката болница. Ама се пази, че от глюкозата в системите бая ще издуеш бузките. :)

Напълно съм съгласна с мнението, че килограмите нямат значение. Важното е как изглежда тялото. Ако един човек тежи 60 килограма и е стегнат с добра мускулатура ще изглежда много по-слаб от някой който тежи 50 килограма и е отпуснат.

Anna221
10-25-2013, 04:44
Хапчета за отслабване - http://track.buythermacuts.bg/product/ThermaCuts/?uid=2484&sid=1044&pid=115&bid=advandec Лично съм го ползвала и много ми помогна.

Stellichka
10-26-2013, 15:58
Хапчета за отслабване - http://track.buythermacuts.bg/product/ThermaCuts/?uid=2484&sid=1044&pid=115&bid=advandec Лично съм го ползвала и много ми помогна.

Глупости!! С тия хапчета най-много някоя болест да си докараш !

baby_baby
10-27-2013, 20:19
Недей да си правиш такива експерименти, ако ставаше така, всички щяха да изглеждат като модели. Спортувай, за да си стегнеш тялото, с лимони най-много да се докараш до някоя болест.

+++

S.Scher
11-05-2013, 09:41
Напълно подкрепям Marilyn.

SunT
11-05-2013, 12:04
Тъжно е, че някои хора единствено фактът, че ще отслабнат главно на цици, ги спира от разни абсурдни идеи...