PDA

View Full Version : А пък вие



fUcKsMiLe
12-18-2012, 19:50
имате ли бенка/белег, който е на видно място за всички и ако можехте бихте махнали?
Къде? Как се "появи"? :D

*Вдъхновено от темата за мантуто и от неотдавнашното ми падане тт.тт

Canis_Dirus
12-18-2012, 19:55
Имах. С времето се махат. Сега имам само синини по ръцете и от време на време насинени очи, цепнати устни...

Ewok
12-18-2012, 20:10
Имам два по-големи белега по краката, но не ме притесняват.
Иначе, имам разни дребни бенки по лицето и по врата, но не пречат изобщо. Имам и една малко по-гляма на врата, но и тя не е чааак толкова голяма.
Но бих махнала една бенка на триъгълника, 'щото нещо започна да ме притеснява малко.

ilovedeath
12-18-2012, 20:22
Бенки имам много по цялото тяло и само една на носа, но дребни. Белег имам на глезена, лицето (почти незабележим) и на дупето, за други не знам. :lol: Не бих махнала нито една от бенките или пък някой от белезите ми, харесвам си ги.

fUcKsMiLe
12-18-2012, 20:27
Аз имам един белег от преди 5 години под капачката на левия крак. Шит е :/
И преди.. абе скоро беше паднах по физическо и толкова много късмет имах, че се появи още един белег, не залепен,
а на половина върху стария. В момента е нещо розово-бяло, с неопределена форма. Не ми пречат, но стои странно..
Имам още 2 на ръката, които вече почти не се личат.
Бенка имам една.. всъщност не съм сигурна дали е точно бенка, но w/e.
Та, нея смятам да я махна като поотрасна още малко, но ще видим как ще се развият нещата.

LordOfLight
12-19-2012, 12:07
Аз имам прилично симпатично количество бенки. Не искам да ги махам, а белези по рождение и от падане нямам на много видни места, като изключим един на ръката!

ForzaFelipe
12-19-2012, 12:22
Аз имам по лицето няколко малки.Имам на брадичката отстрани една по голяма и на лявото рамо,но не бих ги махнал.Първо не ми се струва много сигурно и второ те са като мой отличителни белези и не искам да ги махам.

granger
12-19-2012, 13:01
Аз имам един белег от преди 5 години под капачката на левия крак. Шит е :/
Само че , при мен е на десния крак :D И е някъде 2 сантиметра, не си личи много,ама аз като го знам,че е там и ме дразни. Имам бенка леко встрани от брадичката,но не ме дразни,не е кой знае какво. Не бих я махнала.

DaNGeRousLy
12-19-2012, 15:37
По тялото нямам, но имам малък червен белег на лявото око и много го мразя .. мисля да го махна някой ден :cool: