PDA

View Full Version : Знам, че е тъпо, но много ме е страх



be_yourself
12-12-2012, 17:48
Здравейте, искам да попитам нещо, не знам за кой раздел е. Сънувах сън, в който майка ми каза, че има сърдечен разрив. В съня не се почувствах много уплашена, но ми беше гадно. После в края май се оказа, че всичко е наред, като цяло беше много объркан. Не знам защо, много ми е гадно. Аз по принцип много я обичам и все се притеснявам. Искам само да чуя вашето мнение, без подигравки.

DisappointedDreamer
12-12-2012, 17:49
Нищо и няма на майката ти.

HollyGolightly
12-12-2012, 17:52
Нормално е да ти е станало неприятно, но все пак е било само сън, няма от какво да се притесняваш

strawberry88
12-12-2012, 21:37
Това е просто лош сън, спокойно. ;)

SHPAIdURmeN
12-13-2012, 20:46
.................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. ....................................

~sweeettt~
12-21-2012, 11:56
на вскеи се е случвало....ако правите повече неща с майак си тези дни ще се успокойш

RainyMood
12-23-2012, 06:56
БОЛЕСТ ако сънуваш, това е знак, че здравето ти е заплашено. Сънят вещае още семейни кавги, спънки и разпри с близките ти.

МАЙКА си да видиш насън, е добър знак. Ще се радваш на семейно щастие. Ако сънуваш починалата си майка, ще имаш дълъг живот. Но ако разговаряш с нея и тя те покани при себе си или ти каже, че е дошла за някого - смърт в семейството. Лошо е също да сънуваш, че умира майка ти, това е знак за много труден период в живота ти.

Така пише в "Съновникът на Ванга".