PDA

View Full Version : What if...?



Takaki Tono
12-16-2012, 11:11
Какво значи, ако момиче ти кажа, че не иска да ме изгуби като приятел? Някак си не мога да я рабера тая женска концепция за приятелството м/у момче и момиче.

TheBeliever
12-16-2012, 11:14
Харесва й компанията ти, но не я привличаш достатъчно, за да поиска да задълбочи нещата.

FuCKkK13
12-16-2012, 12:06
че си в списъка с приятелите - нямаш шанс с нея..

Takaki Tono
12-16-2012, 12:16
оф пак ли вее, да му не види :D

FuCKkK13
12-16-2012, 12:28
оф пак ли вее, да му не види :D

пак ли ? или си обратен или не знаеш как да показваш на момиче че го искаш по по-особен начин

Lewskarche
12-16-2012, 12:41
Типична резачка на момичетата ...

Takaki Tono
12-16-2012, 13:10
пак ли ? или си обратен или не знаеш как да показваш на момиче че го искаш по по-особен начин

май си прав :/

dianna1997
12-16-2012, 13:28
това е начина ни да ви кажем, че не ви харесваме и не ни привличате....:D (малко грубичко, ама това е истината) ;)

strawberry88
12-16-2012, 13:30
^Да. :D Това е мил начин да кажем, че не ни харесвате. :D

kalzzz
12-16-2012, 13:33
Ами никак не е мило за този на когото го казваме, но така се случва :D Иии да отрязала те е, ако попаднеш в списъка с приятелите, няма излизане от там :)

Takaki Tono
12-16-2012, 13:43
Еех здраве да е, нищо не мога да променя :)

slimbo
12-16-2012, 13:53
Харесва й компанията ти, но не я привличаш достатъчно, за да поиска да задълбочи нещата.

това е едното другото е , че наистина може да си важен за нея и , ако сте добри приятели да осъзнава , че след връзка това приятелство умира...

slimbo
12-16-2012, 13:53
+ че най-често си е рязане

granger
12-16-2012, 13:55
Харесва й компанията ти, но не я привличаш достатъчно, за да поиска да задълбочи нещата.

Мда.
Оттук ти си на ход , да избереш - дали искаш да си в зоната, или въобще да не си в обкръжението и. Поне пък си наясно,че не бива да се залъгваш ,че може да се получи нещо.

FuCKkK13
12-16-2012, 14:27
май си прав :/

правА ... апфффффф има го и в подписа бе хора...... момиче съм 8-)

FuCKkK13
12-16-2012, 14:28
това е едното другото е , че наистина може да си важен за нея и , ако сте добри приятели да осъзнава , че след връзка това приятелство умира...

няма такова нещо като толкова важен приятел с който не искаш да си нещо повече... добър приятел - да,но важен за нея - не

slimbo
12-16-2012, 15:14
няма такова нещо като толкова важен приятел с който не искаш да си нещо повече... добър приятел - да,но важен за нея - не

О я стига момиче съм .... ясна ми е наща логика....Не ти ли се е случвало някво момче , което да ти е ма най-верния приятел да ти каже , че те харесва и ти да не му приемеш , за да не загубиш приятелството му щот на всички е ясно ,че след раздяла приятелството отсъства ....... Аз имам приятели , които са важни за мен и , ако ги изгубя /по моя вина/ няма да си простя ;)

Azoria
12-16-2012, 15:18
Не ти ли се е случвало някво момче , което да ти е ма най-верния приятел да ти каже , че те харесва и ти да не му приемеш , за да не загубиш приятелството му щот на всички е ясно ,че след раздяла приятелството отсъства

Нали се сещаш, че ако той те харесва и ти му откажеш връзка, за да си останете приятели няма да е нито връзката, нито приятелството?

