PDA

View Full Version : Моля за съвет :)



Note book
12-12-2012, 14:33
Здравейте, аз съм момче и преди 3 месеца г/д се запознах случайно в нета с едно много хубаво момиче.Всеки ден си пишехме след това, намирахме доста общи теми и т.н. И не след дълго (1 месец г/д) аз се влюбих в нея ... Просто много лесно се влюбвам.. Но не и казах и с времето започнахме да се сближаваме, по едно време ми беше казала, че аз съм и най-близкото момче в момента, започнахме и целувки да си пишем, но това не го приемах като някакъв знак, защото почти всички си пишат целувки вече, но приятелски и не бях сигурен тези от кои са.И така след известно време (след 2 месеца г/д) една вечер както винаги си казвахме "лека нощ" но този път беше различно защото тя ми написа едно "<3" и се чудех пак дали е от приятелските или не, но много се зарадвах и нищо не и казах тогава. И после след няколко дена пак като си казвахме "лека нощ" този път най-неочаквано ми написа " обичам те" и тогава разбрах, че може да се получи нещо, защото бях сигурен, че не е от приятелските. И така на другия ден и аз и казах, че я обичам. До сега не виждате никакъв проблем, нали ? :Д Ето сега започва... Проблема е, че е на повече от 300 км разстояние, демек не сме от 1 град :( и не сме се виждали до сега, но наскоро разбрах, че може да ходя до нейния град (може би след 1 седмица, когато почне ваканцията) и съм много радостен :) Та въпроса ми е следния: Още не съм и предложил, а много държа на това. И сега се чудя дали да не и предложа днеска на 12.12.2012, но ще е по телефона, а много много не ги обичам тия работи, искам да си е на живо, или да изчакам докато отида ? (Знам че, аз я обичам, защото съм плакал не един път за нея.. (няма да казвам причини) и съм убеден, че и тя ме обича :) ) Аз излизам за малко, надявам се като се върна да има доста съвети, ще се радвам много :)))))))

sexa_na_kompleksa
12-12-2012, 14:54
Не сте се виждали, не сте от един град, твърдиш, че я обичаш, и искаш да й "предложиш" - просто не се връзва. Изчакай да се видите на живо и тогава прави, каквото си намислил.

HollyGolightly
12-12-2012, 15:07
Сигурен ли си, че тя наистина е това, което ти очакваш? Все пак не е много трудно да се представиш за някой, който не си.
И освен това, сигурен ли си, че си готов да водиш връзка от разстояние? Не е лесно и много малко хора успяват, особено като се има предвид, че вие никога не сте били заедно. Помисли над тези неща и ако наистина го искаш , пробвай се.
А колкото до това как да и предложиш, аз лично бих изчакала да се видим, недей да прибързваш, пък и на нея би и харесало повече.

dulcinea17
12-12-2012, 15:18
Изчакай. Вижте се и тогава вземи решение. Да не се разочароваш и нараниш

TROLLDADLOLCAKE
12-12-2012, 15:25
Дори да се видите , да и предложиш и тръгнете , едва ли връзка от 300км. ще се задържи много :/ ! Не искам да те обезкуражавам , но реално погледното е така..

Dark_Angel_
12-12-2012, 15:29
от собствен опит ти го казвам - връзката от разстояние ти е*ава майката отвсякъде. Нон стоп мислиш за нея, не се виждате и това те убива. Има го и другия момент, че не знаеш какво прави тя. Остави какво ти казва, много рядко това, което другия човек от другата страна ти казва е точно така. Казвам ти го защото съм имал няколко такива връзки. Не искам да те отчайвам, но от цялата работа само ще се измъчваш. Да някои връзки от разстояние наистина устояват, но това се случва наистина адски рядко. Ако имаш възможност отиди при нея, вижте се, но .... не храни големи надежди

Note book
12-12-2012, 15:39
от собствен опит ти го казвам - връзката от разстояние ти е*ава майката отвсякъде. Нон стоп мислиш за нея, не се виждате и това те убива. Има го и другия момент, че не знаеш какво прави тя. Остави какво ти казва, много рядко това, което другия човек от другата страна ти казва е точно така. Казвам ти го защото съм имал няколко такива връзки. Не искам да те отчайвам, но от цялата работа само ще се измъчваш. Да някои връзки от разстояние наистина устояват, но това се случва наистина адски рядко. Ако имаш възможност отиди при нея, вижте се, но .... не храни големи надежди

Да, прав си, наистина не спирам да мисля за нея... И не вярвам да ме лъже, защотото просто не виждам смисъл нито аз първи и казах че я обичам, нито нищо, заради нея стана цялата работа, и това ми вдъхва доверие, не знам, надявам се да е истина, и скоро ще разбера :)) А за разтоянието, на мене не ми пречи, важни са чувствата :)

