PDA

View Full Version : Той вече няма чувства към мен?!



airpump
12-18-2012, 20:38
С моето момче сме заедно от 4 месеца. Но нашата история започва от много по-рано. Преди да се гаджосаме ние бяхме в продължение на половин година много добри приятели-всеки ден се виждахме,прегръщахме се и си държахме ръцете по приятелски. След това тръгнахме.Всичко беше като приказва. От 2 седмици обаче нещата не са същите- той не ми казва, че ме обича, освен, ако аз не му го кажа. Преди ми го казваше всеки ден.
Когато се виждаме вече не се прегръщаме, не си държим ръцете, целуваме се много по-рядко. А иначе срещите ни са чести всъщност-виждаме се ако не всеки ден, то през ден. Чуваме се много често,говорим си по 2-3 часа на ден. На пръв поглед нещата изглеждат съвсем нормални. Но защо той не ми казва, че ме обича и някак си се дистанцира от мен?

ninjaiscrazy
12-18-2012, 21:36
Може да има някакъв проблем,поговори с него.

DragonLady
12-18-2012, 21:56
На колко сте години?
Питам понеже в тиин възрастта често само се заблюждаваме, че обичаме някого.
Иначе трябва да има основателна причина за изведнъж охладнелите отношения. Някакви проблеми, по-сериозни караници да сте имали на скоро? Ако секса не върви, също може да рефлектира и на отношенията.

marilyn
12-18-2012, 22:24
Няма как да знаем, поговори с него.

beach.ch
12-19-2012, 02:16
Ааа виж ся мойто момиче, такива връзки съм ги имала и аз.
Има ли проблемче- айде в нета. Това означава, че вие не можете да разговаряте за такива неща= не можете да разговарвте за връзката си и проблемите си= няма да се получи.
Или я мини тая граница или... си гледай кефа.

fenkaaa
12-19-2012, 09:14
4 месеца ми изглеждат малко,за да се е появила една любов и същевременно да изчезне толкова бързо.Както ти казаха,може би има някакъв проблем.Или не те е обичал изобщо,или има причина за държанието му.

Azoria
12-19-2012, 09:26
Защо не го питаш дали има проблем?

fUcKsMiLe
12-19-2012, 11:24
Това с казването на думите "Обичам те" всеки ден или просто често е супер глупаво.
Минала съм по този път(за което съжалявам и до ден днешен) и знам за какво говориш.
Според мен просто си се излъгала, че обичаш този човек. Може да е любов.. или привързаност (повече ми прилича на това).
Със сигурност не е обич. Обичта е друго нещо, което не се случва с щракането на пръсти, а още по-малко изчезва така.
Просто поговори с него каква е ситуацията. Може човека да си има проблеми.
Кой знае.. ако не го питаш ти, ние не може да разберем. Никой от тук не е ясновидец.

strawberry88
12-19-2012, 12:28
Говори с него.