PDA

View Full Version : Аз на 17 ,а той на 15



rbd_fenka95
12-18-2012, 13:04
Според вас такава връзка има ли бъдеще?Аз много го харесвам мисля ,че и той мен от доста време си говорим за разни неща ....та въпроса ми е следният към тези които са имали вече такъв тип връзки колко са продължили?

TROLLDADLOLCAKE
12-18-2012, 13:08
Възможно е да просперира такъв тип връзка.Лошото е , че при момчетата на 14 - 15 , още не им е дошъл акъла и в главата им са само простутии и видео игри.Пробвай , пък каквото стане ! Успех !

HollyGolightly
12-18-2012, 13:10
Добре, ако ти кажем, че няма бъдеще, ще спреш ли да го харесваш и да контактуваш с него? Питаш една сбирщина напознати неща, които ти сама трябва да решиш. Ако го харесваш и ако мислиш, че и той те харесва, имате общи интереси теми за разговор, ами пробвай се. Все пак никой не е казал, че ще си с него до края на живота си.

mlakniwe
12-18-2012, 13:17
15-годишните само секс им е в главата, намери си някой 25+

marilyn
12-18-2012, 14:04
Ами истината е, че съм ставала свидетел на такава връзка- продължи 2 години и бяха доста щастливи.
Но според мен това е изключение... аз не бих се занимавала.

DeniseWallace
12-18-2012, 16:16
Имала съм такава "връзка". Не продължи повече от 2 седмици.. В главата му не се въртеше нищо друго освен " секс". Бях супер шокирана когато на 5-6 ден ми написа смс "Ей аре да прайм секс" :lol: :lol: :lol: Отказах му и на другия ден : "Хайде да ходим у вас, да се съблечем и да легнем на леглото" :D :D :D

о, боже .. Дано и твоя да не се окаже такъв.. :lol:

Mr.Killer
12-18-2012, 17:36
Преди месец станах свидетел на една такава връзка. Момичето ,което харесвах се хвана с един на 15. Тя е на 17 имат 2 години разлика. Имам чувството ,че са на един акъл. Като ги гледам са пълни трагедии и двамата мислят само за секс и няма да се учудя ако вече не са....,както и да е тя и без това си е к***а(с извинение). Пробвай се! Нещата може да потръгнат м/у вас. Зависи от много неща ,но главно начина ви на мислене. :D

fenkaaa
12-18-2012, 17:42
Ако говорим за бъдеще "заедно завинаги",по-скоро не,но нищо не ти коства да опиташ да се получи нещо,само дано момчето не е от този тип,какво твърди TROLLDADLOLCAKE.

FuCKkK13
12-18-2012, 17:44
имам приятели,които са тя на 17 той на 16 - е заедно са сигурно 2 години,а може и повече вече да са станали...

FuCKkK13
12-18-2012, 17:44
Ако говорим за бъдеще "заедно завинаги",по-скоро не,но нищо не ти коства да опиташ да се получи нещо,само дано момчето не е от този тип,какво твърди TROLLDADLOLCAKE.

нищо не се знае... какви са тия вашите прогнози

FuCKkK13
12-18-2012, 17:45
Имала съм такава "връзка". Не продължи повече от 2 седмици.. В главата му не се въртеше нищо друго освен " секс". Бях супер шокирана когато на 5-6 ден ми написа смс "Ей аре да прайм секс" :lol: :lol: :lol: Отказах му и на другия ден : "Хайде да ходим у вас, да се съблечем и да легнем на леглото" :D :D :D

о, боже .. Дано и твоя да не се окаже такъв.. :lol:
е тоя е бил баш убитак ;д

fenkaaa
12-18-2012, 17:53
нищо не се знае... какви са тия вашите прогнози

Не че са прогнози,просто реално погледнато много малко връзки биха оцелели,щом са започнати още в тийн годините.Той на 15,тя на 17.Тя след 1 година завършва,може би ще иска да се реализира,да учи,да има кариера,а на него ще му остават още 2-3 годинки да учи.. + това че той е момче,а много малко момчета биха останали с едно момиче още на тази възраст,на всеки му се живее.. Аз и моят приятел имаме планове занапред и се надявам да се осъществят,но дори при нас нищо не се знае,аз бях на 15,когато тръгнахме,сега съм почти на 18.. И все още си го имам онзи страх,да не изведнъж да си омръзнем и да решим,че няма да е така,както сме го мислели.Реално погледнато как ти изглежда в ситуацията на авторката,ако се получи,връзката да процъфти "докато смъртта ги раздели",както се казва.. защото аз това имам в предвид :D

FuCKkK13
12-18-2012, 17:58
^ точно за това казах,че всичко е възможно.. всеки в пубертета си мисли,че това ще е последното гадже,но рядко е така.. и все пак не и го казвай щото така някой си казват '' за какво да тръгнем като явно ще се разделим'' от тая гледна точка го казах

