PDA

View Full Version : IN and OUT of love .... Help me!!!



slimbo
12-15-2012, 06:42
Така пак съм аз ...... Този път проблема ми е свързан с мен и знам , че казаното по - долу ще прозвучи толкова разлигавено и сякаш не знам кво искам , но..........все пак моля отделете една минута и на мен .... Благодаря ви :))))

Таа възможно ли някой да е влюбен и да не е ... ? Защото в момента се чувствам напълно така ...... Обичам приятеля ми , но ми липсват времената , когато всички бяхме просто приятели ......... Мисля , че се страхувам и да не го загубя / ако евентуално скъсаме , макар че НЯМА поводи ....../ Просто той и най-добрия му приятел и аз и сестра ми /от предишната тема/ сме 1 много яка компанийка и не искам да се разпаднем ........ Пак и аз се чудя на себе си и ....... не знам ........ Истината е , че донякъде ми липсва моментът когато бях без гадже , но ако изгубя приятеля ми .... ши се садна яко .... /Споменах ли , че съм с раздвоена личност :D :D :D ... не бз се може да съм луда ама сме само 1 :D /

Mary_Jane_69
12-15-2012, 08:16
Ами нормално е, в началото на една връзка попринцип, в повечето случаи, предобладава еуфория, тъй нареченото "влюбване", което не представлява нищо, но силни симпатии, много ендрофин, и чувството, че си на седмото небе. Но след време, тия "пеперуди в стомаха" изчезват, тогава любовта си е вече любов.. онова горното не е любов, а просто един вид маниакалност. Любовта е по - улегналите мисли и чувства, тогава с приятеля ти сте вече близки, сякаш помъдряли и да, свиквате се. Но това не бива да ви спира и не бива да бъде главен фактор за раздяла, защото ако се допусне, показва че не си достатъчно зрял да създадеш връзка с човек, независимо от годините и пола си. След като настъпи тоя период във връзката се създава сигурността, която би искала да имаш в сигурен брак след време, нали? :)

FuCKkK13
12-15-2012, 08:55
седи си на дупето,ще ти мине

Azoria
12-15-2012, 10:31
Не се филмирай излишно.

slimbo
12-15-2012, 15:08
Явно не се изразих добре ... Проблема ми е , че не се чувствам обичана , а не че ми липсва искра ....

sofityoy
12-15-2012, 15:13
Ако я няма тръпката майната й на връзката!
П.П.-Скъсали веднъж едва ли някога отново ще сте такива приятели каквито сте били преди.

slimbo
12-15-2012, 15:36
Знам! Аз не искам да късаме........

FuCKkK13
12-15-2012, 15:54
Знам! Аз не искам да късаме........

тогава направи нещо.. правете нови общи неща,запишете се накъде заедно,ходете на дълги разходки само двамата... общо взето намери начин да се сближите и да се забавлявате по нов начин... ако искате и на компютъра заедно играйте - просто да е заедно

slimbo
12-15-2012, 16:23
тогава направи нещо.. правете нови общи неща,запишете се накъде заедно,ходете на дълги разходки само двамата... общо взето намери начин да се сближите и да се забавлявате по нов начин... ако искате и на компютъра заедно играйте - просто да е заедно

Мислиш ли , че не бих , но той не е такъв тип... :/ общо взето ми е гадно и не знам трябва много да помисля кво да правя

slimbo
12-15-2012, 16:41
Мамка му много го обичам но ми къса нервите

sofityoy
12-15-2012, 16:46
Намерете най-общото между вас!

slimbo
12-15-2012, 16:52
Не е трудно той е мъжкото ми аз , но ме нерви ... Не съм лигла или нещо такова , но той ме нерви целенасочено

FuCKkK13
12-16-2012, 12:05
Не е трудно той е мъжкото ми аз , но ме нерви ... Не съм лигла или нещо такова , но той ме нерви целенасочено
ами спри да му се ядосваш...

slimbo
12-16-2012, 18:23
Тая тема стана безсмислена / не чакайте тя е от самото начало/.. е благодаря ви ще измисля нещо ........

Sh@d0w
12-17-2012, 03:40
Темата се заключва по желание на авторката.