PDA

View Full Version : Въпрос към красивите момичета



titkos
12-12-2012, 20:20
Малко подвеждащо заглавие, но ми се стори оригинално и подходящо. :D Защо към красивите момичета ли? Защото волно или неволно често се случва приятелите им да се влюбят в тях и да поискат връзка. Как успявате да ги отрежете дотолкова деликатно, че да запазите добри отношения и да продължите да излизате заедно - без сърдитки, нацупвания, отдръпвания, и дори намразвания от тяхна страна. Сигурна съм, че имате опит в това. Затова и питам. Мен обикновено спират да ме търсят и това ме кара да се чувствам гузна. Надявам се и момчетата да дадат мнение по въпроса.

the-little-pain
12-12-2012, 20:21
ми кажи му че ако имате връзка след това ще си развалите приятелството и ти държиш на приятелската ви връзка

Hayashi
12-12-2012, 20:23
Значи аз съм адски грозна. Знаех си аз. Връзки с бивши не поддържам.

titkos
12-12-2012, 20:30
ми кажи му че ако имате връзка след това ще си развалите приятелството и ти държиш на приятелската ви връзка
Имам чувството, че ако кажа това - тогава ще си развалим приятелството. Е, ако тръгнем, със сигурност ще го развалим. А като скъсаме, съвсем.
Знам, че трябва да има някакъв друг начин... Не искам да го нараня, но не изпитвам такива чувства.

Миналата година се наложи да отрежа пак един приятел. Не показвах интерес към него, приказвах му за други, но той беше безотказен. Накрая ми се наложи да му наговоря едни гадории и да се държа кофти, за да го отдръпна от себе си. И успях. Няколко месеца не ме потърси. Цяло чудо е, че сега си излизаме отново. Но не искам повече да си правя гаргара с чувствата на хората.

TheBeliever
12-12-2012, 20:37
Няма приятен начин да отрежеш някого. Единственото, което можеш да направиш е да бъдеш искрена и директна. Едно простичко "Не те харесвам по начина, по който на теб ти се иска" обикновено е достатъчно.

Lucho
12-12-2012, 20:39
Че съм умна - умна съм, но защо съм толкова красива?! Сигурно, защото съм скромна, а скромността краси човека!

От темата разбрах: Ти си красива.
От темата не разбрах: Ако грозно момиче иска да отреже деликатно красиво момче как да стане това? (хипотетично)

titkos
12-12-2012, 20:42
Lucho, ако бях красива (или ако поне се мислех за такава), вероятно щях да знам как да постъпя и нямаше да пускам тази тема.

3oPuTy
12-12-2012, 20:54
:lol: То щот' акъла и красотата вървят ръка за ръка,нали?! :lol:


По темата:Казваш това,което мислиш и чувстваш.Ако човека държи на теб и приятелството ви ще си запазите добрите отношения (е вероятно ще има няк'ва дистанция).

Azoria
12-12-2012, 22:43
Lucho, ако бях красива (или ако поне се мислех за такава), вероятно щях да знам как да постъпя и нямаше да пускам тази тема.

Те грозните не само са грозни, но и тъпи? :lol: ахаха

Казваш, че нямаш същите чувства. Гадно е и няма как да задържиш човека, ако не иска да ти е приятел повече.

IseeDEADbodies
12-12-2012, 23:15
То тука няма красиви момичета, тоест няма кой да ти отговори на въпроса. Пробвай в друг форум =]

bitchwolf
12-13-2012, 05:52
^мерси :)
А иначе по темата: истината е, че не зависи от теб. Ако човека срещу теб е разбран и с по-силен характер би съумял да запази човешките отношения. Както и да постъпиш-директно, деликатно, грубо и пр. обратната реакция се формира от другия.

xXxPETYAxXx
12-13-2012, 07:19
Всъщност, момчетата продължават да излизат с хубавите момичета, защото ги харесват основно на външен вид. В смисъл, не са толкова привързани към тях, просто са им симпатични. Чисто "харесване" без чувства.

Просто казваш, че не изпитваш същите чувства към него. Ако после започне да те отбягва, това не значи, че си грозна, :D а че си го наранила.

