PDA

View Full Version : Нужно ли е?



sunfl0wer
12-12-2012, 15:24
Преди 2-3 седмици ми се появи бяло течение и лек сърбеж. Отидох на гинеколог и ми предписа вагинални таблетки и крем против гъбички, които явно съм прихванала от един антибиотик, който пих при настинка.
Та към същинската част. Имам приятел от около година, с който наскоро започнахие да правим секс. Въпроса ми е, възможно ли е да съм му предала инфекцията и наложително ли е да се лекува и той? Правим го ВИНАГИ с презерватив.

dream1707
12-12-2012, 15:33
Щом е винаги с презерватив и е нямало инциденти, не мисля, че си му предала каквото и да е ... Плюс това и при него би трябвало да се появят симптоми ако има нещо ... Лекувай се и го правете с предпазни средства и всичко ще е окей :)

xXxPETYAxXx
12-12-2012, 15:58
Плюс това и при него би трябвало да се появят симптоми ако има нещо
Това не е вярно - много пъти гъбичните инфекции протичат безсимптомно, особено при мъжете.
Иначе, с останалата част от мнението съм съгласна - щом всеки път е било с презерватив едва ли и той се е заразил.

Th3Bl00D
12-12-2012, 15:58
Те гъбите на всякъде виреят ;)

Dark_Angel_
12-12-2012, 16:00
това е третата тема за съмнение за венерически болести, която виждам в последните 5 минути и тук мога да кажа, че девойката и приятелят и имат акъл в главите си. дрийм е права, ако сте с презерватив и не е имало гафове (разбирай късане) няма от какво да се притесняваш - чистичък е ;)

Azoria
12-12-2012, 18:08
По прицип при инфекции се предисва и за партньора лечение, но щом е с презерватив няма как да е прихванал.

DragonLady
12-12-2012, 19:51
Не е прихванал гъбичките, щом сте били с презерватив!

ludata_doide
12-13-2012, 21:17
щом винаги е с презерватив няма шанс да си му предала

Anomander
12-14-2012, 14:12
Айде бе, само с презерватив... А като ти го е търкал в клитора преди да ти го вкара, пак ли е бил с презерватив? Не че нещо, просто знам как става работата, не приемай съмнението ми навътре.

Или да иде на уролог или направо да се маже с някакъв крем, гъбите са подмолни!