PDA

View Full Version : Попощ, Ебах се с..............



Lilinceto2
12-11-2012, 20:01
Така, преди да започна искам да кажа, че имам наистина проблем и тези, които смятат, че това е поредната гавра в този сайт да цъкат бутона горе в ляво - back.Също така ще ви помоля да прочетете ЦЯЛОТО и после може да ме съветвате и дори коментирате, но не и да ме съдите.

Всичко започна през началото на есента.Запознах се с едно момче,което бях срещнала на един рожден ден.Не ми направи абсолютно никакво впечатление това момче,но явно аз му хванах погледа.Той ме заговори няколко пъти на рд-то,а аз просто му отговарях на въпросите като пазех лека дистанция между нас.След около една седмица, той някак си е успял да намери номера ми и ми звънна да излезем на кафе.Аз се съгласих,не ме питайте защо,просто така реших.Заведе ме в един бар,сравнително модерен,но със сигурност бяхме усамотени и необезпокоявани от никого. Бях му разбрала намека,още като ми показа заведението,та аз все пак реших да продължа и да видя какво ще се случи.Бях просто любопитна,а и от доста време съм на сухо, заради една друга история, но друг път ще я разкажа....Та, поръчахме си нещо за пиене и след като сервитьорката отмина, той ме пипна нежно между краката.Аз се чудех какво става,но действие след действие ,накрая аз му направих свирка.Не можете да си представите какъв му беше пениса,толкова голям и ''мускулест'', направооооо....След около две седмици отидох у тях,за да го видя как е.Той не беше там,но един него приятел беше,той е афроамериканец (негър,няма какво да се лъжем) и изглеждаше много чаровен.Та, той ме покани да ми покаже неговата стая и аз се съгласих.Като влезнахме,той ме бутна със големите му секси ръце на леглото и си свали панталоните.Малееееееееее ее кура му беше по-голям и от този, който лапах на бара.
Еба ме кучешката,правихме 69,беше върховно! По едно време дойде и един чичо,който беше някакъв роднина на афроамериканеца и той се присъедини,Вярно, че беше леко възрастен за мен,но правихме тройка.Никога няма да забравя това чувство когато двама мъже ме галят и пъхат пенисите си в мен<3<3

Та, бих искала да ме съветвате дали е добре да продължа с негрите или да си се върна при приятеля от рд-то.

ПП. Нарочно не споменавам имена,защото искам да остана анонимна.

pifiella
12-11-2012, 20:07
Е защо спря до малееееееее или сам до там ти стигна въображението,мила?

bitchwolf
12-11-2012, 20:07
Много недовършено ми звучи. Читателите няма да останат доволни. Доизмисли по-хубав и интригуващ край на историята си. : )))))

anonymous908491
12-11-2012, 20:09
А в края кажи, че се е оказал твой брат и дали кръвосмешението е извращение, ако не си го знал.

Sh@d0w
12-11-2012, 20:11
И един мармот завиваше шоколада в станьол.