PDA

View Full Version : Дали да й предложа!?!



Morckob4OoO
12-12-2012, 19:15
Тя ми е най-добрата приятелка,както и аз на нея!Споделяме си всичко тя знае всичко за мен както и аз за нея.Обичам я много в смисъл като приятел.Но отскоро чуствата ми се промениха,осъзнавам че вече я харесвам като нещо повече от приятел.Та така не знам дали тя ме харесва давам някой примери.1пример-Когато вървим аз,тя и още 3 момчета тя въври винаги до мен,колкото се може по близо и по време на разходката хваща ръката ми без да каже нито дума просто ми хваща ръката и вървим така докато разходката не приключи под хващане на ръката имам предвид като кръстоса пръстите си с моите.2-Когато седим в компания тя е винаги при мен прегръща ме и понякога ме целува по бузата има и още много примери.Та тъка според вас харесва ли ме или?Постоянно говори за други момчета когато сам с нея,че еди си кого харесала еди кой и направил комплимент.Не знам много съм объркан ако може някои да ми каже какво да правя ще съм му благодарен.На 14 години съм тя е 15 без 4 месеца.

Azoria
12-12-2012, 19:24
1ви вариант: харесва те и проверява каква реакция вадиш когато говори за други, за да разбере дали ти я харесваш.
2ри вариант: не те харесва, има те за много близък приятел и това,което ти приемаш за "сигнал" от нейна страна, тя приема като нещо нормално и обикновено.

Morckob4OoO
12-12-2012, 19:25
Не знам обаче когато сме си говорили така в компания и е ставало на въпрос коя харесвам.И тя спомена че знае че я харесвам!

Azoria
12-12-2012, 19:39
Трябвало е да я питаш дали тя те харесва.

Morckob4OoO
12-12-2012, 19:44
И аз тва мислех тогава.Ама ако пък ми откаже приятелството ни ще си отиде и няма да си я обичам така както преди нито тя мен

HollyGolightly
12-12-2012, 19:58
Тя ми е най-добрата приятелка,както и аз на нея!
Това да те приема за най-добрата си приятелка хич не ми звучи добре. Но на теб нищо не ти пречи да и кажеш как се чувстваш спрямо нея, до сега си и намеквал, но не си и го казвал, и може би тя точно това очаква.
Въпреки че момиче, което си позволява да и държи ръката, да те прегръща и целува макар и по бузата, би направило първата крачка.

Morckob4OoO
12-12-2012, 20:16
Това да те приема за най-добрата си приятелка хич не ми звучи добре. Но на теб нищо не ти пречи да и кажеш как се чувстваш спрямо нея, до сега си и намеквал, но не си и го казвал, и може би тя точно това очаква.
Въпреки че момиче, което си позволява да и държи ръката, да те прегръща и целува макар и по бузата, би направило първата крачка.
E ее правописна грешка по скоро смислова

HollyGolightly
12-12-2012, 20:18
E ее правописна грешка по скоро смислова
Знам , но не това имах предвид, тя наистина може така да те възприема.

Nakadah
12-13-2012, 08:43
А дали не си трол? 4 мнения в форума и 4-те в тази тема и то през 1 мнени...

granger
12-13-2012, 12:28
А що да е трол,момчето пита и е нормално да си задава въпроси в темата!?

Morckob4OoO
12-13-2012, 12:34
Ами не съм трол.Нямам и такава нагласа относно до тролването В жаргонната терминология на Интернет, тролът е човек, който публикува противоречиви, провокиращи или извън темата съобщения във Фейсбук, в онлайн дискусионни форуми, стаи за разговори (chat rooms), блогове, коментари към вестникарски статии и др.п., с основна цел да предизвика емоционален отговор от другите потребители, да ги провокира или тормози, или просто да попречи на нормалния тон на водения разговор.Ако мислиш че правя нещо от изброентите :Д

^.^
01-11-2013, 21:39
Добри приятели сте затова мисля, че можеш спокойно да я питаш дали харесва някой. В зависимост от отговора прецени какъв е шанса да те харесва. Лично според мен има чъвства към теб.