Nakadah
12-13-2012, 08:35
Какви са показателите които се преценява дали 1 момиче е красиво или не? :-o И с какво се различава това как 1 красиво момиче ще се измъкне деликатно от 1 не красиво момиче? :-o

granger
12-13-2012, 09:49
Няма приятен начин да отрежеш някого. Единственото, което можеш да направиш е да бъдеш искрена и директна. Едно простичко "Не те харесвам по начина, по който на теб ти се иска" обикновено е достатъчно.

В последно време имам чувството ,че и пишеш постовете преди мен :D
Много е гадно чувството, дори чувствах известна вина, когато ми се случи преди,но не мога да си кривя душата , не мога да направя мечешка услуга на някого , а това в последствие да доведе до още по-големи емоционални загуби,така да се каже. По -добре веднъж и от раз,отколкото да се провлачи с времето и да стане по-трудно и за двамата.
ПС : Калояне, брат , ти си най-красивата мaцка в тоя форон :lol:

Niakoitam
12-13-2012, 10:17
Малко подвеждащо заглавие, но ми се стори оригинално и подходящо. :D Защо към красивите момичета ли? Защото волно или неволно често се случва приятелите им да се влюбят в тях и да поискат връзка. Как успявате да ги отрежете дотолкова деликатно, че да запазите добри отношения и да продължите да излизате заедно - без сърдитки, нацупвания, отдръпвания, и дори намразвания от тяхна страна. Сигурна съм, че имате опит в това. Затова и питам. Мен обикновено спират да ме търсят и това ме кара да се чувствам гузна. Надявам се и момчетата да дадат мнение по въпроса.

Ами много просто. Постави се ти в ситуацията на влюбената в приятел,която иска връзка с него.Отговори си на въпроса как ще успее да те отреже дотолкова деликатно, че да запазите добри отношения и да продължите да излизате заедно-без сърдитки, нацупвания,отдръпвания и дори намразване от твоя страна.Не е толкова трудно.Въпросът е че отговорът,който сама си си дала може и да не ти хареса особено :)

Dark_Heartbreaker
12-13-2012, 10:50
Познато. Много добър приятел се чувстваше така спрямо мен. В последствие тръгнахме, ама бяхме като абсолютните бебета :D Когато и двамата се убедихме, че не ставаме като двойка, се разделихме. В момента, този човек ми е най-близкия приятел, мога да му споделя всичко, държим един на друг и се смеем като се сетим за времето, когато бяхме "гаджИта" :D Така че, в крайна сметка, съм съгласна, че силно си зависи от човека. Недей да се чувстваш гузна. По добре в началото да го боли, отколкото в края да агонизира с разбито сърце. ;)

klimatronik
12-13-2012, 16:15
ПРИЯТЕЛСТВО МЕЖДУ МЪЖ И ЖЕНА НЕ СЪЩЕСТВУВА , ТАКА че най-добре да не оставате ,,приятели,, !

А Л И С А
12-13-2012, 21:33
Нито съм красива, нито съм имала такъв проблем. Но ще ти каже, че фразата "Не искам да си разваляме приятелството!" не важи. При подобна ситуация, когато взаимното привличане липсва, винаги има промени, така че каквото и да направиш, ако го отрешеш, няма да останете приятели /мое мнение!/.

Azoria
12-14-2012, 06:34
ПРИЯТЕЛСТВО МЕЖДУ МЪЖ И ЖЕНА НЕ СЪЩЕСТВУВА , ТАКА че най-добре да не оставате ,,приятели,, !

Глупости. :?

klimatronik
12-14-2012, 10:01
Глупости. :?

когато има привличане не могат да останат приятели
А и да - не може да има дълго и добро приятелство между мъж и жена защото рано или късно сексуалното желание, дори и подсъзнателно ще се изяви и ще накара да стане нещо повече

Azoria
12-14-2012, 10:14
когато има привличане не могат да останат приятели

С това съм съгласна.


А и да - не може да има дълго и добро приятелство между мъж и жена защото рано или късно сексуалното желание, дори и подсъзнателно ще се изяви и ще накара да стане нещо повече

С това не. Не е задължително да започнеш да изпитваш сексуално привличане към някого рано или късно.

klimatronik
12-14-2012, 10:19
С това съм съгласна.



С това не. Не е задължително да започнеш да изпитваш сексуално привличане към някого рано или късно.
в повечето случай все единия започва да изпита
оф, мани не ме интересува

granger
12-14-2012, 10:35
Климатроника е прав. На подсъзнателно ниво властва инстинктът.

