PDA

View Full Version : Може ли да се пристрастиш към Екстази?



I love Music
12-14-2012, 21:22
Искам да правя секс под въздействието на екстази и искам вашето мнение ако сте пробвали кажете какви са страничните ефекти освен ниското настроение след като отмине действието му?

stambelan
12-14-2012, 22:27
http://www.vbox7.com/play:22b64e42c6

ranieri
12-15-2012, 08:59
Хахах тия клипчета са доста забавни особено това с масето ;

I love Music
12-15-2012, 10:41
Като му мине действието след това колко време си сдухан или до приемането на следващата таблетка?

nymphadora
12-15-2012, 16:15
Това да не ти е хероин,та след първия път вече да си пристрастен?!

Ivaaaaa
12-15-2012, 17:36
Като не знаеш нищо за есктазито къде си тръгнал да правиш секс с него и защо изобщо трябва да правиш секс под въздействието на есктази? По темата нищо няма да ти стане преди година съм пробвала, не както в твоя случай, и нищо не ми стана не съм се пристрастила.

I love Music
12-15-2012, 18:03
Като не знаеш нищо за есктазито къде си тръгнал да правиш секс с него и защо изобщо трябва да правиш секс под въздействието на есктази? По темата нищо няма да ти стане преди година съм пробвала, не както в твоя случай, и нищо не ми стана не съм се пристрастила.

Имаше ли голямо желание за секс като си приемала MDMA ?

Azoria
12-16-2012, 10:00
Ти в една тема, не каза ли , че досега не си правил секс? Искаш да го направиш упоен?

Khaleesi
12-16-2012, 17:42
Има лек спад на настроението, но силно ще увеличи преживяването ти, защото сетивата ти се изострят в пъти, освен това придобиваш усещане за щастие, лекота, безтегловност, забравяш всички проблеми.. И това е коварното. Също и че температурата ти значително се покачва, както и пулса и ако си и на без това горещо място, можеш да получиш хипертермия (мисля, че така беше - колабираш от висока температура) което е много опасно..

AnarchyBoy
12-16-2012, 17:49
А бе да не те кефи секса разбирам, ма да се друсаш за единия секс, бахти докъде стигнахте...
Не няма ти стане нищо, освен да ти прегрее мозъка ако не внимаваш :) както над мен казаха има шанс за колапс, иначе си е окей.

Съвет: вместо да мислиш как да вземеш хапа, измисли как да ти е по романтично (примерно) особено, ако ще ти е за 1ви път.
:lol:

I love Music
12-16-2012, 18:38
Има лек спад на настроението, но силно ще увеличи преживяването ти, защото сетивата ти се изострят в пъти, освен това придобиваш усещане за щастие, лекота, безтегловност, забравяш всички проблеми.. И това е коварното. Също и че температурата ти значително се покачва, както и пулса и ако си и на без това горещо място, можеш да получиш хипертермия (мисля, че така беше - колабираш от висока температура) което е много опасно..

"Има лек спад на настроението, но силно ще увеличи преживяването ти, защото сетивата ти се изострят в пъти, освен това придобиваш усещане за щастие, лекота, безтегловност, забравяш всички проблеми" и след като свърша съм ужасно жаден за вода ..

Постигал съм същият ефект и с продължително мастурбиране:) Също така екстазито замаскира рецепторите против обезводняване и ако забравиш че трябва да пиеш често вода ще се обезводниш........

I love Music
12-16-2012, 18:41
А бе да не те кефи секса разбирам, ма да се друсаш за единия секс, бахти докъде стигнахте...
Не няма ти стане нищо, освен да ти прегрее мозъка ако не внимаваш :) както над мен казаха има шанс за колапс, иначе си е окей.

Съвет: вместо да мислиш как да вземеш хапа, измисли как да ти е по романтично (примерно) особено, ако ще ти е за 1ви път.
:lol:

Имаш в предвид да ми прегрее процесора?

Khaleesi
12-16-2012, 19:16
Да, забравих главното, което е именно обезводняването. То също си е смъртоносно, особено ако е много време без вода. А също и храната, замаскира чувството на глад.