Azoria
12-18-2012, 18:57
Ти го харесваш, той те харесва.. взимайте се, какво го мислиш?!

pifiella
12-18-2012, 20:32
Абе не знам за теб,но аз какъв 15 - годишен познавам...леле.
Жалко,че може да ме съди за педофилия.

beach.ch
12-19-2012, 02:27
Такава връзка съм имала- работи до някаква степен.
Ние бяхме заедно 3 месеца.
Момчето си беше зряло за възрастта си, но наистина са много загорели момчетата на тая възраст. МНОГО. МНООГОО.
И все пак връзката си ни беше супер и аз много го харесвах както и той мен.
Сега обаче гледам да се хващам с по- големи, защото са малко по- уравновесени така да го кажем..
Съветвам те да пробваш, от опит глава не боли. Пък ако не стане.., здраве да е..

chushkopek
12-19-2012, 03:22
Не е до годините, а до определените хора. Ако мислиш, че може да се получи опитай.

rbd_fenka95
12-19-2012, 15:41
Наистина съм много объркана ,защото досега не съм се чуствала така да мисля все за него и все за него...той все още не знае на колко съм не съм му казвала ....Мислите ли ,че ако разбере че съм по-голяма ,(аз съм по-слабичка и годините не ми личат) ще спре да ме харесва или не?

Enchanting
12-19-2012, 16:15
^ ти продължаваш да го харесваш въпреки възрастта му.
Ако и той гледа на теб по същия начин, няма да има проблем....
всичко е до човека

tori
12-19-2012, 16:39
В момента съм във връзка, в която момчето е 1 година по-малко от мен. Е, ходим от година и половина. Много си зависи от хората, така че пробвай. Не обещавам, че ще стане точно като с нас, но би било добре да опиташ.

beach.ch
12-19-2012, 17:09
Напротив даже, ако питаш мен като разбере, че му се отваря възможност с кака още по- навит ще е ;)

lubopitna_123
12-20-2012, 14:31
Възможно е да просперира такъв тип връзка.Лошото е , че при момчетата на 14 - 15 , още не им е дошъл акъла и в главата им са само простутии и видео игри.Пробвай , пък каквото стане ! Успех !

съгласна съм

strawberry88
12-21-2012, 13:14
Ти го харесваш, той те харесва.. взимайте се, какво го мислиш?!

Точно!

DragonLady
12-22-2012, 11:01
Не че са прогнози,просто реално погледнато много малко връзки биха оцелели,щом са започнати още в тийн годините.Той на 15,тя на 17.Тя след 1 година завършва,може би ще иска да се реализира,да учи,да има кариера,а на него ще му остават още 2-3 годинки да учи.. + това че той е момче,а много малко момчета биха останали с едно момиче още на тази възраст,на всеки му се живее..

Напълно права си!!!
И аз имах подобна връзка, той беше на 14 ( първоначално нз защо се бях заблудила, че е на 15, но се светнах чак 4 месеца след като тръгнахме, като му дойде рожденият ден :D абе хамава история ), а аз на 17. Но се държеше като доста по-голям, и изглеждаше като по-голям. Бяхме щастливи заедно, обичахме се и тн. Връзката ни продължи 2 години почти. Но много добре знаех, че няма да е той онзи, които ще ми е до живот дето има една приказка. Знаех, че аз ще завърша даскало, ще постъпя в университет и тн, а той още учи в гимназията. Аз ще си мисля за сериозна връзка, която би прераснала в брак, а на него още ще му се живее и ще му се сменят гаджета. Така и стана. След мене ги смени поне 3 ... А аз намерих това, което винаги съм търсела, стабилен мъж, с които бих създала семейство.

trololobg
12-22-2012, 11:54
Зависи какво разбираш под "бъдеще" ...
Ако искаш дълга връзка, пълна с романтика и т.н. мога да ти кажа, че зависи само от момчето. Както казаха преди мен на тази възраст само видео игри и такива простотии са им в главите .. мога да кажа, че има мн изключения, а едва ли би си харесала някой от стадото.
Другото което аз разбирам под ''бъдеще'' е само секса. Ако искаш само секс едва ли ще имаш проблеми.

razbito_sarce8
12-24-2012, 18:10
Има и изключения ноо,повечето мислят за игри ,приятели ,секс и такива неща

rbd_fenka95
12-26-2012, 21:20
Има и изключения ноо,повечето мислят за игри ,приятели ,секс и такива неща

Така е :D

DENKAZ
12-28-2012, 23:11
И какво се случва сега? Начи може путки на по 15 да ходят с 20 годишни, тогава проблем няма, а когато момичето е по-голямо - айде майната му на оня. Щом се харесвате - земете се, бахти кво ги слушаш тея.

den4o7
01-04-2013, 18:59
И какво се случва сега? Начи може путки на по 15 да ходят с 20 годишни, тогава проблем няма, а когато момичето е по-голямо - айде майната му на оня. Щом се харесвате - земете се, бахти кво ги слушаш тея.

