PDA

View Full Version : Въпрос относно ослабване и крем anty целулит



balonchen6e
12-12-2012, 18:26
Здравейте! Искам да ослабна с 15 кг няма значение за колко време. Въпроса ми е как и колко фитнес в седмица трябва да спазвам. Може ли предложения за диета ? ефикасна? И още един въпрос за целулит .. имам около бедрата и знаете ли ефикасен крем който да го заличава ??? Благодаря предварително!!!

kuklichka_bg
12-12-2012, 21:54
90 дневна диета
за фитнес аз не го харесвам,предпочитам тия програми който може да си ги правиш у вас,защото са по-забавни и не са толкова скучни
за целулита-мажи се с кафе,доста помага,вземи си крем някакъв и си прави масажи там където имаш,отделно повечко вода
ииииии много ТЪРПЕНИЕЕЕ и ВОЛЯЯЯ :)))

tonssy
12-13-2012, 09:10
Ако започнеш да се храниш здравословно, което всъщност е задължително, за да отслабнеш по правилния начин, целулита ще изчезне и сам. Само че доста време ще ти трябва.

ross
12-18-2012, 10:42
Относно програмата - иди във фитнеса и говори с инструктор. Може и хранителния режим да ти помогне. Макар, че ясно от кои храни трябва да се лишиш. От антицелулитния крем не очаквай чудеса. Помага само в комбинация с много спорт и постоянство. Успех!

rubby179
12-18-2012, 10:57
При тренировка е добре да използваш антицелулитен крем, като увиеш проблемните зони във фолио и използваш неопренов клин. Това ще предизвика изпотяване, което е много добро средство срещу целулит. Друг начин за отстраняване на този кожен проблем е ексфолиране с утайка от кафе. Действа много добре върху кожата.

marilyn
12-18-2012, 13:12
Ако ходиш на фитнес, направи си програма, говори с инструктор.
Ако не ходиш на фитнес, а си правиш други упражнения или ходиш на някакъв друг спорт- всички казват, че 90 дневната диета е много ефикасна, аз не съм я пробвала.
Антицелулитни кремове има много, но аз лично съм доволна от този. ---> http://www.cellulit.ovh.org/kosmetyki-cellulit/Eveline-koncentrat-antycellulitowy.jpg

Моя приятелка имаше много целулит, ама страшно много. И след като отслабна той си остана, но тя го пребори с масажи. Наистина към момента тя целулит няма. Маже се с кремове, прави си много масажи с мед и не само с мед де, даже понякога ходи в някакъв салон и там й правят антицелулутни масажи. Така, че не е невъзможно.
Успех и не бързай с отслабването за да не си върнеш килограмите, ако свалиш рязко.