PDA

View Full Version : Моля ви давайте мнения не знам какво да правя :(



plamche96
12-11-2012, 12:19
Здравейте:)Момиче на 15 съм и с други 2 момиче бяхме най-добри приятелки- Дида и Златина.От много време с Дида сме си най-добри приятелка,а Златина(която иска да ни скара ) постоянно я лъжем.Понякога Дида ми изглежда сякаш е по-голяма приятелка с нея,но знам ,че не е така.Дида си има приятел,който не и дава да излиза никъде и да се среща с с други момчета и момичета,а той самият я изпозва и рядко я търси.Аз и казвам това,но тя така и не го оставя,защото го обича..Как да я накарам да разбере кое е правилно за нея?...да продължа с обърканата история...Докато бяха скарани Дида и приятеля й...тя се целуваше с едно момче за което знаехме само аз и Златина.Аз и Дида сме убедени че Златина е казала на приятеля на Дида,но не си признава.Майката на Златина изкарва мен виновна,завижда за приятелството между мен и Дида и тя иска да ни скара.Много се ядосвам..когато сме у тях постоянно ни гледат и се опитват да ни скарат..знам че няма да се скараме но не издържам вече на глупостите им..освен вече да не ходя у тях а да си се срещам с Дида навън,а Златина да ми е една обикновенна просто по-добра приятелка...От една страна искам Дида да скъса с приятеля си но как да стане това не знам...иии как да не се ядосвам с Златина и майка й , който ръсят глупости и говорят зад гърба ми ? Моля ви давайте мнения ..благодаря предварително на тези,който са си загубили времето да четат за объркания ми живот...

autumn666
12-12-2012, 14:10
Първо преди да се занимаваш с детинщините си, вземи си купи едно букварче и се научи как да пишеш.
Не мога да разбера от къв зор лъжете момичето, сигурно е интересно занимание. А на майка й точно тва й е в главата, няма работа и семейни задължения, а само се чуди как да ви скара, бъди сигурна в това.
Ох, боли ме главата от глупостта на тази тема. Дори не мога да проумея как е възможно да сте на 15 и да разсъждавате по този начин, да намесвате майките си в интригите си, да сте двулични и повърхностни и да си мислите, че е готино. Т'ва беше на мода във втори клас.
Искрено се надявам да си трол. Ако не си, моля те порасни.

Doom_Stalker
12-12-2012, 14:20
IQ-то ми падна с 10 пункта след прочита на темата....

mrankoniiii
12-12-2012, 17:51
Това е като история от момиче в 3-4 клас .

Само аз ли не разбрах за какво искаш да ти помогнем ? Приятелката ти да скъса с гаджето си , или за разкарате Златина ? :D