PDA

View Full Version : Съвети за нов телефон



Тамии ..^^
12-17-2012, 20:05
Здравейте. Искам да си купя телефон, който да е андроид. Смартфон може би? Не съм сигурна точно какво значи смартфон. Искам 2 камери (една предна), да има Wi-fi, Blotooth и разни други. Предложете ми телефон. Без Самсунг Експерия С2. И другия ми въпрос е каква е разликата между реплика и оригинал? Т.е., знам, че репликата е имитация на оригиналния телефон, но ако си купя реплика, по-некачествен ли е, ще личи ли, че е реплика, ще има ли по малко функции и ще работи ли като оригнала. Какви са разликите в работата с реплика и оригинал? Благодаря ви.

Nam3less3
12-17-2012, 20:17
Самсунг експерия С2 няма, има галакси С2 и е безгрешен избор, ей него си вземи. Репликите не им обръщай внимание. Ако искаш нещо по-тънко минимум 400 лв приготви(има и по-евтини де ама не е яко).

Тамии ..^^
12-17-2012, 20:53
Ох, да, имах предвид Гапакси. А на репликите какво им е?

Nam3less3
12-17-2012, 21:03
Какво не им е.

Тамии ..^^
12-17-2012, 21:25
Да, исках отговор, а не въпрос отново. Та ще ми предложите ли някой, освен Самсунг Галакси С2 и Сони Ериксон Експерия Х10 ? :)

JuStIc3
12-17-2012, 21:40
Репликата е като да си купиш Мерцедес с двигател на Трабант .. На външен вид е като оригинала, но само дотам. Хардуера и софтуера(в повечето случай) няма ама НИЩО общо .. И в крайна сметка имаш един на външен вид добре изглеждащ телефон, а всъщност Нокиа с фенерче за над 200лв. И ако е някой по-разбиращ след 10 секунди ще разбере че е реплика.

Nam3less3
12-17-2012, 22:03
Да, исках отговор, а не въпрос отново. Та ще ми предложите ли някой, освен Самсунг Галакси С2 и Сони Ериксон Експерия Х10 ? :)Ми до колко пари, галакси с2 и xperia x10 са много далеч един от друг.

perry_the_platypus
12-23-2012, 22:43
За какво ти трябва? Иначе е цигания да си купиш реплика, както по-горе ти обесниха.
Каква е разликата между реплика и оригинал? - ОГРОМНА!
Знам, че репликата е имитация на оригиналния телефон, но ако си купя реплика, по-некачествен ли е? - ДА!
Ще личи ли, че е реплика? - ДА!
Ще има ли по малко функции? - ДА!
Ще работи ли като оригинала? - НЕ!
Какви са разликите в работата с реплика и оригинал? - Много от репликите нямат процесор, т.е. работят като Nokia с фенерче, то и затова са толкова евтини.
http://www.sim.bg/news/kakvo-e-replika-na-mobilen-telefon

Тамии ..^^
01-07-2013, 12:47
Ами искам да има горе-долу добра камера, Андроид 4.0, или ако е по-малко да може да се ъпдейт-не. Искам да мога да играя игри, да има добри функции и екстри.