PDA

View Full Version : Трудно ми е да реша.....



cremena45
12-12-2012, 22:11
Има едно момче от класа ,което направо ми е взело ума ,той е идеален за мен :спокоен,добър,хубав.Поняко га го заговарям тъй като е по-затворен .Не знам защо почти не ме гледа докато разговаряме за нещо и чуствам ,че е неспокоен.Обичам когато ме гледа в очите през часовете макар и да се обръща веднага щом го погледна.Много ми харесва и незнам как да подходя вече се познаваме от 3 месеца.Говорили сме си за доста неща.Незнам дали да му призная тъй като сме доста различни първо съм малко по-голяма (в началото на годината съм родена),а той в края ,той е послушен и му харесва да прави правилното а аз не съм такава аз се смея в часа ,говоря и такива неща.Усещам как му е неприятно докато ме гледа да говоря с друго момче как ме гледа после с един странен поглед :D дали ревнува? Ако му призная тези дни дали няма да направя грешка ако си мисля че има чуства към мен ,а да се окаже че няма.Трябва да реша защото вече доста хора разбраха че го харесвам и ни базикат :D трудно ми е да реша какво да правя....Веднъж за маалко да му призная но реших ,че трябва да сме двамата и мисля че се загря за какво става въпрос казах му: Трябва да ти кажа нещо ,една моя тайна ....той настоя да му кажа но не посмях от страх и срам ,мисля да му призная тези дни когато го видя сам ,макар че ми е трудно да говоря за чуствата си ,за първи път ми се случва да си признавам за това което изпитвам към някой...ии незнам как да подходя :(

П.с : Извинете ако съм допуснала правописна грешка ...

Dark_Angel_
12-12-2012, 22:24
ами ако е по-затворен, нормално така да реагира като цяло. и аз в училище не бях кой знае колко отворен - тиха водичка бях :D ако има чувства към теб, то той се притеснява не по-малко от теб. просто прояви по-голям интерес към него, той това ще го види и ще вече трябва да се светне накъде отиват нещата (ако не се е светнал вече). good luck ;)

П.с : Извинена си ;)

GLaDOS
12-13-2012, 07:16
Еееех 5-6 клас , какви времена :D
Ами щом се притеснява от теб,е доста вероятно да те харесва.
Давай.

marilyn
12-14-2012, 12:28
'Не' се пише отделно от глаголите, има само няколко изключения. Следователно "не знам" не се пише слято!!!!!!

Щом го е срам сигурно и той те харесва. Спокойно, дори и да не те, като сте на по 12 сигурно.. не е такава трагедия, ще си намериш други гадженца.

cremena45
12-15-2012, 16:11
Вече му казах че не ми безразличен ,той все се усмихва когато го заговоря но също ми се струва напрегнат мисля тези дни да го питам директно дали ме харесва на саме разбира се :)

lubopitna_123
12-23-2012, 16:53
Еееех 5-6 клас , какви времена :D
Ами щом се притеснява от теб,е доста вероятно да те харесва.
Давай.

Съгласна

bwef
12-23-2012, 17:26
на колко сте

razbito_sarce8
12-24-2012, 18:04
ами ако е по-затворен, нормално така да реагира като цяло. и аз в училище не бях кой знае колко отворен - тиха водичка бях :D ако има чувства към теб, то той се притеснява не по-малко от теб. просто прояви по-голям интерес към него, той това ще го види и ще вече трябва да се светне накъде отиват нещата (ако не се е светнал вече). good luck ;)

П.с : Извинена си ;)

:)

New_Teen_Mashine
12-24-2012, 21:11
Кефи ме харесването, може да слагаш повече запетайки все пак да разберем нещо.
И не знам си е не знам а не незнам.