PDA

View Full Version : Деактивиране на ФБ профил ..



DaNGeRousLy
12-15-2012, 06:53
Някой може ли да ми каже, ако си деактивирам профила във Фейсбук
и реша след няколко месеца да го пусна отново дали ще си изгубя абонатите и страниците, които съм направил ?

:cool:

granger
12-15-2012, 07:17
Нищо не губиш,всичко си седи,просто приятелите ти и всички абонати и тн,не могат да ти гледат профила.
Влизаш в настройки на профила/сигурност и отдолу със сини букви пише деактивиране на профил.

DaNGeRousLy
12-15-2012, 07:25
Знам аз от къде да го деактивирам, но ми казаха, че се губят страници и абонати за това питам ..
Ако наистина си остават още сега го спирам, но не искам да си ги губя :'/

granger
12-15-2012, 07:27
Абонатите не би следвало да ги губиш,страници няма и не знам.

DaNGeRousLy
12-15-2012, 07:31
оф, ако ги изгубя ти ще си виновна :lol:

granger
12-15-2012, 07:34
ааааа... намааааа

fUcKsMiLe
12-15-2012, 15:06
Нищо не се губи.. даже и известия имаш.
Аз си смених профила и трябваше да вляза в стария, заради нещо и имах супер много известия от страници, хора, игри и т.н.
Като цяло всичко си стои - снимки, харесвания, публикации, приятели, тагове.
Само коментарите ти изчезват и приятелите ти не могат да ти влязат в профила. Също и никой не може да те намери чрез търсачката(Щеше да е странно, ако можеше).

ilovedeath
12-15-2012, 16:06
Не си губиш страниците, споко. Вече съм си деактивирала профила 2 пъти. Със страниците става същото като с профила ти, никой няма да ги вижда ( ако си единствения админ в тях ).

alex_h
01-22-2017, 13:15
Здравейте, решил съм да блокирам (деактивирам) личния си профил. Защото вече е претоварен от какво ли не, и не ми се разправя да го чистя, и затова ще си направя нов. Ползвам го от доста години. Исках да попитам какъв е най-удачният начин да запазяа някой приятели, чудех се на общ чат ако добавя хората? И има пратя линка, след като деактивирам профила (на новия профил) те дали ще получат това съобщение. Другия ми въпрос е след като го деактивирам възможно ли е да продължат да ми пишат и взлизат в стария профила. Тъй акто искам тотално да бъде премахнат. Дали е нужно да му трия всичко? Понеже ще бъде доста голяма разправия ако го направя. Важно ми е да премахна всичко. Също исках да попитам тъй като имам артистична страница, как бих могъл да я добавя към новия си профил?

Грозния
01-30-2017, 18:11
Тъй акто искам тотално да бъде премахнат. Важно ми е да премахна всичко.Това няма как да стане - невъзможно е!

Исках да попитам какъв е най-удачният начин да запазяа някой приятели,...
Дали е нужно да му трия всичко? Понеже ще бъде доста голяма разправия ако го направя. По-добре си почисти стария профил. Не знам какъв ти е проблема да премахнеш някои хора.