PDA

View Full Version : Малки гърди и рамене



makaveli71
12-16-2012, 13:52
Здравейте всички, тренирам в домашни условия вече от 3-месеца но си мисля че програмата ми не е много добра. Тренирам 4-ри пъти в седмицата,разполагам с два дъмбела по 10кг и една гира 5кг.също така правя и по 150-лицеви опори два пъти седмично. Въпроса ми е може ли да ми предложите някакви упражнения които да правя у дома главно за гърди и рамене понеже си мисля че са доста малки. пп: Също така ако може да ми кажете и за коремните мускули понеже не съм дебел или нещо от сорта но имам много отпуснат корем. БЛАГОДАРЯ на всички !! Моля БЕЗ хейтърски коментари..!!

DownloadVirus
12-16-2012, 14:00
аз ще пиша първият 'хейтърски коментар' НИЩО НЯМА ДА НАПРАВИШ В ДОМАШНИ УСЛОВИЯ !

makaveli71
12-16-2012, 14:01
При интерес разполагам и с снимки :)

klimatronik
12-16-2012, 14:02
само в къщи не може да направиш добри резултати
с дъмбелите можеш да правиш флайс

DownloadVirus
12-16-2012, 14:05
ако се оборудваш за няколко хиляди лева ще имаш нещо що-годе прилично,пак казвам 'що годе' .. Да си доволен и на това което си постигнал каквото и да е то,защото не влагаш АБСОЛЮТНО НИЩО !

Shanzyy
12-16-2012, 15:06
Я дай снимки да видим :) Пък ние ще преценим :D

firstdiesel
12-16-2012, 17:27
в домашни условия се постига около 70% от бодибилдинга ... тренировката не е в тия проценти

JuStIc3
12-18-2012, 10:20
Да бе хубаво тяло се прави само във фитнес, как пък не. Стига да знаеш как да тренираш, и вкъщи можеш да си направиш добро тяло стига да имаш стимул. Прави "диамантени" лицеви - натоварват канала и трицепс и са доста добро упражнение.

klimatronik
12-18-2012, 10:36
Да бе хубаво тяло се прави само във фитнес, как пък не. Стига да знаеш как да тренираш, и вкъщи можеш да си направиш добро тяло стига да имаш стимул. Прави "диамантени" лицеви - натоварват канала и трицепс и са доста добро упражнение.

и кво само с лицеви ще направи нещо?
В човешкото тяло има над 500 мускули
Няма начин да тренираш само едни мускули и само те да се уголемяват , защото всички са свързани
Не може да направиш адски гърди, а пък останалите мускулни групи да са на 0- невъзможно е! Трябва всичко да се тренира

firstdiesel
12-18-2012, 13:09
не казвам, че трябва да ходи във фитнес зала .... може в щангистка зала да ходи :D
ама мускула без тежест не расте бате :)

волейболисти, футболисти, баскетболисти и т.н. всички имат тренировки с тежести!

JuStIc3
12-18-2012, 17:42
Под домашни условия аз лично включвам лост и успоредка защото почти навсякъде има и мисля че с тях (айде може да не съм се изразил правилно преди) може да постигне супер резултати..

DownloadVirus
12-18-2012, 17:59
Баш пък супер..

firstdiesel
12-18-2012, 18:44
за вас не знам, но аз повече наблягам на беарстайл сила ... мене визията не ме ебе

а сила на гола успоредка и лост НЯМА!

може да се постигне доста с една пясъчна торба (български чувал)

Но това си е тежест!

Ambiguous
12-18-2012, 23:10
Глупости, не съм специалист в тази област, но от личен опит съдя като казвам, че фитнес не винаги е необходим.
В рамките на година се стегнах доста като единственото нещо което правех са редовно кардио на стадиона, лицеви, дъмбели, клекове и преси. Вярно няма да стане супер релефен, но той не е и казвал, че цели това.

klimatronik
12-19-2012, 07:29
а сила на гола успоредка и лост НЯМА!


Айде сега, не карай ловеца777 - аз отново да ти се карам!

На успоредка и лост също може да се постигнат добри резултати,но ако тренираш с добавена тежест след като напреднеш
Иначе не всички целят да направят тяло на културист
Йордан Йовчев виж как изглежда ! - само от лостове и халки
Та на лостовете има какво да се желае

DownloadVirus
12-19-2012, 10:11
ама той тренира от по над 20тина години и спазва много изчислен режим както сам казва..500 грама долу 500 грама горе и влияе на упражненията,които изпълнява..

klimatronik
12-19-2012, 10:32
е то и аз тренирам от 2 години и си знам резултатите

firstdiesel
12-19-2012, 13:02
добре :)
аз казвам, че без тежести не може да се напредне,
вие ми казвате, че не съм прав и ми казвате, че ползвате тежести :D
БРАВО!

а колко се надценявате, това е друг въпрос.

klimatronik
12-19-2012, 15:14
аз казвам,че може на лостове С ДОБАВЕНА тежест към тялото да се правят мн добри резултати

snazzy
12-19-2012, 15:43
Освен от правилна тренировка, мускулите се нуждаят и от необходимито количество енергия. Консумирай повече млечни, яйчни и месни продукти, както и ядки. Варени картофи, варен ориз, риба, червено месо, пилешко, риба, яйца, мляко, фъстъци, бадеми.

Aesthetic
12-19-2012, 15:56
аз ще пиша първият 'хейтърски коментар' НИЩО НЯМА ДА НАПРАВИШ В ДОМАШНИ УСЛОВИЯ !
Аз пък ще ти кажа че тренирам в домашни условия то 2-3 години и в момента съм с 43 ръка на тегло 70 със 112 гръдна,но мойте домашни условия са лежанки гладиатори лостове успоредки дъмбели всякви тежести. Домашни условия не се знае кой кфо има.