Dark_Angel_
12-12-2012, 15:54
ще ти кажа при мен какво се случи и защо ти го казвам това. преди ...... 10-на години (лелееее колко време е минало) с една девойка се запознахме на един летен лагер. тя ми беше метнала око (тогава бях хубав :D) и общо взето тя започна всичко. филма беше, че тя е от София, а аз съм бургазлия. как да е мина лагера, две седмици по-късно тя дойде в Бургас за известно време (около 2-3 седмици) и се прибра пак в София. от тогава само на чат, писма, телефони и т.н. смело мога да заявя, че това беше първото момиче, което съм обикнал истински - просто си паснахме много добре (и двамата не ни слушаха главите ама изобщо :D). до зимата всичко беше ок. началото на декември месец един познат ми каза, че тя се мотаела с няккъф. аз принципно и имах пълно доверие и все пак ме глождеше. не направих нищо, понеже бях решил за нова година да отида аз в София. отидох аз и всичко уж ок, обаче тя се държеше супер странно. нон стоп с телефона си (само да кажа, че това става 2003-2004 и смартфони нямаше още, така че за друго освен за обаждания и смс-и не ги ползвахме :D). мина НГ, прибрах се тук и всичко уж постарому. само че тя продължаваше да се държи странно и дистанцирано. на 13 февруари имахме сериозен разговор по телефона и тогава тя ми призна. при което и дадох на разположение един ден, един 14 февруари да реши какво иска. на 15 говорихме пак и .... все още не беше взела решение. даже ми излезе с филма, че можела да бъде и с двамата о.О, което малко ме шокира. аз бях този, които прекрати всичко, просто защото не можеш да живея с мисълта, че тя е с някой друг, докато всичките ми мисли отиват към нея - нямаше смисъл просто. не казвам, че така ще стане и при теб, но е много вероятно

fenkaaa
12-12-2012, 16:06
Връзките от разстояние са трудни,не че съм имала такава,но имам приятели/ки,които са минали през това.Вижте се и тогава решете какво да правите.

shmatarok
12-12-2012, 16:12
Пич, по-добре изчакайте да се видите и тогава се събирайте, макар лично за мен да няма абсолютно никакъв смисъл от подобна връзка. Казваш, че за теб не е важно разстоянието, а чувствата, но след като се видите и евентуално ако нещата се развият както на теб ти се иска, ще видиш, че си грешал. Много е кофти да виждаш половинката си веднъж в месеца или още по-рядко, да нямаш никакъв физически контакт с нея. Имала съм подобни отношения и си беше чисто мъчение.
Аз обаче не мога да те накарам да не започваш нищо, което вече си наумил, така че успех.

Azoria
12-12-2012, 17:43
към автора: Ти сериозно ли си на 17, както пише в профила ти? Имам чувството, че чета 13-14 годишен, сериозно.
Съветът ми е: каквото и да е - на живо.

pandabear
12-12-2012, 17:57
Предлагам скептично настроените към подобни ситуации просто да запазят мнението за себе си. Авторе, аз те разбирам напълно. Преди повече от половин година се случи същото и при мен. Запознах се в интернет с момчето, в което се влюбих. Непрекъснато си общувах с него...още на първия месец осъзнах, че не ми е безразличен и се опитах да му го кажа/покажа въпреки че ме беше страх да не бъда отхвърлена. Нас ни деляха 450км. обаче. Не успях да се сдържа докато се видим и първото "обичам те" беше по телефона, но нито за миг не съм съжалявала затова. Така че, действай. Щом е споделен интереса ви един към друг няма какво да чакаш. Ужасно е да потискаш вътрешните си емоции, особено когато си сигурен в тях.

GLaDOS
12-12-2012, 18:45
Дори да се видите , да и предложиш и тръгнете , едва ли връзка от 300км. ще се задържи много :/ ! Не искам да те обезкуражавам , но реално погледното е така..

Има ли мерак,има и как.Ама са на по 12 и няма как :D

Забавна тема.Приятелски сърчица , неприятелски целувчици в чата
:lol: :lol:
Ахахахахаха Голям филм.

След това,аз няма какфо да кажа:


" и не сме се виждали до сега"
"Още не съм и предложил, а много държа на това. И сега се чудя дали да не и предложа днеска на 12.12.2012, но ще е по телефона, а много много не ги обичам тия работи, искам да си е на живо, или да изчакам докато отида ? (Знам че, аз я обичам, защото съм плакал не един път за нея.. (няма да казвам причини) и съм убеден, че и тя ме обича ) Аз излизам за малко, надявам се като се върна да има доста съвети, ще се радвам много )))))) "
:razz: :razz: :razz:

YoUcANNOtiMaGiNe
12-12-2012, 20:42
^ Пич, прав си, но не скършвай хатъра на момчето. :D Ясно е, че все още не се е научил и говори така, щото е неопитен. Нека да се опари един път, за да види как стоят нещата. Като му плесне 1 шамар живота и му паднат розовите очила, ще се смее на тая тема после.