PDA

View Full Version : Кик-бокс и протектор. Въпрос какво да правя?



10prUser
12-13-2012, 07:25
Здравейте! Тренирам кик-бокс, всичко върви много добре, НО има един ши*ан проблем! :@ Много ми се гади от протектора за уста (gumshild или mouthguard) кой както го нарича. С една дума- гумата в устата. Та някой да знае какво да направя??? Как да спре това гадене? :( Иначе протектора е сварен, паснал ми е по захапката, всичко е точно. Благодаря предварително!

Noja
12-14-2012, 00:03
Кой точно разновидност протектор си си взел. Моя спи дълбоко в раницата и от дъж на вятар го ползвам ма ако ти се усмихна връхчетата на зъбите са ми като вход на пещера. При положение ,че тренираш не отдавна не се плаши ще посвикнеш.

10prUser
12-17-2012, 13:58
Какво имаш предвид под разновидност? Протектора е от 15 лв или 10 беше, не помня и пише, че трябва да се потопи във вряла вода до 30 секунди и.. обичайната процедура... иначе протектора е единичен, предпазва само горните зъби,но като го свариш и долните се отпечатват и са прибрани.. ;)

Noja
12-17-2012, 15:55
,,предпазва само горните зъби'' това имах предвид под разновидност добре щом е единичен уж те се водят по удобни ама нали знаеш при всеки е по различно. Побваи дали хубаво си го напаснал друго не се сещам ,с времето ще свикнеш.

10prUser
12-17-2012, 18:08
Ок, благодаря! :)

firstdiesel
12-17-2012, 18:16
смени го ... най-вероятно "вкуса" е проблема

то може да ти се гади и от самото усилие