PDA

View Full Version : Кой да избера?



psyho_bitch
12-18-2012, 18:01
Значи има едно момче което АДСКИ го харесвам, даже може да се каже, че почти го обичам (той е с 6 години по-голям от мене, целуваме се, излизаме си и си пишеме всеки ден, той знае за чувствата ми и той ме харесва, но вика, че ще почака малко да порастна). Всичко щеше да е ОК...ако не се появи друго момче - което е с 1 година по-голям от мене, преди време го ОБИЧАХ, но той си игра с чувствата ми и много се чувствах гадно, един ден той просто ми каза, че ме харесва даже, че ме обича и аз незнам какво да правя :/ И с него се целувахме след, като ми каза, че ме харесва, даже исках да му го върна и му казах, че и аз го харесвам, но след като ми каза, че ме обича ми стана некво тъпо... ;хх Не знам кой да избера и се чувствам некво гадно, ако не избера един от двамата. Много ще съм благодарна, ако някой м идаде насоки :) И ако може без отговори от сорта ,,Детски му работи.." и т.н.

xXxPETYAxXx
12-18-2012, 18:09
Ако още някой се появи, дилемата ти ще е по-сложна. Ще трябва да избираш от трима, може и повече, които са ти казали, че те харесват :D
А ти въобще харесваш ли някой от тях?

И все пак според мен и двамата не си струват. Единия щял да те чака, щото си била малка, ама през това време си се целувате?!
Другия пък щом се е подиграл уж с чувствата ти(по твой думи)веднъж е идиот. Ама ти, ако се върнеш при него, ще си още по-голяма идиотка!

psyho_bitch
12-18-2012, 18:19
Еми смисъл първият е на 19, а аз на 13 :) Дори и аз съм му казвала, че за сега си е голяма разликата в годините. Е не, че нещо, ама мисля да заеба втория, просто така, че да не го прееба, защото той пред мен се разрева и то заради мене... И аз мсиля, че ще съм адски тъпа, ако се върна при втория :D

aposiopeza
12-18-2012, 18:22
Не обичаш никой от двамата щом се чудиш. Аз като цяло съм на мнение, че не си струва да бъдеш с никой, в когото не си влюбена, но на 13 нещата стоят по друг начин..

psyho_bitch
12-18-2012, 18:26
Е аз не се лесно привързвам към някое момче :) В смисъл, че доста рядко ще харесам някое момче като повече от приятел... И аз незнам, просто много болка съм изпитала заради единия и не мога да го забравя, а пък другия когато не го видя или си пишеме ми е некво гадно и за нищо друго не ми пука. Звучи като детска история ама пак... ;х

strawberry88
12-18-2012, 18:33
Не обичаш никой от двамата щом се чудиш.

+

TheMan9191
12-18-2012, 18:41
С извинение, но това е много тъпо да питаш някой кой да избереш! Който харесваш/обичаш (ако обичаш някой от двамата въобще) него избери, този който се държи добре, този който те цени и уважава (не мисля, че е 2рия щом си е "играл" с чувствата ти). Не ние ще ходим с него, че да казваме. ;)

fenkaaa
12-18-2012, 18:44
Спокойно,не обичаш нито един от 2-мата,просто се заблуждаваш :D След време ще го разбереш :) И наистина е тъпо да питаш тук кой да избереш,не познаваме нито теб,нито момчетата.Избора трябва да направиш ти самата.

HollyGolightly
12-18-2012, 18:45
Не се занимавай с нито един от тях. Очевидно не искаш да си с по-малкият. А 19 годишният ако беше нормален, нямаше да се целува с 13 годишни момиченца, щеше да си намери някой по-близко до неговата възраст. 6 години могат да не са толкова от значение, но когато става въпрос за 13-19 ,е тогава вече разликата е много голяма.
И не искаш да ти казваме, че е детска работа, но си е точно така.

mimi_we
12-18-2012, 18:49
Първият много го харесваш и даже ПОЧТИ го обичаш, вторият някога си го обичала, а сега лекичко го харесваш само защото той ти е казал, че те харесва.? От това, което успях да разбера се кефиш и на двамата (съвсем нормално е на твойта възраст да те кефят разни батковци), но не обичаш нито един от двамата. Искаш е така просто да хванеш някой да видиш какво е и да се хвалиш пред приятелките.. Най - добре за момента си гледай уроците, пък след някоя друга година като се влюбиш наистина ще си сигурна, че обичаш човека и няма да ти се налага да избираш. Малка си още кво да ти обеснявам.

aposiopeza
12-18-2012, 18:53
Е аз не се лесно привързвам към някое момче :) В смисъл, че доста рядко ще харесам някое момче като повече от приятел... И аз незнам, просто много болка съм изпитала заради единия и не мога да го забравя, а пък другия когато не го видя или си пишеме ми е некво гадно и за нищо друго не ми пука. Звучи като детска история ама пак... ;х

Да се привържеш е едно, да обичаш е друго. Самонавиваш се и за двамата, а както казаха другите, никой от тях не си струва. Според мен просто искаш да си харесваш някого в момента и си създаваш драми, за да не скучаеш. Всъщност нямаш реален проблем и и сама го знаеш...

Azoria
12-18-2012, 18:54
Еми смисъл първият е на 19, а аз на 13

Отпиши го този. На 13 когато бях и аз бях влюбена в момче, което беше на 20 тогава. Очевидно ме харесваше, но не стана нищо, защото съм била малка. Към днешна дата съм му толкова благодарна, че не ми се върза на акъла и не тръгнахме. ;-)
Да не говорим, че това е правилната постъпка в такъв случай, другото си е чиста педофилия.
Ако мислиш, че другия си струва пробвай с него, но и на мен той не ми се вижда надежден.

marilyn
12-18-2012, 22:29
19 годишен с 13 годишна wtf?!??! Боже, аз съм на 19... на 13 годишните гледам като на... дечица...

Не избирай нито един! Ако искаше някой от тях нямаше да питаш по форуми.

Whyniser
12-18-2012, 22:52
От двата стола и ще паднеш на земята, където ти е мястото.Никого не избирай!

beach.ch
12-19-2012, 02:22
Ези- тура би трябвало да проработи щом си на 13.
А може и това с клечките- тоя на 19 ще е дългата клечка, а другата клечка е за 14 годишният.
Абе виж ся, ти тряа да знаеш кой харесваш повече, ама да ти кажа 19 годишният си играе с тебе, а 14 годишният явно му е самотно. Затова ги зарежи и двамата и почакай да станеш на 15.

Dark_Angel_
12-19-2012, 04:02
даже може да се каже, че почти го обичам

:D:D:D:D:D:D:D тва тийновете в днешно време направо ме убиват

beach.ch
12-19-2012, 17:07
хахаха да. Много е хубаво, че обичат от 13 годишни и то първият който им е обърнал внимание. Много бързо става любовта в тва време, може би защото никой няма време за губене и си спестяват опознаването. Направо авторке ако питаш мене, ходи си търси булчинска рокля и резервирай дата. Не трябва да си губиш времето щом го обичаш.. :D

Sladursambeeee
12-20-2012, 17:22
ЗАГОРЯЛААААААА КУРВАААА ......!!! :) :) :) :) :) :) :)

Sladursambeeee
12-20-2012, 17:23
ПСИХО БИАЧЧЧЧЧЧЧ :) :) :) ....!!! :D :D :D :D :D :D :D