PDA

View Full Version : Може ли да е толкова проста...



turquoiseXpassion
12-18-2012, 07:32
Става въпрос за една много близка (да не кажа най-добра) приятелка. От един месец насам започна да ме игнорира лека-полека. Ок, казвам си, няма проблем, може да си дадем почивка и така нататък. Кофтито е там, че този понеделник ми правиха операция, от 2 месеца и бях говорила за това. И познайте какво. Идват събота и неделя и аз я каня да излезем малко, да се видим преди да замина. Каза ми, че майка й не я пускала заради лоши оценки или нещо такова. Същата вечер качи снимки във фейсбук как е излизала с някакви други хора. Сега, обяснете ми, тя сериозно ли е толкова тъпа или го прави нарочно??! Днес е вторник, един ден след операцията, а тя нито ми се е обадила, нито ми е писала да ме чуе как съм или да ми даде кураж. А не е като да не ми е звъняла посред нощите да ми плаче по телефона как се е скарала с баща си. Нормално ли е хората от класа ми, даже бившият ми да се сетят за мен, но не и най-добрата ми приятелка... Въпросът ми е дали директно да отида да я насмета и да я питам, аджеба, какво става тука, или да й давам пълен игнор. Вие сте :)

pr0to_be
12-18-2012, 08:48
Става въпрос за една много близка (да не кажа най-добра) приятелка. От един месец насам започна да ме игнорира лека-полека. Ок, казвам си, няма проблем, може да си дадем почивка и така нататък. Кофтито е там, че този понеделник ми правиха операция, от 2 месеца и бях говорила за това. И познайте какво. Идват събота и неделя и аз я каня да излезем малко, да се видим преди да замина. Каза ми, че майка й не я пускала заради лоши оценки или нещо такова. Същата вечер качи снимки във фейсбук как е излизала с някакви други хора. Сега, обяснете ми, тя сериозно ли е толкова тъпа или го прави нарочно??! Днес е вторник, един ден след операцията, а тя нито ми се е обадила, нито ми е писала да ме чуе как съм или да ми даде кураж. А не е като да не ми е звъняла посред нощите да ми плаче по телефона как се е скарала с баща си. Нормално ли е хората от класа ми, даже бившият ми да се сетят за мен, но не и най-добрата ми приятелка... Въпросът ми е дали директно да отида да я насмета и да я питам, аджеба, какво става тука, или да й давам пълен игнор. Вие сте :)

Остави я !! Никаква приятелка не ти е значи ! ;)

pifiella
12-18-2012, 15:19
Да, точно сега е моментът да отидеш и да я насметеш,както си с операция на 2 дни!

ninjaiscrazy
12-19-2012, 12:58
Остави я,повярвай ми пълния игнор работи по-добре.Защото накрая тя ще ти се обади когато има проблем(кога ли не се намират такива "приятели"),но ти ще решиш дали да й помогнеш или не.При мен такива "приятели" много...

~The Smile~
12-20-2012, 16:07
Оставяй я. Такива,като твоята "приятелка" хич не понасям...

SuNsEt
12-20-2012, 20:47
Оставяй я. Такива,като твоята "приятелка" хич не понасям...
+1
Преосмисли си приятелството с нея. Ако те попита защо се държиш по-различно,тогава и кажи причината и не се занимавай повече с нея. Ако пък въобще не те попита,тогава просто .... думите за излишни.

DieselBlood
12-20-2012, 21:41
Моме, ти трябва да си си отговорила на този въпрос отдавна. Ако искаш да постъпиш като селска пръчка-иди я насмети. Но ако искаш да постъпиш като цивилизовано момиче, зарежи я, излизай с други хора-не е само тя на света.

~sweeettt~
12-21-2012, 10:10
ако не знае че си видяла снимките във facebook я попитай къд е ебила ако те излъже значи не ти е прителка

strawberry88
12-21-2012, 10:52
Просто не иска да излиза с теб и те лъже.Никаква приятелка не ти е.Още по-малко пък най-добра.Игнорирай я!

druzilla
12-21-2012, 11:59
Ами явно не ти е никаква приятелка тогава,не си заслужава .. Има и вариант снимката да не е от въпросния ден,но силно се съмнявам.Възстанови се спокойно от операцията,без нерви.После си поговорете хубаво и виж тя какво ще ти каже,така ще прецениш дали искаш още да сте приятелки. :)

Me.Myself.and.I
12-21-2012, 16:45
Тегли й една майна! :D

iiordanova
12-22-2012, 05:31
Ти сигурна ли си,че не си я обидила нещо? Или да си говорила зад гърба и? Ако с нищо не си я обидила,не знам защо още се питаш какъв е проблема. Такива "приятелки" не са ти нужни. Отърви се от всякакви такива и повярвай ми живота ти ще стане много по-лек. Заобиколи се с малко,но напълно достатъчно приятели,които си сигурна,че можеш да наречеш-приятел. Приятелството е много силна връзка,която си е за цял живот в повечето случаи.

kalzzz
12-23-2012, 16:08
От един пост малко по горе .. защо пък да е селска пръчка ако иска да си каже всичко право в очите ? Странна логика.. колкото по въпроса ти, за момента е по-добре да я игнорираш. Оправяй се от операцията и не я мисли толкова, не си заслужава да се хабиш за приятели ментета :)