PDA

View Full Version : