PDA

View Full Version : Само за информация :)



tupanara
12-18-2012, 21:10
На 16 години членът ми е 16 см нормален ли е за възрастта (девствен съм) защото една моя приятелка ми говори ,че партньорите и били с 19/18/21 см. и нещо започнах да се чудя дали е малък или нормален . Като малък съм обрязан (нищо общо с исляма и техните традиции,просто така се наложи) . И искам да попитам какво мислите за обрязания член , по-добре ли е или не е ? Какво момичетата мислят за това ? Благодаря :)

DragonLady
12-18-2012, 21:46
Добре си е споко! Колкото до обрязан или не, ако момичето те обича, хич няма да и пука обрязан ли си или не.
Иначе лично на мен не ми харесват обрязаните ( не че съм спала с обрязан, предполагам няма разлика в усещането за жената ).

marilyn
12-18-2012, 22:13
16 см са ок. Не знам какво ви става, бе момчета, защо така сте притеснени с тия размери... а и ние не стоим с линийката да ви ги мерим ... как точно тая го измери, че на гаджето й е 21.... не ми е ясно.

Обрязан е яко. На мен ми харесва много повече така. Усещането не е по-различно. Просто ме кефи как изглежда някво супер красивичко е! :)))

tupanara
01-06-2013, 23:13
Дайте още мнения де ...

ccdesigns
01-06-2013, 23:25
Taa твойта приятелка да не се получи като оня виц:
Излиза една на дискотека да си дири лесен секс и си намира некъв пич, вече в леглото събличат се и тоя и вика:
-Ей, ама да те предупредя, че ми е 21см!
-Няма нищо, с 1 см по-малко от на бившия ми.
Почват секса и след 2 минути таа почва да пищи:
-МАЛИИ, ТОА МА А ИЗЛЪГАЛ!

piffacota
01-07-2013, 00:40
екстра е бе.Моя тогава беше 18-19.Ама са кат гледам 8 години не е мръднал.Ма па си ми е екстра деа

djipsito
01-07-2013, 06:51
Дебелината има повече значение.
Сигурно ще се повторя, ама момичетата не сме кофи и аз лично предпочитам някой с 16 см, отколкото някой с 20 и отгоре, защото тези, по-надарените, като наберат инерция, трябва да ги сечеш, щото почва да боли и не е приятно.

Колкото за обрязания член, не мога да кажа по-добре ли е, не е ли. Мен лично не ме бърка.