PDA

View Full Version : Сгреших ли,отново



raia338
12-15-2012, 23:38
Здравейте,ще започна от там,че съм разделена с бившия ми приятел от около 2-3 седмици .. Казваше ми ,че уж нямало да се лъжем,имаше някакви планове с мен и тн..обичайното,което момчетата говорят на едно момиче -знаете Та той ми е първия,и не знам дали не сгреших и прибирзъх,но аз наистина исках да бъда с това момче,може би щом така е станало,така е трябвало да бъде Той преди мен е имал дълга връзка само да спомена и всичко започна от там,че имах съмнения,че бившата иска да е с него,беше си качвала снимки с него ,инякакви такива дивотии и аз веднага се панирах,да не би още да се виждат да имат чувства и тн ... Казах му за снимките и той ми се ядоса,че съм се цупела за глупости ,че поведението ми било еди какво си ...била съм безразлична, за всичко ми било все тая и така нататък .. А аз просто съм уморена от разочарования и той сам се досети защо се държа по-студено.Просто съм си такъв тип човек ,след всички разочарования не давам всичко от себе си ,не и докато не съм сигурна,че си заслужава.Та започнаха едни караници аз го обвибявах,че си намира оправдание да ме разкара, той говореше ,че аз съм била безразличната не можело той да е водещия във всичко и тн..Имахме няколко уговорки да се видим и да говорим ,да се оправим (като аз го подканвах,а той странеше от мен ,спря да ме търси като преди, промени си отношението към мен ) ,но се проваляха..той казваше,че е седнал с приятели и няма да може,после пак се оправда,че имал работа,съответно аз му написах едно съобщение ,че търпението ми вече се изчерпа ,той ми отговори ,че нямало проблем както съм искала и това беше ,от тогава не сме се чували .Та много хора ми казват,че съм избързала,че не е трябвало да спя с него ,но на мен ми беше хубаво ,чувствах се сигурна с него ,така че не съжалявам чак толкова .. Сега не мисля ,че бих погледнала на него по същия начин,поради простата причина,че мисля че му е било само за единия секс,колкото и да не мога да повярвам,че е възможно така да е постъпил с мен ..Та ,никой не знае,защо точно се отдръпна така от мен и не ме потърси дори ,не знам отстрани как изглежда,но според мен не е моя вината.Сега се появи ново моче,той е супер настоятелен,казва ми ,че иска да го заобичам,грижи се за мен ,въпреки че на мен не ми беше до никой и се държах на моменти отвратително ,но с постоянството си разбрах,че не е никак лошо това момче.Всеки ден се виждаме (понеже сме комшии ) ,постояно идва при мен и тн .И осъзнавам колко е важна комуникацията между двама думи .Мислите ли,че съм права да мсиля,че той заслужава шанс,а не бившия,защото ако чаках да ме потърси щях да си остана с чакането ..вече 3 седмици нямам вести никакви от него . На кратко това е Много ми е трудно и съм много объркана,след всичко,защото винаги аз оставам зарязана и без вина виновна и не знам какво да правя ....

xXxPETYAxXx
12-16-2012, 06:16
1.Щом си поискала да е първия, значи така е трябвало да стане. Не е грешка! Общо взето почти не познавам момичета, които да се разбират все още с първия си, или пък да са изградили стабилна и дълга връзка.
2.За тези снимки, ти твърдиш, че си му казала, обаче много зависи с каква интонация/тон и дори изражение го казваш. Ако си тръгнала да отваряш тази тема с намерението да викаш и да вдигаш скандали - грешка. Обаче така, както си го описала(че той се развикал...) по-скоро си е търсил за какво да се хване, че да се скарате. Обаче, ако ти редовно си се цупела за глупости - не си "без вина виновна"
Както и да е, разделени сте с бившия и това трябва да си остане така.
А тоя другия, ако го харесваш, що пък да не пробваш! Бившия го отпиши!

Wednesday666
12-16-2012, 06:43
Първо ще ти кажа, че според мен ти не си готова за друга връзка.
Иначе нямаше да пишеш темата за бившия.
В новия виждаш това, което си искала бившият да бъде и това за мен е разбираемо.
Ясно е, че трябва да отпишеш бившия, няма нужда дори да го казвам.
Но помисли за другото момче - можеш ли да имаш пълноценна връзка с него?
Не питам за секс и т.н., говоря чисто емоционално, защото сексът е важен, но не е всичко.

Azoria
12-16-2012, 09:16
Този първия не си струва изобщо вниманието ти. Продължи си и дори да те търси му тегли една и не се занимавай.

raia338
12-16-2012, 10:20
[QUOTE=xXxPETYAxXx;10528603]1.Щом си поискала да е първия, значи така е трябвало да стане. Не е грешка! Общо взето почти не познавам момичета, които да се разбират все още с първия си, или пък да са изградили стабилна и дълга връзка.
2.За тези снимки, ти твърдиш, че си му казала, обаче много зависи с каква интонация/тон и дори изражение го казваш. Ако си тръгнала да отваряш тази тема с намерението да викаш и да вдигаш скандали - грешка. Обаче така, както си го описала(че той се развикал...) по-скоро си е търсил за какво да се хване, че да се скарате. Обаче, ако ти редовно си се цупела за глупости - не си "без вина виновна"

В случая със снимките аз му пратих съобщение..не сме си говорили очи в очи с него,нали ви казвам аз постоянно повтарях да излезем да се видим,срещите ни винаги се проваляха....и накрая аз казах,че търпението ми се е изчерпало..Той дори не пожела да говорим ..ако го искаше досега да ме е потърсил 100 пъти според мен,защото аз зарязвах всичко ,само и само да излезем ,да се видим ,да говорим,а от негова страна нещата не седяха точно по този начин и според мен не е имал желание.Но всеки има своята истина и кой знае какви неща си измисля ,когато го попитат защо сме разделени например...Аз никога за глупости не съм се сърдила ,глупост ли е да си в неведение има ли чувства той към предишната си и какво се случва лично между вас двамата?Аз мисля,че не а той излезе с номера,че съм имала отвратително поведение едва ли не ,а до преди 1 седмица твърдеше колко съм била добра,как не се срещали вече такива момичета и така нататък,твърдеше как всичко в мен му харесва и ,че съм идеалната за него ...е не ги разбирам тоя хора.как си сменят желанията за седмица ,но да са живи и здрави аз продължих напред :)))

LyingMyWayFromU
12-20-2012, 09:24
Кое момче иска момичето му да му се цупи за всяко нещо? Като излизат и тя да го обвинява. И аз съм го правила,ама по тоя начин караш момчето да се чувства несигурно в себе си. И само го отблъскваш. Айде вместо да го обвиняваш сега,поеми и ти малко отговорност за това,което се случва и си помисли,че току виж и ти имаш вина той да се държи така резервирано...

ninjaiscrazy
12-20-2012, 15:05
Отпиши бившия-той е минало.На базата на това,което казваш за него,наистина не те заслужава,ако се държи така.Забрави направо за него и дай шанс на сегашния,щом толкова се старае.Не позволявай на миналото ти да попречи на настоящето и на бъдещето ти-допускал съм я тази грешка от личен опит говоря,сериозно не си заслужава-миналото си е минало-остави го така.Наслади се на момента.