PDA

View Full Version : Проблем..



reseruction
12-11-2012, 12:45
Здравейте,по принцип не пиша в саита .. но .. имам един проблем .. на скоро приключих една много специална връзка за мен (подиграха се с мен,както и да е)..ии мислех че скоро няма да се появи момиче което да ми хареса .. и ето,че това се случи .. срещнах едно момиче което харесах адски .. но ето го и проблема .. тя е обвързана,по дяволите !!.. излизахме .. прекарвахме си добре,докато дойде момента в който се целунахме .. хареса ни и на двамата,тя ме харесва също,но все още е с него,казва че ако бях пръв до сега да сме тръгнали,търсим се всеки ден,смисъл тя ме търси..но искам да бъда с нея толкова много.. не разбирам..щом все още е с него защо продължава да ме търси ????? Бихте ли ми дали съвет какво да правя ??

Dark_Angel_
12-11-2012, 13:07
бъди мъж на на място и постави нещата така: или аз или той, защото нещата ако продължават така до никъде няма да я докарате

Polihrona
12-11-2012, 13:42
Дори и да го зареже и тругне с теб се замисли дали няма да прави същите номера и с теб .

Dark_Angel_
12-11-2012, 13:44
Дори и да го зареже и тругне с теб се замисли дали няма да прави същите номера и с теб .

+1

granger
12-11-2012, 13:44
Може би те харесва,но не иска да загуби сигурното? Повярвай ми ,ако толкова много иска да е с теб ще е . Нищо не може да я спре. Говоря щото съм се нагледала на такива случаи.
Както ти казаха : Дай и време да реши кво иска. Като иска да е с теб ще е , независимо от всичко.

sexa_na_kompleksa
12-11-2012, 14:40
Поговори с нея. Обясни й, че я харесваш, че искаш да си с нея и т.н., и ако тя иска същото, ще се раздели с приятеля си.

Azoria
12-11-2012, 15:44
казва че ако бях пръв до сега да сме тръгнали,търсим се всеки ден,смисъл тя ме търси..


Това е деликатния начин да ти каже, че си харесва приятеля и нищо няма да стане.

reseruction
12-11-2012, 16:10
след като ми каза това че ако съм бил пръв сме щели да тръгнем .. тя поиска да излезем и това стана .. и пак целувки и т.н. направо не знам ...

Dark_Angel_
12-11-2012, 16:17
според мен си играе и с двама ви

marilyn
12-11-2012, 16:29
Кажи й, че искаш да сте заедно. Тя ако иска да е с тебе нищо няма да я спре, както казаха преди мен.

pozitiwen
12-12-2012, 06:38
Или пък те държи наблизо в случай ,че нещо не се получат нещата между нея и другия...

reseruction
12-12-2012, 10:12
те ходят от година ...едва ли е това .. пък и аз не съм се запознавал с намерението да се влюбвам в нея .. просто така се случи

sweetka_96
12-12-2012, 13:33
Пич виж ся..Не знам дали искаш нещо сериозно, но както и да е..Ако да речем се влюбиш в нея, нещата вървят, застоите се заедно дълго време и т.н. може би тя ще постъпи с теб както със сегашния си приятел..Помисли преди да опиташ с нея :)