Какво говориш, има 14-15 годишни МОМИЧЕНЦА, които се хващат със момчета на по 25 (ако не и повече), но когато е обратното - не може. Е*е ти си устата само мога да ви кажа. :D Възрастта няма значение, виж какво има в главата и в сърцето! ;) Успех.

nor4eto99
01-04-2013, 19:07
От батковците по на 14-15, които познавам има само 1 свестен, макар че и за него се съмнявам щото тръгна с 12-13 годишна к***а :D

teenems
01-04-2013, 19:14
Аз познавам един 16г. дето акъла му си е точно на място.Пробвай пък каквото такова,няма да загубиш.

lubopitna_123
01-05-2013, 16:21
Не вярвам да има против да е с по-голяма ,но все пак зависи :P

2885
01-05-2013, 21:46
В момента ходя с момиче, което е с 1 година по-голямо от мен и се обичаме много. И преди съм ходил с по-големи но не са се получавали нещата.При всеки е различно. Струва си да опиташ.

TechMachine
01-05-2013, 23:52
"15 годишните мислили само за секс" Вие добре ли сте? Не ги слушай тия може да е свястно момчето.. Aз съм на 15 и няма такова нещо при мене, единственото което искам в момента е, сериозна връзка с едно определено момиче. И двамата сме 10 клас, обаче аз нали съм тръгнал по-рано и... няма значение -.-

antoniq_96
01-06-2013, 17:00
За някои това не е проблем ,даже го приемат спокойно стига разбира се тя да не е на 26 а той на 16 тогава става сложно соред мен

antoniq_96
01-06-2013, 17:01
За някои това не е проблем ,даже го приемат спокойно стига разбира се тя да не е на 26 а той на 16 тогава става сложно според мен

den4o7
01-06-2013, 18:34
За някои това не е проблем ,даже го приемат спокойно стига разбира се тя да не е на 26 а той на 16 тогава става сложно според мен

Значи, обратното - тя да е на 16 а той на 26 може, а? Because fuck logic...

zealots
01-07-2013, 15:20
Абе,да, ти си знаеш от опит глава не боли.Познавам такава двойка-той по-малък,тя по-голяма.Ходиха три години, инетерестна връзка беше.Секс не правиха до 3 месец,но за жалост трябваше да се разделят защото той трябваше да учи в чужбина(по-негов избор).

ameli
01-07-2013, 17:38
Щом се харесвате - нищо не пречи да пробвате (: Не слушай хорските завистливи изказвания, правете това, което ви прави щастливи (:

damqn4o
01-09-2013, 13:50
Момчетата на тази възраст мислели само за секс? Тотално "disagree"... Някои момчета още на 15 вече знаят, че търсят нещо сериозно..

tori
01-09-2013, 18:28
Момчетата на тази възраст мислели само за секс? Тотално "disagree"... Някои момчета още на 15 вече знаят, че търсят нещо сериозно..
А някои разбират, че са го търсили това сериозно нещо цял съзнателен живот чак след като намерят Принцесата.

vampiresong
01-10-2013, 11:09
Според мен трябва да пробваш.Риск печели, риск губи! Ако се харесвате и двамата, аз не виждам лошо..А и това, че на 15 момчетата мислят за глупости според мен не е чак толкова вярно..има МНОГО свестни момчета на същата възраст, които познавам и са си ОК..;)..както искаш, ти решаваш!

dobri4ko2
01-10-2013, 11:51
Абе хора какво бъдеще бе ? Живей сега пробвай се с момчето, какво губиш? Представи си че си паснете какво от това, че си по голяма. На тази възраст да не мислиш, че ако се хванеш с някой 20+ годишен ще вдигнете сватба в бъдеще ? Това е от мен не му мисли чак толкова.

Markuss
01-10-2013, 14:14
никоя връзка в тийн годините няма бъдеще, ако под бъдеще имаш предвид от няколко месеца до максимум 2 години, то да, има бъдеще. Иначе не.

dulcinea17
01-10-2013, 16:02
Всичко е индивидуално според мен, разликата не е толкова голяма. Ако наистина си подхождате - защо не?

lubopitna_123
01-12-2013, 10:55
Така е аз познавам едно момиче което е на 23 а той е на 19 и са си заедно от доста време ,е имат си своите проблеми...

rusokoska7
01-18-2013, 14:48
Всичко е индивидуално според мен, разликата не е толкова голяма. Ако наистина си подхождате - защо не?

И аз мисля така,разликата не е и толкова огромна

Hidayet
01-31-2013, 20:47
Никой не може да ти каже дали има бъдеше връзката ви или не - зависи от вас двамата. А и не виждам проблем в това. Ако любовта я има това няма значение. До голяма степен зависи на какъв акъл сте. Май и аз си харесвам един пич, който е 1 година по-малък от мен... :D Пробвай се :)