PDA

View Full Version : 90 дневна или друга диета?



ankata
12-13-2012, 15:28
Здравейте иска ми се да започна 90 дневната диета четох за нея и освен че ми се струва дълга и че има захранване,за което не прочетох нищо, друго не ме плаши.Някой пробвал ли я е-ефект, мнение и т.н.? Или ще предложите някоя друга по-кратка? Искам да сваля около 6-7 кг. сега съм 57-58

3oPuTy
12-13-2012, 15:45
Има толкова голяма тема за диети и въпреки всичко всеки ден се пускат по още няколко ... :? Тая търсачка не е направена случайно (да не говорим,че голямата тема е на първа страница в раздела)!!!

marilyn
12-14-2012, 12:53
Има толкова голяма тема за диети и въпреки всичко всеки ден се пускат по още няколко ... :? Тая търсачка не е направена случайно (да не говорим,че голямата тема е на първа страница в раздела)!!!

И аз това се чудя. И с косата е същата работа.

Диетата казват, че е ефикасна, дъщерята на една моя учителка отслабна много с нея. Но е трудна за спазване, ако мислиш, че няма да можеш по-добре не я почвай, няма да има смисъл.

ankata
12-14-2012, 14:26
не съм пуснала темата да ми казвате какво има! може би нямам време да търся кой кво е писал преди ... вместо да изкажете критики или излишни глупости да бяхте дали линк като толкова ги разбирате, пък и никой не Ви е карал на сила да коментирате :)))

marilyn
12-14-2012, 14:35
Като с научиш да спазваш добрия тон, тогава моли за помощ.

DownloadVirus
12-14-2012, 14:47
кратко и ясно - друга диета