PDA

View Full Version : Кола маска, ВЪПРОС...



10prUser
12-17-2012, 13:54
Момче съм и имам следния проблем: ОКОСМЯВАНЕ на задните части. При това доста сериозно окосмяване. Не съм бръснал или махал с нещо до сега, НО от хигиенна гледна точка ми пречи, пък и не се чувствам комфортно, просто ми е неприятно. Така че искам да попитам: Какво да направя? Има ли вариант да си взема кола маска и сам да се обезкосмя там, ще боли ли, каква точно трябва да е колата маска и как се прави... ще Ви бъда изключително благодарен, ако ми обясните и ако може по- подробно за да схвана. ПРЕДВАРИТЕЛНО ВИ БЛАГОДАРЯ МНОГО!!! :(

mimsssssss
12-17-2012, 14:02
Каква връзка имат космите ти с хигиената? Да не би да имаш срамни въшки или по космите се развъждат бактерии? След тоалетна се миеш с вода и интимен сапун или каквото там ползваш и няма да имаш проблеми с хигиената.
А по въпроса за самостоятелно махане с кола маска, мисля че няма да ти се получи. Отиди на козметик, няма нищо срамно. Запазваш си час и те питат за каква процедура - казваш за кола маска на дупето и кръста, слабините или там където смяташ за нужно.

mlakniwe
12-17-2012, 14:04
"НО от хигиенна гледна точка ми пречи"

http://24.media.tumblr.com/tumblr_m7ssangvp31r7eokco1_500.jpg

FuCKkK13
12-17-2012, 14:31
отиваш на козметик/чка и си готов

Hayashi
12-17-2012, 17:07
Отиди на козметик. Повярвай ми, аз на краката не мога да си ги махна сама, ти на дупето искаш.

10prUser
12-17-2012, 18:06
Благодаря на всички за бързата реакция и съветите! Само на "mlakniwe" не благодаря, че нещо подигравка осетих.. :D майтап.. ;)