PDA

View Full Version : Стар приятел



peti123
12-13-2012, 13:41
Здравейте , не знам дали точно тук би трябвало да е моята "изповед" , но има нещо , което ми тежи и не съм споделяла с много хора. Преди време бях приятелка с едно момче ,бих казала много добра приятелка , беше много добър с мен и аз с него , целували сме се така , че може да се каже , че е било и повече може би. Но имаше проблем неговата компания просто ме мразеше ... и аз му казах , че ще се скараме заради тях.Той все ми повтаряше , че не се влияе от тяхното мнение , но уви . Спря да ми споделя , тръгна с друго момиче и от там нататък всичко приключи.Сега не ме поздравява , имам приятел , който знае за това , той е приятел и с въпросното момче, казвал ми е , че искал да говори с мен и ми казвал, че ме обича.Много ми е тежко , не искам нищо друго от него , той ходи с една моя "бивша" приятелка,бивша защото постъпи доста лицемерно с мен.Минавал е по улиците до мен и не ме е поздравявал.Представете си щом ходи с тази моя бивша "приятелка" кой знае как го настройва срещу мен.Самата тя се интересува дали той ми липсва още и може би и него разпитва.Много ми тежи всичко това,не мога да споделям постоянно с гаджето си, не е длъжен да слуша за това, а и не мисля,че му е приятно.Чудя се дали наистина му липсвам поне малко, дали не иска да ми пише поне веднъж, не само когато имам рожден ден и то на стената във фейсбук с една усмивка.Дали за тези почти 2 години,които не си говорим не му се е искало да е както преди. Кажете ми нещо изразете мнение , случвало ли ви се е нещо подобно , какво да направя, има ли шанс да бъдем само приятели, друго не искам. :(

granger
12-13-2012, 13:46
Сега си имаш гадже?Ковто знае как се чувстваш спрямо бившия ти? И той ти предал,че оня още те обичаал?
Или ти е само приятел,въпросния, а не гадже.
Според мен е по-добре да продължиш напред,без да го мислиш много.Ако е имал желание е щял да направи нещо за 2 години.

peti123
12-13-2012, 13:56
Сега си имам гадже, а този който ми липсва ми беше само приятел,никога не сме били нещо повече.Аз съм продължила напред и аз не съм го търсила за тези 2 години, но просто ми липсва и само аз си знам,той си няма и на идея и всъщност по добре да не знае.Той е инат няма да направи нищо.

granger
12-13-2012, 14:02
ми не се хаби,за човек ,който няма да направи нищо,при все , че не си предизвикала раздора помежду ви.

fenkaaa
12-13-2012, 17:42
целували сме се така , че може да се каже , че е било и повече може би.

А след това казваш,че никога не сте били нещо повече? Имаш ли чувства към въпросното момче,повече от приятелски,или искаш да си го върнеш само като приятел?

peti123
12-13-2012, 17:58
искам да си го върна само като приятел.

granger
12-13-2012, 17:59
Не,не искаш да си го върнеш само като приятел...пак ти казвам, не си заслужава.

marilyn
12-14-2012, 11:51
Имаш нещо повече към това момче, ама не си струва да се занимаваш.

peti123
12-14-2012, 19:12
не мисля да предприемам никакви действия , но се чудя до кога ще се правим на непознати.

sofityoy
12-14-2012, 19:20
Сега си имаш гадже?Ковто знае как се чувстваш спрямо бившия ти? И той ти предал,че оня още те обичаал?
Или ти е само приятел,въпросния, а не гадже.

Именно! Ти вече си имаш момче до себе си и доколкото разбрах то е доста добро и те обича.
За какво ти е любовта на онова момче с което очеводно всичко е свършило?

peti123
12-14-2012, 19:44
Не искам любовта му , а просто да не ме подминава като малка гара.

Brook
12-15-2012, 05:18
Казвам ти го от личен опит че ако се фокусираш прекалено върху бившия ти приятел мислиш посотянно какво да направиш за да се сдобрите и подържате добри отношения това ще се отрази върху връзката ти с гаджето ти .Постави се на негово място за малко няма да му е приятно постоянно да говориш за бившия да споделяш разни неща свързани с него няма да му е приятно той да е посотянно в мислите ти или по скоро да мислиш за него и как да се сдобрите в голяма част от времето си да не говорим че надали му е приятно да те гледа посърнала а аз мисля че ще ти стаа тъпо заради някогошния ти пирятел и сигурна съм че в даден момент той ще почне да мисли че си влюбена в това момче но ти самата пред себе си не искаш да признаеш или не си осъзната може да не е вярно ама той ще почне да мисли и ще се вкараш в огромен филм.Най-добре го остави този твой приятелр поздрвай го като го видиш на улицата и ако ти отвърне хубаво.Може би след време той ще направи крачка към теб като се обеди ако въобще е манипулиран че не е прав и ще ти се извини и така остави нещата да се случат от само себи си ако е писано недей сама да се усложняваш живота.Трябва да мине време за да се осъзнае евентуално това момче и ако не стане по-добре не ти трябва такъв човек като пирятел който се остава да бъде манипулина така лесно това най-малкото означава че не те познава какъв човек си като вярва на дургите а не на теб а защо ти е някой за приятел като само ще подлага думите и действията ти под съмнения.а въпросното момичеу може да мисли че имаш повече от пирятелски чуства към него и затова да прави евентуално нещо което да се раздели грешно впечетление просто.Не го мисли гледай си приятеля и не го карай да се чувства несигурен .