PDA

View Full Version : За пореден път - лаптоп. Моля ви за мнение!



Colouring
12-11-2012, 15:49
Така, поредната тема за лаптоп, ама и аз да питам:
http://www.technopolis.bg/b2c/details/511798/P11010101/Laptop-DELL-INSPIRON-N5110
Какво мислите за този лаптоп? Специално за тази марка? Получих мнения, че е добра, но търся още. Ще се радвам да предложите и нещо друго, стига да е горе-долу толкова пари.

Colouring
12-11-2012, 17:30
Хора, доста е спешно! МОЛЯ!!! :D

Anonys
12-11-2012, 17:37
Щом искаш мнения от форум, а не от специалист, значи не е толкова спешно. Както е подобаващо - да попитам до колко пари, за какво ще го ползваш? /лаптоп под 2200лв. не е за игри./

Auriss
12-11-2012, 17:44
800 лева за това не бих дал ... процесорът ....

За какво ще се ползва тоя лаптоп ? Ако няма да играеш игри (а за тия пари с латоп - трудно xD0 - вземи си нещо втора употреба с i5 процесор и остатъчна гаранция. По 500-700 лева вървят.

MaGuSs
12-11-2012, 17:48
Щом искаш мнения от форум, а не от специалист, значи не е толкова спешно. Както е подобаващо - да попитам до колко пари, за какво ще го ползваш? /лаптоп под 2200лв. не е за игри./

Въпроса да се съветвате със специалист е същото, като да се съветваш с механик за нова кола. Отговори и мнения бол.

А това, че няма геймърски лаптопи под 2200лв. Добре. И аз ти повярвах, нали така? Сещаш се защо :D - грешиш !

Моето мнение за лаптопа: лаптопа си е средна класа. Цената е нормална за такъв вид лаптоп. От към характеристики, да става за софтуер и работа, но за съвременни игри не съм съгласен. Музика, филми блурейчета ще вървят без проблеми.
Марката е добра, не съм превърженик на DELL, но не съм и чувал лоши мнения. Щом искаш и те кефи купувай.

П.П. Викам щом те кефи купувай, защото аз по принцип си избирам лаптопите по характеристика->цена->външен дизайн.

Colouring
12-11-2012, 17:48
От специалист ще взема нужното мнение, но искам да питам и тук. Утре ще ходя да разглеждам и искам да съм се насочила към нещо, защото няма да се водя по акъла на продавачите, които ще ми кажат, че всичко е хубаво, щом е от техния магазин.
За пари - казах вече. Горе-долу сумата, която е лаптопът, който съм дала. За какво ще го ползвам - няма да върша нищо специално на него, не го искам за игри, нито за някаква тежка работа. Ще го ползвам като настолния компютър - интернет, филми, музика, понякога да си напиша някой документ, да си свърша някоя и друга работа на него и това е.
Общо взето не търся нещо кой знае колко специално, но задължително издържливо, предвид това, че няма да върша нещо кой знае какво на него и да го затормозявам.

anonymous908491
12-11-2012, 18:15
А това, че няма геймърски лаптопи под 2200лв. Добре. И аз ти повярвах, нали така?
Моето мнение за лаптопа: лаптопа си е средна класа. От към характеристики, да става за софтуер и работа, но за съвременни игри не съм съгласен. Музика, филми блурейчета ще вървят без проблеми.


Опитвам се да съчиня виц, но не се сещам, какво трябва да питат радио Ереван, за да каже, че ти не си модел за подражание дори за първолаците.
Софтуер и блурей ще вървят без проблем, ако си на кафево.

Auriss
12-11-2012, 18:21
1080p на intel p7350 вървят без ник'ви грижи.

сяк'ви видео, аудио и текстови редактори също.

Не мога да разбера що още не са го баннали тоя всезнайко. Сериозно ...

anonymous908491
12-11-2012, 18:29
1080p на intel p7350 вървят без ник'ви грижи.

сяк'ви видео, аудио и текстови редактори също.

Не мога да разбера що още не са го баннали тоя всезнайко. Сериозно ...

А пингвините могат да летят.
Сигурно имаш роднини ловци, които по време на ловния сезон ходят да ги отстрелват.

Nam3less3
12-11-2012, 18:53
Дай 1000 лв и си вземи нещо с core i3, hd graphics 4000 и ssd съм виждал(на самсунг) и са прилично качествени.

Colouring
12-11-2012, 19:23
За съжаление нямам възможност да дам 1000 лева. Затова и търся нещо прилично на по-ниска цена. Ще се радвам на други предложения, не само този, който съм дала.

Anonys
12-11-2012, 19:58
Ъм, ти си била момиче. Ами бих ти препоръчал да изчакаш и да посъбереш още малко пари, пък да си вземеш нещо доволно за интернет и филми с по-добро дъно и да не се дават излишни пари за видео.

npp
12-12-2012, 21:14
ето един с малко по-добра видеокарта: http://sky.bg/Details.aspx?ID=21334

krisence
12-14-2012, 19:35
Виж разгледай и този сайт http://pcstore.bg/ , преди почти година си купих лаптоп от там и съм много доволна, в магазина хората бяха много учтиви, а и сайта им е хубав и правят добре намаления. :)