Azoria
12-14-2012, 10:44
Ако е така, значи аз не трябва да се водя от инстинкта си. о.О

granger
12-14-2012, 10:48
Това ,че не се отдаваш на отношения с приятели, не значи ,че на подсъзнателно ниво , ти контактуваш с тях, защото има привличане. Много е сложно за обяснение,преди и аз си мислех като теб,но във всяка по-сериозна връзка между момче и момиче, имам предвид по-сериозна от просто познати - съществува тоя принцип.

Azoria
12-14-2012, 11:03
Аз не отричам ,че има привличане, но то не е сексуално. Трябва доста тесногръдие, за да кажеш, че се водим само от този си инстинкт. А с момичетата защо сме приятелки? Не е така.

klimatronik
12-14-2012, 11:17
истинско приятелство - такова каквото е възможно между мъж - мъж и жена с жена - не може да се осъществи при мъж си жена

marilyn
12-14-2012, 11:18
Приятелите ми момчета са супер много наясно с нещата, че не трябва да им се появяват задни мисли. Най-добрият ми приятел ми е като брат, израстнали сме заедно и нито аз бих могла да имам нещо с него, нито той с мен. Другите ми приятели... съм им показала, че трябва да имат респект и приятели, значи приятели и нищо повече.
Няма как да отрежеш някой без да му е гадно. Просто за вбъдеще не давай погрешни сигнали на хора, с които не искаш да имаш нещо повече.

dami666
12-14-2012, 11:21
Не се смятам за красива,но ми се е случвало и според мен няма как да излезеш''чист'' от тази ситуация.Появят ли се чувства,за момчето/момичето приятелството вече става повече от приятелство.Не откликнеш ли на чувствата нараняваш човека отсреща,няма как да стане по деликатен начин..

bwef
12-14-2012, 14:40
1.Всички се смятаме за красиви стига сте си просили комплименти !
2.Имам такъв приятел, но може би при нас последиците не бяха кой знае какви заради годините ни.Таа той първоначално отказваше да ми каже, а аз го питах просто, за да потвърдя, това което знаех.В крайна сметка ми каза, но той сам знаеше че няма как да стане нещо и не искаше нищо от мен, останахме си приятели и ми е много близък човек, всеки ден сме заедно и му споделям всичко (даже май сме по-близки от с гаджето ми, но там ни свързват други неща).

titkos
12-14-2012, 14:51
Казах му, че не съм сигурна по какъв точно начин го харесвам. Което май си е така... Действително имаше някакъв мимолетен флирт, но това е защото той от самото начало подходи към мен така. Нищо чудно винаги да е гледал на мен по този "полов" начин, хах. Всичко е ок, но не се виждам във връзка с него, поне засега. Готов е да ми даде време, но му обясних, че може да чака напразно и е по-добре да не се занимава. Той обаче упорства да си опита късмета.
Уф... оплесках ли нещата? Не можах да го отрежа директно.

titkos
12-14-2012, 14:58
В крайна сметка ми каза, но той сам знаеше че няма как да стане нещо и не искаше нищо от мен, останахме си приятели и ми е много близък човек, всеки ден сме заедно и му споделям всичко (даже май сме по-близки от с гаджето ми, но там ни свързват други неща).
Да ти имам късмета! Аз като отрежа момче, което искам да запазя просто като добър приятел, обикновено спира да ме търси и да се интересува от мен. Много са нагли.

klimatronik
12-14-2012, 17:04
Да ти имам късмета! Аз като отрежа момче, което искам да запазя просто като добър приятел, обикновено спира да ме търси и да се интересува от мен. Много са нагли.

а ти кво искаш? Луда ли си ? Да мислиш,че ще си останете близки, че всеки път ,когато се виждате да се психира и измъчва,че не може да сте заедно! Това ли искаш? -при силни чувства не става така

lubovvv
12-14-2012, 17:39
С израза "Да си останем само приятели" ти му нанасяш една голяма рана. От този момент каквито и приятни думи да му казваш- колко е мил, добър, бла бла, му се струват вече като обиди

fenikss_
12-15-2012, 06:28
Значи аз съм адски грозна. Знаех си аз. Връзки с бивши не поддържам.

