PDA

View Full Version : Помощ за подарък



Sissy127
12-18-2012, 15:06
Здравейте! Значи в училище правим нещо като таен Дядо Коледа. Аз изтеглих и ми се падна момиче, която е фенка на Джъстин Бийбър, следователно искам да й купя нещо свързано с него, защото не знам какво друго. Видях албума му, но струва 18лв, а не ми се дават толкова пари, после купих чаша и отидох в едно място където може да принтират лика му на нея, но проблема е, че машината била развалена. И сега се чудя какво да й купя, останах без идеи и няма много време до 21 декември. Затова помагайте!

Momicheto:)
12-18-2012, 15:18
Ако сте 4-ти клас, да, може да и купиш нещо с лика на Джъстин Бийбър, ще се зарадва. Сигурно има много чаши, тениски и разни други глупости с лика на JB. Лоша идея е.

Sissy127
12-18-2012, 15:44
Знам, че е лоша идея, но просто незнам какво ще хареса

teen95
12-18-2012, 16:23
Той нали беше написал някаква книга ? Първата крачка към славата или нещо подобно .

perry_the_platypus
12-18-2012, 18:35
Чаша с лика му!? :D Вярно, ако сте в 4-ти клас, би проработило. Относно книгата, да, но ако е запалена фенка, вече ще я има, хахаха. Може една тениска/суитчър с негов лик, може да й хареса. Виж тук -> http://portokal.bg/., но наистина няма много време. :))