Takaki Tono
12-16-2012, 15:26
Нали се сещаш, че ако той те харесва и ти му откажеш връзка, за да си останете приятели няма да е нито връзката, нито приятелството?
И аз съм общо взето на това мнение. Казах и, че ако не може да сме повече от приятели, то няма да е възможно да сме и просто приятели. При което последва гореспоменатото вече - " не искам да те изгубя като приятел". И при тази ситуация реших, че е по- добре всеки да си продължи по- пътя и да си живее живота, а тя каза нещо от сорта на - " а като сме приятели няма да ти преча да си живееш" :D Цялата това преставление завърши с- " когато спреш да ме чувставш като повече от приятелка, ме потърси :)". Не разбирам защо тя държи на всяка цена да сме приятели, и не иска да разбере че нейната история в моя живот е свъшила? Получава се така, че аз я харесвам и се опитвам да се отдръпна и да продължа, а тя (която ме вижда сам като приятелче) се опитва да ме задържи...

xPafx
12-16-2012, 15:29
Just give up, bro. U have no chance. Get over it, life goes on.

Azoria
12-16-2012, 15:37
И аз съм общо взето на това мнение. Казах и, че ако не може да сме повече от приятели, то няма да е възможно да сме и просто приятели. При което последва гореспоменатото вече - " не искам да те изгубя като приятел". И при тази ситуация реших, че е по- добре всеки да си продължи по- пътя и да си живее живота, а тя каза нещо от сорта на - " а като сме приятели няма да ти преча да си живееш" :D Цялата това преставление завърши с- " когато спреш да ме чувставш като повече от приятелка, ме потърси :)". Не разбирам защо тя държи на всяка цена да сме приятели, и не иска да разбере че нейната история в моя живот е свъшила? Получава се така, че аз я харесвам и се опитвам да се отдръпна и да продължа, а тя (която ме вижда сам като приятелче) се опитва да ме задържи...

Или наистина те харесва като приятел и й е добре в компанията ти , или иска да те държи наблизо да й поддържаш егото, а може и за резерва.

Takaki Tono
12-16-2012, 16:12
Благодаря ви за мненията, приятелчета. :) Весело изкарване на предстоящите празници!
Ето ви едно поздравче от мен http://www.youtube.com/watch?v=aDUcjs4AW6M&list=PLvtdP6Q12v_wVF01BONhMu05V2qi8uE41&index=53 :)

notlike
12-16-2012, 16:22
Бил съм в подобно положение. Режих да направя най-доброто решение и да се отдръпна. Сега се разминаваме с усмивка. Ако не искаш да си в кофти ситуация редовно и да ти е гадно, по-добре отстъпи назад и си потърси щастието другаде. Срещни се с нови хора, усмихвай се, живей си живота. Понякога не се получава, знаеш.. иначе нямаше да е интересно. Но се изправяш и продължаваш. Неприятното след това е, че вече не си толкова наивен, защото имаш някакви очаквания, че може да стане нещо. Мъчиш се да не го признаваш, но е така - ставаш малко по-резервиран, което не е чак толкова лошо, все пак е инстинкт за самосъхранение.

FuCKkK13
12-16-2012, 18:51
О я стига момиче съм .... ясна ми е наща логика....Не ти ли се е случвало някво момче , което да ти е ма най-верния приятел да ти каже , че те харесва и ти да не му приемеш , за да не загубиш приятелството му щот на всички е ясно ,че след раздяла приятелството отсъства ....... Аз имам приятели , които са важни за мен и , ако ги изгубя /по моя вина/ няма да си простя ;)

сигурна съм,че не правиш разликата от добър приятел и наистина важен човек.. когато е важен човекът определено искаш да си нещо повече от приятел с него... и дали ще му откажеш или ще скъсате след време се тая.. пак приятелството не е същото... и приятел ми е казвал много повече от харесвам те или нещо подобно - е,развали ни се приятелството,но не съжалявам,защото сега вместо да се залъгва си намери приятелка с която са заедно вече половин година,а може и повече...

fenkaaa
12-16-2012, 21:17
Ами.. има нужда от вашето приятелство,приятно и е с теб,но не и нещо повече.