:lol :lol:

slimbo
12-15-2012, 07:10
Не искам да се обиждаме.....,но тая тема ме предизвиква !!!! Не знам красива ли си , ама си малко тъпичка ...... Мислиш ли , че външния вид има значение като зарежеш някой ........ Мен ,ако ме зарежат не ми пука кой е , ако ме е наранил да ходи да се Е.Б.Е някъде / макар , че мен НЕ са ме зарязвали , винаги съм първа .... даже още ми е гадно за бившия , 'щото много ме обичаше и още ме обича пак аз го отрязах :/ много гадно ..... :/...../

granger
12-15-2012, 07:13
Cuz that's so smart.

Niakoitam
12-15-2012, 08:03
С израза "Да си останем само приятели" ти му нанасяш една голяма рана. От този момент каквито и приятни думи да му казваш- колко е мил, добър, бла бла, му се струват вече като обиди

Нещо такова имах предвид като още в началото на темата казах на авторката да се опита да се постави в неговата ситуация.

Израза "Да си останем само приятели" може да значи- има пречки сега и няма как да стане, в момента съм физически или емоционално обвързана с друг, ти не си достоен за мен нищо, че често казвам, че аз не съм за теб-това се дължи на това, че не ми харесваш физически въпреки, че може би като характер си готин пич или пък нещо в характера ти куца,не ме привличаш сексуално,защото не мога да те погледна като мъж и т.н и т.н. все готини неща от тоя род.След това най-често индиректно признание като изключим може би първите две неща в повечето случаи усещането е че каквото и да се каже,каквото и мило държание да се получи всичко е за измъкване от ситуацията и за изчистване на съвестта.Друг е въпорса и че често тази фраза се използва просто за измъкване. :)

Mary_Jane_69
12-15-2012, 08:18
Много е трудно, ако имат истински чувства към теб не можете да запазите старите си отношения, като просто приятели. Ясно е защо. Затова много внимавайте с тия приятелства момче-момиче, защото като пускате много надълбоко въдицата, винаги някой го боли от кукичката .

dimitar_ak
12-15-2012, 11:21
Няма деликатност. По-добре момчето да е наясно докъде може да се простира познанството ви. Мъжете са устроени по-различно и чисто приятелство с красива жена е възможно само ако вече си има половинка.

slimbo
12-16-2012, 08:37
Cuz that's so smart.

Нещо против поста ми ли имаш ?

Azoria
12-16-2012, 08:45
Нещо против поста ми ли имаш ?

:lol:


Ти така като си гледаш поста, не виждаш ли нещо нередно?

slimbo
12-16-2012, 09:29
:lol:


Ти така като си гледаш поста, не виждаш ли нещо нередно?

Кое точно , че казвам всичко както си е и че не се правя на светица както всички правите в форумите много знаете апък
иначе 33 .... По дяволите всички сме от един дол дренки ..... И ся момичето добре е задало въпроса си , но заглавието ме провокира .... Пълно пренебрежение на грозничките хорица и как точно някой да се определи дали е за тая тема на тоя свят всеки се има за красив /е освен комплексарите нищо , че обикновено те са с най-малко основание за притеснение / ... И ся темата е тъпо зададена ........ Така , че поста ми си е на място , к'во да направя , че не съм зарязвана и , че не мога да се правя на мъченица пред цяла България ..........

youonlyliveonce
12-16-2012, 09:34
Значи аз съм адски грозна. Знаех си аз. Връзки с бивши не поддържам.

и аз :D

Azoria
12-16-2012, 09:46
Кое точно , че казвам всичко както си е и че не се правя на светица както всички правите в форумите много знаете апък
иначе 33 .... По дяволите всички сме от един дол дренки ..... И ся момичето добре е задало въпроса си , но заглавието ме провокира .... Пълно пренебрежение на грозничките хорица и как точно някой да се определи дали е за тая тема на тоя свят всеки се има за красив /е освен комплексарите нищо , че обикновено те са с най-малко основание за притеснение / ... И ся темата е тъпо зададена ........ Така , че поста ми си е на място , к'во да направя , че не съм зарязвана и , че не мога да се правя на мъченица пред цяла България ..........

Относно поста ти.. няма да го коментирам, щом сама не можеш да си го прецениш, ок. :lol:
Да, ние тук се правим на светци, да знаеш...
Темата е зададена така, защото обикновено по-красивите момичета по-трудно се възприемат за приятелки от момчетата и по-често изпадат в ситуацията "мой добър приятел ме харесва".



