PDA

View Full Version : Често ли получавате комплименти



raia338
12-16-2012, 10:29
Здравейте,момичета.Искам да ви попитам често ли получавате комплименти как изглеждате,как се обличате ,колко сте красиви и тн...Мислите ли ги за искрени,ако са от непознато момче например.Ако получите комплимент от непознат (наприемр в социланата мрежа) мислите ли,че е искрен(а не просто изтъркан сваляч),радвате ли се ,че ви правят комплименти,дори и непознати.Аз лично изобщо не вярвам на непознат ,когато ми направи комплимент,защото мисля,че не е искрено...

TheBeliever
12-16-2012, 10:45
Зависи какъв е комплимента и от кой идва. В социалните мрежи не контактувам с непознати и профилите ми винаги са добре защитени. Дали един комплимент е искрен обикновено си проличава по тона, с който е изказан.

На въпроса колко често - ами сравнително често. От гаджето, от приятели, от колеги. Радвам се на комплиментите от близки и значими за мен хора.

titinkaa
12-16-2012, 10:45
Да.

Schtefito
12-16-2012, 11:00
От половинката получавам почти всеки ден, но не ги приемам за много достоверни - пристрастен е човека (прави ги дори когато съм болна, с течащ нос и рошава коса :D). Приемам за по-искрени комплиментите направени от приятели и колеги.

malka_sladkka
12-16-2012, 11:11
От половинката получавам почти всеки ден, но не ги приемам за много достоверни - пристрастен е човека (прави ги дори когато съм болна, с течащ нос и рошава коса :D). Приемам за по-искрени комплиментите направени от приятели и колеги.

Ами обича те човека, затова. Щом те обича значи за него си най-красивата :D


Здравейте,момичета.Искам да ви попитам често ли получавате комплименти как изглеждате,как се обличате ,колко сте красиви и тн...Мислите ли ги за искрени,ако са от непознато момче например.Ако получите комплимент от непознат (наприемр в социланата мрежа) мислите ли,че е искрен(а не просто изтъркан сваляч),радвате ли се ,че ви правят комплименти,дори и непознати.Аз лично изобщо не вярвам на непознат ,когато ми направи комплимент,защото мисля,че не е искрено...

Получавам доста често и им се радвам, когато са от близки хора, защото знам, че са искрени. От непознати на улицата също доста често. Не мисля, че не са искрени, защото просто се разминавам с някой и ми казват имаш много готино яке, или обувки, или очи,или коса, или изглеждаш страхотно и тн. Харесват ми комплиментите, карат ме да се усмихвам, но разбира се зависи как са казани, ако е нещо просташно ще подмина и ще се направя, че не съм чула нищо. Аз самата правя комплименти само, когато наистина ги мисля.

YSMF
12-16-2012, 12:22
От непознати не получавам, от близки рядко.

3oPuTy
12-16-2012, 12:49
Близките ми (в това число и приятелите естествено) знаят,че не обичам комплиментите и се стараят да ги свеждат до минумум,но напоследък все по-често ми се случва като съм някъде с приятели (било то кафене,магазин или разходка) някой непознат/а да ми направи комплимент (най-често май за очите и излъчването,които пък аз въобще не си харесвам) :D
Иначе съм по-склонна да вярвам,че комплиментите от непознат са искрени,защото човека ей така се появява от нищото,изказва мнение и заминава ... Разбира се в случая не говоря за поредния псевдо-сваляч,който се чуди как да се запознае с момиче :?

Hayashi
12-16-2012, 13:10
Достатъчно често според мен. Приятелят ми ми прави комплименти постоянно, въпреки че понякога аз нарочно си ги и прося от него де. xD По-склонна съм да вярвам на момиче от колкото на момче.

tonssy
12-16-2012, 14:49
Получавам доста често да. Радвам се и когато са от близки хора, приятели, както когато и непознат или не чак толкова близък ми направи комплимент (дали ще е за косата ми, усмивка, стил на обличане и т.н.) Такива малки неща винаги ме карат да се усмихвам.

weheartiit
12-16-2012, 16:07
Доста рядко,но когато получа и ги сметна за достоверни естествено се радвам. :)

dream1707
12-16-2012, 16:28
Често ми правят комплименти, но много зависи кой точно ми ги е направил, за да му повярвам ... И не обичам по принцип да ми се правят комплименти от типа "много си красива" .. особено омразно ми е, когато един човек, постоянно ми прави комплименти от тоя тип... Все едно съм някаква кукла и ми гледат само външността

В интерес на истината, харесват ми само комплименти относно усмивката ми или някаква друга такава част от мен ...

SisiStrange
12-16-2012, 16:30
В последно време доста, което ме очудва, защото точно сега аз лично не се харесвам. Може би нямам вкус, де да знам.