Mr.Killer
12-18-2012, 17:24
Нищо не можеш да направиш. Като ти кажат така ,то просто е очевидно на къде отиват нещата. Преди месец изпаднах в подобна ситуация и просто се отдръпнах и не се занимавам с това момиче. За мен приятелство м/у момиче и момче няма. Сега я подминавам ,като пътен знак. Но пък от една страна си го заслужи(ще ви спестя обидите). :D

Azoria
12-18-2012, 17:54
Сега я подминавам ,като пътен знак.

Браво. Типично комплексарка постъпка.

beach.ch
12-19-2012, 02:49
Означава "Прекалено виновно ми е да ти кажа в лицето, че не те харесвам."
Сега трябва да сте приятели, но само ако можеш да не се залъгваш, че тя има нещо към теб.
Ако не можеш и го обясни, ама недей я "подминавай акто пътен знак".

gabi_94
12-19-2012, 08:00
Женската логика е нещо страшно. Всяка жена може да разбира това "приятел" в различни форми и действително да има различни форми на "приятел". И все пак според мен главно действа егоистичната ни страна, която ни казва, че не е лошо някой да ходи след нас (резервен вариант, вдигане на самочувствието и тем подобни). Може пък приятеля да го харесваме, но от страх после да не го загубим да искаме да си останем приятели (малко вероятно). Има и трети вариант - просто някой да ни е приятел и да ни е важен, но да не изпитваме чувства към него (това ако питаш мен е най-редкия случай). Общо взето като че ли първото е най-вероятно. Ако някое момче е много важно за нас според мен границата на приятелството е мината...

bitchwolf
12-19-2012, 08:16
Както казаха- най-често си е рязане. Лично аз не обичам да нагрубявам и да наранявам хората. Шанс е, когато някой ме е харесал, а аз него-не. Не желая да постъпвам жестоко с чувствата на отсрещния и ги уважавам. Помагам и разговарям. Запазвам каквото мога и съм напълно наясно, че той може да пожелае да не се виждаме и да не общуваме повече. Не се сърдя, защото знам, че ако чувствата са силни нещата стават трудни и то не за мен. Не обичам да се разделям с хората скарвайки се с тях. Ако някое момче ми е ценно наистина, го искам около себе си, не за да ми е резерва, не за да ми поддържа егото, а защото той значи нещо за мен и аз уважавам неговата персона. Имам много приятели момчета. Някои от тях са такива, които са се отказали, но бяха достатъчно силни, за да останат мои приятели. Нещата са двустранни. Но това съм аз. Така е при мен. При други може да е точно обратното.

Mr.Killer
12-19-2012, 11:08
Браво. Типично комплексарка постъпка.

Не виждам какво му е комплексарското. Аз изпитвах чувства към нея ,а тя ме разиграваше. За това постъпвам така. Просто не искам повече да имам дори приятелски отношения с нея. Не мисля да ставам резервен вариант на някоя к***а(с извинение). Въпреки ,че знаех за миналото и ,а то не е никак хбуаво(не ,че сега е по-различно) държех на нея. Бях заслепен в началото ,но осъзнах ,че не си е заслужавало и се радвам от една страна,че не се получиха нещата. Ходи с 15 годишен ,а тя е на 17(мисля ,че съм пускал тема) Да си се занимава с него ,не с мен! :)

umri
12-19-2012, 13:22
Какво значи, ако момиче ти кажа, че не иска да ме изгуби като приятел? Някак си не мога да я рабера тая женска концепция за приятелството м/у момче и момиче.
Означава много мек начин да ти каже, че не я възбуждаш, не я привличаш, не иска да има каквото и да е общо с теб, но няма проблем да излизате и да ѝ храниш самочувствието, както и да ѝ правиш услуги. Също означава, че иска да те удостои с любовните си драми и да ти плаче на рамото, когато се чувства зле.

В общи линии, ако искаш да я ебеш или да я фащаш за гадже, тоя вариант едва ли ще те устройва.

anonymous708973
12-19-2012, 20:07
но няма проблем да излизате и да ѝ храниш самочувствието, както и да ѝ правиш услуги. Също означава, че иска да те удостои с любовните си драми и да ти плаче на рамото, когато се чувства зле.

ЕЕЕЕЕ!! Не е вярно.

