PDA

View Full Version : Искам да я зарадвам



Lewskarche
12-15-2012, 21:07
Дайте идей как мога да зарадвам приятелка ми с нещо малко , просто и мило , независимо дали жест или нещо материално. Аз имам идея обаче не искам да я казвам , защото може да чете и да не се получи накрая. Не сме малки , не сме и големи, така че моля без захапвания :D

Очаквам креативни идеи !

ShtrudeL
12-15-2012, 21:16
Гушкай я.
Подари й снежинка.
Отмествай й кичурите коса, които й пречат на лицето.
Смачквай я от гушкане.
Направи й грозна прическа.
Бъди й приятел.

Lucho
12-15-2012, 21:21
И тя ли е от Левски?

Lewskarche
12-15-2012, 21:33
Говоря за нещо , което да е специално , да не е нещо от ежедневието , проблема е че няма да ме има известно време и искам да се върна с гръм и трясък :D

помолих без захапки , а ти Лучо не си интересен !

Lucho
12-15-2012, 21:43
Какво не му е интересното? Имах идея за атрибут, свързан с любимият отбор или нещо друго по-интересно, ама карай.

"Не сме малки, не сме големи, захапки не щем, целувки не щем" - ами кажете на колко години сте (си) точно за да бъдат давани "интересни" отговори! Дай още неща, влизащи в графата "без ....".

Мислех за питам и за възможностите за връзка м/у хора от Левски с хора от ЦСКА и обратното, ама няма да питам, че авторът съвсем ще се отчае и ще реши, че му троля темата.

TheMan9191
12-15-2012, 21:45
Погледни тази тема - http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/535881-%D0%9D%D0%B0%D0%B9-%D0%BC%D0%B8%D0%BB%D0%BE%D1%82%D0%BE-lt-3

BitchPlease)
12-15-2012, 21:54
Подари и някакъв букет http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/600510_332991566771560_1879853142_n.jpg или някаква гривна или колие ако се радва на такива неща

xXxPETYAxXx
12-16-2012, 06:23
Може и чаша. Има чаши за двойки, чаши с любовни мотиви, а сега има и чаши с коледни мотиви.
Винаги съм считала чашата за тъп подарък, но напоследък се замислям, че бих се радвала, ако всяка сутрин си пия кафето в чаша, подарена от специален човек. Евтино е, а и се използва всеки ден, т.е. всеки ден ще се сеща за теб.

Wednesday666
12-16-2012, 06:37
Може и чаша. Има чаши за двойки, чаши с любовни мотиви, а сега има и чаши с коледни мотиви.
Винаги съм считала чашата за тъп подарък, но напоследък се замислям, че бих се радвала, ако всяка сутрин си пия кафето в чаша, подарена от специален човек. Евтино е, а и се използва всеки ден, т.е. всеки ден ще се сеща за теб.

Нда, идеята е добра.
Друг вариант е да направиш нещо сам. Нещо сладичко, нещо романтично и просто.
Друг вариант е да купиш например една гривна и сам да я опаковаш, да е нещо интересно и различно.
Правила съм така - подаръка в една малка кутийка, после направих малки подаръчета от бонбони и послания около тях, след това ги увих в голям целофан, вътре напълнен с памук, малките подаръчета ии самия подарък, после го направих във формата на бонбон. На момиче го подарявах за рожден ден и беше сладко. Само казвам какво съм правила аз.

Lewskarche
12-16-2012, 07:34
Благодаря ви , а за лучо се извинявам , че помислих че тволваш. Иначе за артикул ,, не е толкова зарибена , аз съм на 18 тя е на 15 ... , а вместо букет мисля да и взема една роза и да и я подаря в даскалото пред всички , мисля че ще е по ефектно .. а и не сме заедно от много време да се хвърлям на букет :D
мерси за идеите , очаквам още :Д

sexa_na_kompleksa
12-16-2012, 08:57
Просто прекарвайте повече време заедно и бъди до нея. Не е нужно да правиш нещо специално. Но ако обича сладкото, например, може да й подариш голям шоколад/кутия бонбони/тортичка... Аз много се радвам като мъжа ми се прибира след работа и носи нещо сладко. Радостта е двойна. ;д

bummby
12-16-2012, 09:47
можеш да й купиш кутийка някаква примерно във формата на сърце и вътре да сложих 100 изрязани сърчица от теб (пр. червен, розов катастрон) и на всяко едно да напишеш по една причина защо я обичаш :)

Lewskarche
12-19-2012, 08:33
dobre , dawaite oshte ( izwinqwam se za kirilicata , no sym izwyn stranata w momenta )

marilyn
12-19-2012, 13:22
Примерно наистина ако обича сладко може да й донесеш кутия вкусни бонбони; може да й направиш вечеря... да се опиташ да сътвориш нещо сам например. Това с чашата, което Петя каза мен ме кефи.

ForzaFelipe
12-19-2012, 13:33
Според мен не е нужно да е пред всички че да и хареса,ефектно може и да е,но смятам че 10 рози насаме ще я трогнат повече примерно :)

Lewskarche
12-20-2012, 11:30
zamislil sym da q chakam pred tqh , edin buket na kapaka na kolata i az da sym se oblegnal na kolata , imashe edna takwa snimka s edno cherno bmw .... kupil sym i meche i taka :D chakam oshte idei za wbydeshte da imam idei .. inache towa s chashata e mnogoooo dobra ideq

ninaa12
12-20-2012, 13:53
Хах на една приятелка пред блока и приятеля и беше написал обичам те с спрей. Тя после ми го снима и ми го показа.Цял ден такова шастие бликаше от нея,че нямаше и накъде. Страшно много се беше зарадвала. И на мен ми бяха направили нещо такова само дето не пишеше обичам те и мога да ти кажа, че чувстовто е ... незабравимо. ;д ^^ :р

beach.ch
12-20-2012, 14:41
Повярвай ми, пред даскало ще е по- ефективно, защото така ще видят всички, а момичетата се радват много на такива неща. Иначе би било много сладко да я заведеш у вас и да и сготвиш и да гледате филм например..
Илии..може да и изпееш нещо хаха.
Или пък и подариш някой от тези синджири с висулки, дето се разделят на две и ти да носиш едното, тя другото.
Може да и подариш и кученце :D
А пък на чашата, може да сложиш ваша снимка- има вече такива фирми, които го предлагат тва, няма как някъде по центъра на града да няма такъв магазин..
За тва се сещам сега.

Lewskarche
12-21-2012, 15:00
okey , blagodarsko , obache otpadat ideite s twa az u tq ili tq u nas :D

Ich
12-22-2012, 01:45
Как се казваш,ако не е тайна ;д

psychopath
12-23-2012, 01:34
Това с цветята е доста клиширано, може да се зарадва момичето, де.
Ти я познаваш по-добре от нас, измисли онова нещо, което ще я зарадва, но да е такова нещо, че би зарадвало само нея примерно. Повече ще се зарадва според мен, отколкото на мил жест, който би зарадвал всяко едно момиче.

Lucho, аз съм бил с чорбарки, но те далеч не са били запалени, за което се радвам, впрочем. Могат да минат за чаровни закачките на футболна тематика, но тези неща са доста периферни като цяло. А на мен лично изобщо не ми пука дали гаджето ми е от Левски, ЦСКА, Ботев Криводол или Малеш Микрево... стига да не се е вкарала в някакви излишни филми.