Ivaaaaa
12-16-2012, 19:24
Казаха ти го никак не е шега тая работа. Не виждам смисъл да правиш секс под въздействието на наркотик. Със сигурност това няма да е запомнящо се и хубаво преживяване, въобще не мисля, че хлапе може да прави секс в това състояние. Аз го казвам от името на човек, който е пробвал този наркотик и те съветвам да внимаваш колкото и банално да звучи. Знам и аз не трябваше, ноо пусто любопитство и съм сигурна, че не бих го повторила.

I love Music
12-16-2012, 19:43
Казаха ти го никак не е шега тая работа. Не виждам смисъл да правиш секс под въздействието на наркотик. Със сигурност това няма да е запомнящо се и хубаво преживяване, въобще не мисля, че хлапе може да прави секс в това състояние. Аз го казвам от името на човек, който е пробвал този наркотик и те съветвам да внимаваш колкото и банално да звучи. Знам и аз не трябваше, ноо пусто любопитство и съм сигурна, че не бих го повторила.

Аз съм на 23 години не съм хлапе :) А някой от вас престрастявал ли се е към кокаина?

Ivaaaaa
12-16-2012, 19:54
Аз съм на 23 години не съм хлапе :) А някой от вас престрастявал ли се е към кокаина?

Ти си напълно неадекватен, сега пък заговори за кокаин. Пфф не си на 23.

I love Music
12-16-2012, 20:46
Ти си напълно неадекватен, сега пък заговори за кокаин. Пфф не си на 23.

Защо да съм неадекватен? Просто питам тези които са пробвали да кажат........... На 23 съм........

liglata_bg
12-16-2012, 21:31
Удари половин литър водка - предполагам, че чувството е същото както при Екстази?!

axelle
12-17-2012, 10:32
Ако само заради секса искаш да вземеш екстази, по-добре се откажи, защото вероятността да получиш стабилна ерекция е много много малка.

Иначе, ако все пак си решил да пробваш, действието ще усетиш около 30-тата минута след употреба, а ефектите траят няколко часа, често от порадъка на 4, 5, но може и повече. Тези неща зависят от количеството; формата, под която е mdma; начина на прием и това колко си ял/пил преди употреба. Ще почувстваш еуфория, изостряне на сетивата - музиката звучи по-добре, светлините са по-ярки, усещането за допир е също изострено, а храните и напитките имат странен (по-лош) вкус, особено бирата. Хората около теб чувстваш по-близки, желанието ти за социални контакти е по-силно, говориш повече и по-свободно по теми, които нормално би избягвал. Вече е спомената повишената телесна температура, която в комбинация с един претъпкан клуб например, може да доведе до дехидратация. Просто трябва да пиеш вода, но и да не прекаляваш, защото и това е опасно, тъй като ще ти е трудно да ходиш до тоалетната. Също е вероятно да имаш проблеми със заспиването и с апетита.

А за ниското настроение след, то не е толкова страшно, даже е вероятно въобще нищо да ти няма, особено първите пъти. Най-вероятно ще ти е просто меланхолично, челюстите вероятно ще те болят (това забравих да го спомена - още в началото като усетиш действието си вземи дъвка), също и мускулите, ако си се движел много (танцувал). Предполагам при по-честа употреба и по-големи количества ефектите след са по-сериозни.

I love Music
12-17-2012, 16:41
Ако само заради секса искаш да вземеш екстази, по-добре се откажи, защото вероятността да получиш стабилна ерекция е много много малка.

Иначе, ако все пак си решил да пробваш, действието ще усетиш около 30-тата минута след употреба, а ефектите траят няколко часа, често от порадъка на 4, 5, но може и повече. Тези неща зависят от количеството; формата, под която е mdma; начина на прием и това колко си ял/пил преди употреба. Ще почувстваш еуфория, изостряне на сетивата - музиката звучи по-добре, светлините са по-ярки, усещането за допир е също изострено, а храните и напитките имат странен (по-лош) вкус, особено бирата. Хората около теб чувстваш по-близки, желанието ти за социални контакти е по-силно, говориш повече и по-свободно по теми, които нормално би избягвал. Вече е спомената повишената телесна температура, която в комбинация с един претъпкан клуб например, може да доведе до дехидратация. Просто трябва да пиеш вода, но и да не прекаляваш, защото и това е опасно, тъй като ще ти е трудно да ходиш до тоалетната. Също е вероятно да имаш проблеми със заспиването и с апетита.

