PDA

View Full Version : Дни пред краят на света, някаква нова информация?



sa6opi4a
12-17-2012, 10:16
Остават така казано 4 дни преди датата Краят на Света, та дори на national g.... канала са сложили отгоре дни до края на света. Изчетох доста хипотези за това, което ще се случи и не знам от къде да започна и на коя да вярвам. Някой да има активна представа за това, което ще стане, ако ще става нещо? Второ слънце - раджа? Взрив на свръхнова? Планета Х зад слънцето? Метеорен дъжд? Голям метеор? Нашествие на извънземни? Черна дупка? Парад на планетите, което ще доведе до смъртоносни климатични условия?.... кое си избирате.
От БАН нашите казват, че такава простотия няма да се случи, ама колко са учени и те... от НАСА па пуснаха една тема, в която обясняват, че нищо няма да се случи и тем подобни, но не е като да трябва да вярваме на НАСА, след като се знае какви са лъжци. Може би сега се крият всички важни в онези бункерчета на км под земята и накрая след 2-3 дена ще кажат какво ни чака, а?

anonimen3
12-17-2012, 14:23
Прочети това http://www.xn--80aapggvibf1ad2i.com/2012/11/velikiqt-prehod-2012-sabran-i-dopalnen.html има смисъл в написаното!

youonlyliveonce
12-17-2012, 14:25
А бре, дали ще опукаме или не, на 21 всички едно и същo ще правят. You know what I mean ;)

xoxi
12-17-2012, 22:27
Сериозно ли има хора, които вярват в тази глупост? Сериозно? А? Сериозно?

Sprite
12-17-2012, 23:52
Зависи как го приемаш. Някой си мислят, че светът ще свърши а други че ще има "преход" или нещо подобно. ( http://www.xn--80aapggvibf1ad2i.com/2012/11/velikiqt-prehod-2012-sabran-i-dopalnen.html )
Нищо от посечените няма да се случи ( Второ слънце - раджа? Взрив на свръхнова? Планета Х зад слънцето? Метеорен дъжд? Голям метеор?) или поне НАСА така трърдят и не мисля че лъжат. Цялата история почва от това че календарния цикъл на Майте свършва и започва нов. Както споменах горе, някой мислят че светът ще свърши или ще се промени към по-добро но никаде няма доказателства за тези неща. Моето мнение е, че няма да стане нищо тъй като просто календарният цикъл им завършва, както при нас 31-ви декември е последният ден от годината и на 1-ви януари всички сме живи. За бункерите тия който мислят, че ще свърши аз не намирам смисъл да се крият като по-техните вярвания светът няма да съществува което означава, че всички ще загинат включително и тях...

bloodfrozen
12-18-2012, 16:36
Ще те разочаровам, но краят на света се отлага.

nor4eto99
12-18-2012, 18:30
Еее що няма да мрем :( :Д, тъкмо си мислех, че няма смисъл да си оправям четворката по физика :Д

Kaena Smith
12-18-2012, 19:03
Сериозно ли има хора, които вярват в тази глупост? Сериозно? А? Сериозно?

Вчера се чудех същото,тъй като бях почти убедена,че отговорът е "не".Явно съм грешала... :D

Ambiguous
12-18-2012, 22:37
Как може да има толкова наивни хора, раздвижи сивото си вещество малко и се позамисли над вариантите които описа и дали е възможно да се появи нещо подобно в рамките на няколко земни дни.
Толкова е абсурдно, че дори няма да си направя труда да обесня защо, ако се замислиш ще разбереш.

П.П. National Geographic е научно популярен канал, което означава наука смляна до ниво разбираемо за човек от масата и понеже те са поредния телевизионен канал си позволяват да злоупотребяват с авторитета си на (псевдо)научен канал и наивноста на зрителите си с цел по-голям PR.