PDA

View Full Version : Freshlook sterling gray мнение



DisturbiaV
12-13-2012, 13:53
искам лещи и се харесах в таааз.ком ,но не мога да си намеря цвета ето снимка http://prikachi.com/images/607/5600607L.jpg
харесах на фрешлук стърлинг грей и прегледах клипчета в ютуб,но на един клип са така както ги искам на друг за много сиви
http://www.youtube.com/watch?v=Ig1-JxgFyUg ето ги цветът,който искам

някой да е виждал или ползвал цветът?

musS
12-14-2012, 17:52
Всеки цвят седи различно в зависимост какъв цвят са очите ти

DisturbiaV
12-17-2012, 13:09
Имам проблем-поръчах си ги,но не мога да разбера коя е лявата и коя дясната.Не съм ги отворила още и не знам къде пише.

3oPuTy
12-17-2012, 13:22
До колкото знам ако нямат диоптър не е от значение коя ще сложиш на лявото и коя на дясното.

DisturbiaV
12-17-2012, 13:23
Мерси, Зори !

musS
12-17-2012, 17:06
и с диоптър да са, пак няма значение :)

Hayashi
12-17-2012, 17:08
^ Е ако имаш различен диоптър има. Аз съм си ги слагала наобратно и се усеща. xD

musS
12-17-2012, 18:47
^ е за обратната страна на самата леща, да, но тя казва, че не може да различи лявата и дясната, а тва няма значение, защото са идентични :)

Hayashi
12-17-2012, 19:12
Аз имах предвид, че си сложих дясната на лявото око и обратно, и то точно на цветните. Ама то веднага се усеща като не ти е наред диоптъра.

DisturbiaV
12-17-2012, 19:36
Я някой да ми даде съвет.Сложих си ги но,точно както е окото и долната част на образа дето го диждам :Д ми е леко замъглен,нова е защото не съм свикнала или?Наплаших се с тея болести дето ги описват от лещите.

((сложих ги за буквално 1 мин и не го очаквах и едната падна в мивката отстрани,но не си я прочистих и и нямаше и прашинка.

musS
12-18-2012, 06:56
^ по-добре я почисти преди да си я сложиш в окото. може да няма прашинка но със сигурност щом е паднала в мивката има бактерии по нея.. а за слагането- аз лично предпочитам да си я сложа леко встрани в окото със средния пръст, натискам лекичко, за да излезе въздуха, че иначе е ужасно.. и после си движиш окото в посока на лещата, за да ти застане на място.. въпроса е да изкараш въздуха, защото иначе като мигнеш и пада

DisturbiaV
12-18-2012, 11:21
Оф днес се ядосах...Слагам лещата на пръстта си и се гледам в огледалото отражението от друго огледало и съм извълнала поглед и допирам лещата и тя или не се закрепя или се закрепя и като мигна,за да се задържи се сгъва в миглите ми..

musS
12-18-2012, 17:28
ами примерно слагаш лещата на лявото си око.. нз ти как го правиш, но аз поглеждам вдясно и си слагам лещата на бялото на окото демек вляво.. и като се закрепи просто си местиш погледа в посоката на лещата, за да може да ти се закрепи за зеницата като хората.. свиква се, спокойно. и аз в началото бях така :)

Hayashi
12-18-2012, 17:35
Аз си я слагам директно точно там където трябва да е. Но лещата като ми е на пръста, от нея само средата допира до пръста ми. А иначе краичетата ѝ трябва да са във въздуха. Така се слага най-лесно.

Ето така:

http://hplusmagazine.com/sites/default/files/images/articles/nov09/electronic-contact-lense.jpg

DisturbiaV
12-18-2012, 17:51
ами примерно слагаш лещата на лявото си око.. нз ти как го правиш, но аз поглеждам вдясно и си слагам лещата на бялото на окото демек вляво.. и като се закрепи просто си местиш погледа в посоката на лещата, за да може да ти се закрепи за зеницата като хората.. свиква се, спокойно. и аз в началото бях така :). Точно това правя и аз допирам я не мигам но като си отдръпвам пръстта и или остава на него или пада