PDA

View Full Version : Проблем с софтуер!



miro096
12-14-2012, 05:07
Здравейте проблема е следния, след като вчера си преинсталирах лаптопа с уиндоус 8 установих, че дискът (system software media samsung 300e4z/300e5z/300e7z-dos) работи само при уиндоус 7 и така въпросът ми е следния - към кого мога да се обърна относно инсталацията на този софтуер? и дали ще има отрицателен ефект върху машината задето го ползвам без този софтуер?

Anonys
12-14-2012, 07:02
Приеми, че уин 8 ти е като добавка върху уин 7. За да имаш 8ца, трябва да си си закупил 7ца и следователно първо да инсталираш 7 и после 8. Не знам защо не си си направил и труда да питаш нещо повече за 8цата, защото напрактика в момента си прецакан и или ще я караш с някакъв пиратски, или ще даваш 200 лева. На мен осмицата не ми харесва. По-добре би било, ако се използва с тъч скрийн. В момента си с половин операционна система.

miro096
12-14-2012, 08:52
Каква е разликата дали съм купил уиндоус 7 или уиндоус 8? Когато си купих лаптопа той си дойде с оригинален уиндоус 7 и оригинален диск с целия нужен софтуер? имах доста проблеми с него (лаптопа не опер. система), но сега го оправиха техниците общо взето има дефекти например като, че се изключва от виртуалния бутон за рестартиране и тн.. ако се обърна към доставчика той дали ще може да ми осигури диск с операционна система за уиндоус 8?

npp
12-14-2012, 09:21
ползвайки търсачката на google трябва да потърсиш драйвери за windows 8 според марката и точният модел на видео адаптера, звуковият адаптер, мрежовите адаптери, чипсета, и т.н.