PDA

View Full Version : дилема



criss_angel11
12-12-2012, 20:53
Дами и Господа мъчи ме дилема.Наскоро се запознах с едно момиче,което ме изненада приятно.Забавна,умна,интер сна-общо взето всичко което съм търсил в човека срещу мен,НО не ме привлича сексуално.Не е грозна,но не е и от най-красивите (сладка е ).И се стига до проблема,че не съм от онези повърхностните,които гледат само външния вид,НО и не мога да съм с човек които не ме привлича визуално най-малкото (търся онази златна среда и вероятно ще умра девствен търсеики си).И ето я моята дилема...да пробваме и да изгубя може би единствения човек с когото мога да разговарям на всяка тема или да се опитам да преглътна всякакви чуства и влечения в името на приятелството???

HollyGolightly
12-12-2012, 20:58
И сега след дълга драматична пауза чакаме да чуем каква е дилемата....

criss_angel11
12-12-2012, 20:58
интересна-общо взето всичко което съм търсил в човека срещу мен,НО не ме привлича сексуално.Не е грозна,но не е и от най-красивите (сладка е ).И се стига до проблема,че не съм от онези повърхностните,които гледат само външния вид,НО и не мога да съм с човек които не ме привлича визуално най-малкото (търся онази златна среда и вероятно ще умра девствен търсеики си).И ето я моята дилема...да пробваме и да изгубя може би единствения човек с когото мога да разговарям на всяка тема или да се опитам да преглътна всякакви чуства и влечения в името на приятелството???

(Не знам защо не ми излиза цялата тема)

ForzaFelipe
12-12-2012, 21:10
Не прави грешката да я загубиш ;) Пробвай се,нищо не губиш,но знай че не винаги това че не те привлича сексуално означава че не ти харесва,просто понякога има един момент в който ти харесва дадено момиче,че чак не усещаш сексуалното привличане,ако ме разбираш.

Dark_Angel_
12-12-2012, 22:29
една колежка много хубаво го беше казала: най-хубавото вино е със супер смотан и грозен етикет. това доста често се отнася и за хората. да това не значи да се метнеш на най-грозните :D:D не ме разбирай погрешно, но в повечето случаи момичета, които не печелят един човек с външност го печелят с характер, държание, начин на мислене и т.н. и това е доста по-ценно от един "хубав етикет"

Azoria
12-12-2012, 22:39
Щом не те привлича просто я имай за приятелка.

Dark_Angel_
12-13-2012, 04:07
Щом не те привлича просто я имай за приятелка.

типичното разсъждение на една жена в днешно време - важно е да те привлича, ако не те привлича, но пък е мега свестен човек - бам във френдзоната ...

HollyGolightly
12-13-2012, 05:14
Е да де, ама той самият каза, че не може да бъде с момиче , от което не е привлечен.
Авторе, дай и малко време, бъдете си дружки за сега, опознай я по-добре, понякога това привличане идва след време.
И стига с това "ще си умра сам/девствен", млади хора сте все пак.

GLaDOS
12-13-2012, 07:09
Щом не те привлича просто я имай за приятелка.
Подкрепям

типичното разсъждение на една жена в днешно време - важно е да те привлича, ако не те привлича, но пък е мега свестен човек - бам във френдзоната ...
Май често си попадал във френдзоната?Защо пък да е "типично женско мислене"?
След като го няма сексуалното привличане,колко пълноценна връзка ще е?
Човека казва,че не го привлича ни най-малко като външност...
Ще се получи ситуация Super Mega Best Friends...
И как би просъществувала подобна връзка?
Ще тръгнат,ще са близки,но той няма да има желание към нея и ще се заглежда... Връзка-Мечта,нали?

Azoria
12-13-2012, 11:20
типичното разсъждение на една жена в днешно време - важно е да те привлича, ако не те привлича, но пък е мега свестен човек - бам във френдзоната ...

Еми да. И не само женско разсъждение. Представи си някоя твоя позната, която е супер готиния човек, но отвътре само. :D Мислиш ли, че като не те привлича ще имате пълноценна връзка?


Ще тръгнат,ще са близки,но той няма да има желание към нея и ще се заглежда... Връзка-Мечта,нали?

Dark_Angel_
12-13-2012, 15:18
еми да ходи с кифли тогава good luck with that

SHPAIdURmeN
12-13-2012, 21:13
Вие сега ще помагате на човека или ще спорите. :D

Авторе, опознай я още повече. За да разбереш дали наистина я искаш, но малко се съмнявам щом ти би се срамувал от външния й вид....

Azoria
12-14-2012, 06:31
еми да ходи с кифли тогава good luck with that

Ъъ да, те момичетата се делят на тъпи кифли, които изглеждат добре и на умни момичета, които са грозни - да знаеш. :lol:
Ако ти си на принципа "щом е женско трябва да го свалям" - има си хора, които харесват определен тип. Момчето пише, че не намира момичета от неговия тип и не е идея да му казваш - забърсвай каквото дойде. Просто трябва да изчака.

marilyn
12-14-2012, 11:36
Ако наистина смяташ, че не те привлича сексуално, според мен няма смисъл да се занимаваш. Тук не е въпроса до красива/грозна, а до усещане, провокиране, до привличане, не толкова до външност.
Това,че не те привлича не я прави несвестна... поддържайте си контакт, след 2 месеца може да решиш пък, че я искаш безумно много.
Според мен ще срещнеш момиче, което да може да ти даде всичко- и разбиране, приятелство, подкрепа, и невероятен секс и силно привличане. :)

druzilla
12-14-2012, 12:00
Според мен,когато си влюбен в един човек,го приемаш за перфектен - и като външен вид и като характер.За това и не мисля,че би могъл да я приемаш като нещо повече от приятелка.Бъдете приятели,дай й време и виж как ще се развият нещата. :)