Takaki Tono
12-20-2012, 07:56
Мхм, то и без това цялото тва нещо с нея супер, ама супер много ме товари психически. Единствено което искам е довечера да направя на свиня с пичовете, утре да стана рано за лекции, да изкарам някак си 4 часа и след това си хващам автобуса и се прибирам у ДОМА :))) Слагам бенз за 50 лева и да джъткам all fucking night ( което btw ми действа много успокояващо и релаксиращо) . На тоя етап вече не ми се занимава с каквито и да е особи от противоположния пол. Била ме виждала като "приятел" и като "много важен и ценен човек за нея" и рядко се срещали "момчета като мен". До скоро мислех, че това всъщност е хубаво нещо и наистина съм важен за нея..... но naaaahh дреме ми на патката.

LyingMyWayFromU
12-20-2012, 08:08
Ти имаш комплекс за малоценност нали? Нямаш собствено убеждение в своите качества и затова момичето се отдръпва под предлог,че не иска да изгуби най - добрия си приятел. Защото не вижда сигурност в теб. Може би вижда разбиране и загриженост,но това не е всичко.Външния вид има най - малко значение,важни са други качества. И докато не се изградиш вътрешно,ще си останеш "най-добър приятел"

Takaki Tono
12-20-2012, 08:16
Всъщност ми е казвала, че се чувства сигурна с мен, но това няма значение. Това което има значение за мен, всъщност съм аз самия. Просто ми омръзна да се тормозя :) А за комплекса за малоценност, може и да имам такъв комплекс, но сега съм в състояние and not a single fuck was given that day :D

LyingMyWayFromU
12-20-2012, 08:25
Да е човек,обаче ако не си изчистиш от главата,филма,че не си достатъчно добър (защото отбелязвам това е само в главата ти), и със следващото момиче може да стане така...

FuCKkK13
12-20-2012, 08:31
Нищо не можеш да направиш. Като ти кажат така ,то просто е очевидно на къде отиват нещата. Преди месец изпаднах в подобна ситуация и просто се отдръпнах и не се занимавам с това момиче. За мен приятелство м/у момиче и момче няма. Сега я подминавам ,като пътен знак. Но пък от една страна си го заслужи(ще ви спестя обидите). :D

ужасно отношения... така правят 12 годишните

FuCKkK13
12-20-2012, 08:33
ЕЕЕЕЕ!! Не е вярно.

съгласна съм...

FuCKkK13
12-20-2012, 08:34
Мхм, то и без това цялото тва нещо с нея супер, ама супер много ме товари психически. Единствено което искам е довечера да направя на свиня с пичовете, утре да стана рано за лекции, да изкарам някак си 4 часа и след това си хващам автобуса и се прибирам у ДОМА :))) Слагам бенз за 50 лева и да джъткам all fucking night ( което btw ми действа много успокояващо и релаксиращо) . На тоя етап вече не ми се занимава с каквито и да е особи от противоположния пол. Била ме виждала като "приятел" и като "много важен и ценен човек за нея" и рядко се срещали "момчета като мен". До скоро мислех, че това всъщност е хубаво нещо и наистина съм важен за нея..... но naaaahh дреме ми на патката.

на колко години викаш че си ? пф... доста срещано явление,когато едно момиче те отреже,но внимава ти да и се изчишкаш отгоре.. стегни се ;)

Takaki Tono
12-20-2012, 12:44
на колко години викаш че си ? пф... доста срещано явление,когато едно момиче те отреже,но внимава ти да и се изчишкаш отгоре.. стегни се ;)

И какво... според теб е по- добре да си бъда приятелчето което винаги е насреща когато тя оака нещо? Просто отговарям със същото отношение. Не знам какво е лошото и незрялото да не ти пука вече за някой. Дори се изисква много повече усилия да направиш това с човека когото някога е бил нещо за теб.

Mr.Killer
12-21-2012, 12:23
ужасно отношения... така правят 12 годишните

За да се държа така с нея явно има причина за това. Не може да говориш преди да знаеш ,какво се е случило. И не съм казал ,че той трябва да направи така. :)