PDA

View Full Version : Beats by dre реплика



adultproblem
12-18-2012, 14:15
Хора искам да попитам дали някои от вас си е купил тази реплика и дали е доволен от слушалките, защото смятам и аз да си купя и да знам ще се прецакам ли и колко :D

SuNsEt
12-18-2012, 14:51
Един приятел има такива,но неговите са оригинални и каза,че е много доволен. За реплика нямам идея ...по-добре ги тествай в магазина и си прецени сам/а.

Psyko Nuts
12-19-2012, 06:57
Не, няма смисъл. Звука няма нищо общо.

dirtyyy
12-23-2012, 13:55
Имам оригинални, преди това исках да взимам реплики.. моя съвет е..да не се преебваш да вземеш репликите.
Нищо общо,по-слаби са дори от слушалки за 5лв.
Вземи си едни добри тапи на дре, няма такъв звук.. (:

nevermind...
12-23-2012, 14:22
С оригинални или с реплики пак ше изглеждаш като ретард, така че няма огромно значение..

SuNsEt
12-23-2012, 21:43
С оригинални или с реплики пак ше изглеждаш като ретард, така че няма огромно значение.. По каква причина мислиш така?

nevermind...
12-24-2012, 08:54
По каква причина мислиш така?
Абсолютно всеки, които съм видял с бийтс си ги носи на връта. Никога не съм видял човек, притежаващ такива слушалки всъщност да слуша музика с тях. Това е адската позьорщина и за мен изглежда нелепо и е мейнстрийм. Адски овъррейтед са ми.

SuNsEt
12-24-2012, 19:45
Мой приятел ги използва за запис на песни ,но както казах,неговите са оригинални. Никога не ги е изнасял от тях да се прави на дупе или нещо от тоя сорт. Иначе ,когато бях с него в един магазин да ги разгледаме ,той каза ,че продаващите се са менте и ,че не струват.
Извод: или автора си купува оригинални,или въобще не си купува.

Auriss
12-24-2012, 21:05
оригиналните са яко овъррейтед. ама яко. ;д за 50 кинта същото качество от друг производител получаваш.

ментетата са по 10$ в алиекспрес. не съм ги тествал, ама като знам каква електроника излиза от там ... пас ;d