Няма деликатност. По-добре момчето да е наясно докъде може да се простира познанството ви. Мъжете са устроени по-различно и чисто приятелство с красива жена е възможно само ако вече си има половинка.


Ето ти едно мъжко мнение, с което съм съгласна.

Иначе да, авторката е направила малко заклеймяване, но това е ли е, за което ще се хванеш?

granger
12-16-2012, 09:47
Мен ,ако ме зарежат не ми пука кой е , ако ме е наранил да ходи да се Е.Б.Е някъде / макар , че мен НЕ са ме зарязвали , винаги съм първа .... даже още ми е гадно за бившия , 'щото много ме обичаше и още ме обича пак аз го отрязах :/ много гадно ..... :/..
Затова идеше реч. Не стига,че се изкарваш сърцеразбивачката на века,ама и не можеш да си представиш факта,че някой , може би не иска да бъде с теб , и ако случайно има такъв,то той щял да ходи да с е.б.е? Ти чуваш ли се?Безкрайно тъпо изказване.

bummby
12-16-2012, 09:50
Значи аз съм адски грозна. Знаех си аз. Връзки с бивши не поддържам.

Точно !!

slimbo
12-16-2012, 10:03
Затова идеше реч. Не стига,че се изкарваш сърцеразбивачката на века,ама и не можеш да си представиш факта,че някой , може би не иска да бъде с теб , и ако случайно има такъв,то той щял да ходи да с е.б.е? Ти чуваш ли се?Безкрайно тъпо изказване.

1) не се изкарвам сърцеразбивачка
2) аз си имам приятел ,който обичам безкрайноо
3) казах нямам желание да се правя на светица
4) не ми се заяжда с теб , може и да имаш право

slimbo
12-16-2012, 10:06
а да и + , че не се имам за велика 1-вото изречение имаше смисъла , че ако някой така случайно ме зареже за в бъдеще няма да ми пука дали е 'убавеца на града или не ...мен така или иначе ще ме боли , място за приятелство НЯМА

Doom_Stalker
12-16-2012, 10:12
Момичетата в тази тема: http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=US-DrX73t5k#t=648s

slimbo
12-16-2012, 10:16
Момичетата в тази тема: http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=US-DrX73t5k#t=648s

Аааа няма да се разберем ....... Защо си мислите , че момичета /изключвам кифлите/ се имат за кой знае к'во напротив вие сте тия пуйки дето идат в фитнеса я качат маса , я не и на другия ден без тениска и вече вижте ме да не говорим , че вашето крехко его няма да издържи ,ако не си направите бройката ....

slimbo
12-16-2012, 10:18
Относно поста ти.. няма да го коментирам, щом сама не можеш да си го прецениш, ок. :lol:
Да, ние тук се правим на светци, да знаеш...
Темата е зададена така, защото обикновено по-красивите момичета по-трудно се възприемат за приятелки от момчетата и по-често изпадат в ситуацията "мой добър приятел ме харесва".





Ето ти едно мъжко мнение, с което съм съгласна.

Иначе да, авторката е направила малко заклеймяване, но това е ли е, за което ще се хванеш?

Ми може би прибързано , но първо за това се хванах , май прекалих Сорка

Doom_Stalker
12-16-2012, 10:19
Аааа няма да се разберем ....... Защо си мислите , че момичета /изключвам кифлите/ се имат за кой знае к'во напротив вие сте тия пуйки дето идат в фитнеса я качат маса , я не и на другия ден без тениска и вече вижте ме да не говорим , че вашето крехко его няма да издържи ,ако не си направите бройката ....

Аз почти съм унищожил егото си.... и не ходя на фитнес. Нито пък ходя без тениска. Но иначе като характеристика на повечето момчета - имаш право.

SisiStrange
12-16-2012, 10:30
С израза "Да си останем само приятели" ти му нанасяш една голяма рана. От този момент каквито и приятни думи да му казваш- колко е мил, добър, бла бла, му се струват вече като обиди
Въпросът е дали приятелството е достатъчно силно, за да мине за момент над егото. Всяка несподелена страст рано или късно отшумява. Дали след нея ще сте приятели зависи от това доколко го искате.