Aesthetic
12-19-2012, 16:03
За ОP
Пич с тази програма н6 няма на направиш. Отиди в някой фитнес с тренирай, защтото твойте домашни условия са дроб.
Нищо не спомена за диетата. Мускулите се правят в кухнята. 5-6 пъти на ден трябва да се яде. Ако искаш допълнително инфо пиши тука ще те образовам за диетие и дневния калориен прием,протейнов и въгрехидратен прием.

redbul2
12-19-2012, 17:22
аз ще пиша първият 'хейтърски коментар' НИЩО НЯМА ДА НАПРАВИШ В ДОМАШНИ УСЛОВИЯ !

х2

makaveli71
12-19-2012, 17:40
ДА аз се храня по 4-5-пъти на ден но ям каквото ми падне понеже сам слаб.. 170см сам и тежа 65кг..

DownloadVirus
12-19-2012, 17:42
Аз пък ще ти кажа че тренирам в домашни условия то 2-3 години и в момента съм с 43 ръка на тегло 70 със 112 гръдна,но мойте домашни условия са лежанки гладиатори лостове успоредки дъмбели всякви тежести. Домашни условия не се знае кой кфо има.

да като пръснеш една камара пари и си направиш собствен фитнес - става..Иначе нищо няма да стане.

firstdiesel
12-19-2012, 19:21
да като пръснеш една камара пари и си направиш собствен фитнес - става..Иначе нищо няма да стане.

not true

дядо е направил зала в работилницата му от тротоарни плочки, дървена мейка за лег, заварени винкели за стойка за лега, успоредка-стойка за клек, лост за набирания, кожена мешка за тежести :D
лостовете са водопроводни тръби 2/3 с арматура и цимент вътре - до 180 кг на клек съм ги пробвал, оттам нагоре стават на U ... а на тягата държат над 200
и последния път като ходих имаше някви планове за скрипец с ролки и въже за дърпане на коли - ся като ида да го видя ша видим кво е направил

и в тая зала аз мога пълноценно да тренирам, само че не мога да хръвлям тежестите, че стават на прах :D

и тва всичко струва по-малко от 200 лева

DownloadVirus
12-19-2012, 19:56
Да,знам..Говоря за чисто оборудване марки пластмаса плочки и тн..

firstdiesel
12-19-2012, 20:29
Да,знам..Говоря за чисто оборудване марки пластмаса плочки и тн..
e тогава 20 хил лв - 2ра употреба

Illusion772
12-20-2012, 20:30
Понеже до тук не видях нито един конструктивен съвет или мнение , ще се опитам да помогна
По-горе каза че правиш по 150 лицеви - 2 пъти седмично , това според мен е нищо - искам да кажа че ако искаш да направиш гърди само с лицеви и уражнения вкъщи трябва да правиш много повече. За пример докато уча за почивка или ако е късно вечер за разсънване правя лицеви - серии от по 40-50 , и ако тръгна да смятам по колко правя на ден стават над 150 If you know what I mean ;)
Горе каза че имаш и дъмбели - така с тия дъмбели можеш да правиш наистина много неща , аз ти препоръчвам да правиш следното - предполагам че нямаш лежанка у вас ,така че вземи например 2 таборетки събери ги една до друга и легни с дъмбелите - и започваш да дигаш дъмбелите на нивото на гърдите (ако не си разбрал пиши ще ти пратя клип с това упражнение) .
Повярвай ми има много упражнения които можеш да правиш с тези дъмбели в домашни условия --- така че вземи се разтърси из интернет ,бб-теам е един много полезен сайт в това отношение .
Успех

DownloadVirus
12-20-2012, 20:38
Ти пък даде много конструктивен съвет ,всеки ден да прави лицеви,ама няма що.. ББ-теам отварял ли си го някога или просто си го дочувал ей така ?

firstdiesel
12-21-2012, 20:31
над 25 повторения са си чисто горене на мускул :D .. но пък за сметка на това отговорът беше "конструктивен" :)

makaveli71
12-21-2012, 21:02
При желание мога да кача снимка на тялото си, и на програмата която спазвам да я оцените..

klimatronik
12-22-2012, 07:21
над 25 повторения са си чисто горене на мускул :D .. но пък за сметка на това отговорът беше "конструктивен" :)

така е , лицеви се правят за издръжливост

alexchyyyyy
12-29-2012, 14:54
Понеже до тук не видях нито един конструктивен съвет или мнение , ще се опитам да помогна
По-горе каза че правиш по 150 лицеви - 2 пъти седмично , това според мен е нищо - искам да кажа че ако искаш да направиш гърди само с лицеви и уражнения вкъщи трябва да правиш много повече. За пример докато уча за почивка или ако е късно вечер за разсънване правя лицеви - серии от по 40-50 , и ако тръгна да смятам по колко правя на ден стават над 150 If you know what I mean ;)
Горе каза че имаш и дъмбели - така с тия дъмбели можеш да правиш наистина много неща , аз ти препоръчвам да правиш следното - предполагам че нямаш лежанка у вас ,така че вземи например 2 таборетки събери ги една до друга и легни с дъмбелите - и започваш да дигаш дъмбелите на нивото на гърдите (ако не си разбрал пиши ще ти пратя клип с това упражнение) .
Повярвай ми има много упражнения които можеш да правиш с тези дъмбели в домашни условия --- така че вземи се разтърси из интернет ,бб-теам е един много полезен сайт в това отношение .
Успех

Граматиката ти куца !
По темата : Преди и аз бях като теб.. правих в къщи всякакви лицеви, бягах на стадиона, ходих на лостове, но сега се уверих, че истинската тренировка е в залата !