PDA

View Full Version : Как да си прехвърля контактите от един телефон в друг



monkata95s
12-17-2012, 12:37
Първо да започна с това, че съм голям индианец с телефоните, програмите, компютрите и тн. Моля, ако някой е така добър да ме просветли какво да направя, да обяснява все едно на баба си :))
Имах blackberry 8310. Новите абонати се записват на самия телефон и докато го ползвах барабар с абонатите от сим картата ми (които половината изчезнаха, защото бяха записани на стария ми тел) имах поне още 100 абоната от стария собственик. Сега с майка ми си разменихме телефоните (samsun galaxy S) и стана бъркотия. Половината и служебни номера си останах на самсунга а останалите и ги прехвърлих на блекберито ( заедно с моите контакти и тези на по-предишния собственик на телефона :х ). Всички контакти от самсунга ги експортнах на картата с памет на блекберито. Когато го свържа с комп-а виждам файла с контактите, но на телефона не го откривам. Въпроса ми е как всички номера от самсунга да ги прехвърля на блекберито :)? Било то с някоя програма или да ми обясните как да открия въпросната папка на блекберито и да я прехвърля в телефонния указател.
Изключително много благодаря на всеки, който прочете вс това и ще се опита да ми помогне :)) Надявам се да съм била достатъчно ясна и изчерпателна в малоумното ми обяснение :д
Мерси предварително!!!