PDA

View Full Version : Обвиняват ме че съм ги тарашил



xzz
12-15-2012, 20:50
Обвиняват че съм тарашил от баща ми 1000 лева - почти всичките ни пари :( ..... проблема е ,че аз съм ''лошото момче'' ( играя хазарт , съден съм за побой, не се кланя пред никои а съм много добър човек) брат ми сега не може да ме погледне в очите станал голям лицемер на 15 е и приятелката му е страшна курва и наркоманка , използва го на макс.
Взети са от скривалището на баща ми вечерта когато те бяха на село с майка ми , тогава бяхме сами с брат ми и се сбихме защото курвата му е промила мозъка и го комплексира постоянно ( че бил нисък , бил от бедно семейство , нямал хубаво тяло).
На Коледа и нова година щях да водя приятелката си на почивка с парите който събирах цяло лято на морето наще убедени са че аз съм ги свил и най вероятно ще ме изхвърлят от нас (3 дена срок да се появят парите там) мисля да взема лозарските ножици и да причакам брат ми с 2-3 приятели и да го сплаша ,че ще му отрежа ухото ако не каже къде са .......имаме заеми към банки и сега покрай Коледа да ни върже така а и аз на 18 излизам на улицата :(.
Не знам как да постъпя опитах да говоря с него но той отрича и си личи че е гузен ... съвети ?

xXxAngerfisTxXx
12-15-2012, 21:04
аве я са еби ве... филмар...

Sh@d0w
12-16-2012, 04:55
ок