А за ниското настроение след, то не е толкова страшно, даже е вероятно въобще нищо да ти няма, особено първите пъти. Най-вероятно ще ти е просто меланхолично, челюстите вероятно ще те болят (това забравих да го спомена - още в началото като усетиш действието си вземи дъвка), също и мускулите, ако си се движел много (танцувал). Предполагам при по-честа употреба и по-големи количества ефектите след са по-сериозни.

Благодаря ти много за изчерпателният отговор! Не че имам намерение да взимам но все пак някой път в компания може да пробвам 2-3 пъти максимум! Преди 2 часа мастурбирах в продължение на 3 часа и като сърших настроението значително ми се понижи много гадно една тежест такава гадна в главата............ Усещам как големи количества серотунин ми се изпразват в главата по време на мастурбация също когато се друсаш с екстази....................

Ivaaaaa
12-17-2012, 17:58
Преди 2 часа мастурбирах в продължение на 3 часа

тии добре ли сии???

ranieri
12-17-2012, 19:46
Добре е , троли си прото...

I love Music
12-17-2012, 20:01
тии добре ли сии???

Да ти кажа чесно по някога се чудя дали съм добре или не честно! Не съм трол....

BloodY_MerY
12-18-2012, 05:56
Удари половин литър водка - предполагам, че чувството е същото както при Екстази?!

Тя ако удари половин литър водка и ще се усмърти, убедена съм!А иначе съм твърдо против всякакви опиати, наркотични и психотропни вещества!

besso
12-18-2012, 06:15
не искам да ви плаша, но преди време гледах документален филм за момиче, пристрастено към екстази, направиха й ядрено-магнитен резонанс и се видя, че мозъка и е делия на дупки... иначе имам малък опит с това и по дискотеките съм виждал да припадат хора от екстази неведнъж. Проблема е, че много от екстазито, което продават в България е предимно кофеин, амфетамини и други незнайни съставки, а МДМА-то в него ако го има е малко.

draid
12-18-2012, 12:36
ти да не си добавил една 10-ка към годините си ?

I love Music
12-18-2012, 12:37
ти да не си добавил една 10-ка към годините си ?

Не просто разсъждавам като 13 годишен

Azoria
12-18-2012, 12:39
Просто си безинтересен трол..

I love Music
12-18-2012, 12:43
Просто си безинтересен трол..

Не съм трол и нямам такива намерения.................

Ivaaaaa
12-18-2012, 13:20
Той каза, че преди два часа мастурбира в продължение на три часа...никой ли не схвана :D :D :D

I love Music
12-18-2012, 13:29
Той каза, че преди два часа мастурбира в продължение на три часа...никой ли не схвана :D :D :D

OMG!!! Нали знаеш че няма невъзможни неща за човека, мастурбирал съм и по 7-8 часа и след тва се чувствам много зле без настроение...............

marin_9867
12-19-2012, 20:21
3 часа ?? :О бах т'ва мастурбиране ти да не си го гонил по стаята ?

piffacota
12-20-2012, 12:37
може

I love Music
12-20-2012, 18:15
3 часа ?? :О бах т'ва мастурбиране ти да не си го гонил по стаята ?

Малко остана последния път ми се наду колкото диаметъра на една чаша :D

piffacota
12-20-2012, 20:43
браво машина.само така.дайййй

psychopath
12-20-2012, 22:08
Това да не ти е хероин,та след първия път вече да си пристрастен?!

Кой те излъга, че така става при хероина?


А бе да не те кефи секса разбирам, ма да се друсаш за единия секс, бахти докъде стигнахте...
Не няма ти стане нищо, освен да ти прегрее мозъка ако не внимаваш както над мен казаха има шанс за колапс, иначе си е окей.

Аз пък не разбирам, как може да не те кефи секса.
И мозъка не ти прегрява, прегрява ти тялото, защото покачва температурата на тялото, потиш се много, дехидратираш се и затова с бонбоните трябва да се пият течности, за предпочитане вода.

psychopath
12-20-2012, 22:12
Той каза, че преди два часа мастурбира в продължение на три часа...никой ли не схвана :D :D :D

Може и да троли, ама аз съм изпадал в подобна ситуация след прекаляване (не с бонбони), даже малко по-дълго и хем ми се стори като 5 минути, хем като цяла вечност, а оргазма беше веднъж...идеше ми да се разрева като олимпийски шампион. :D

piffacota
12-21-2012, 10:53
cmooooooooooooooooon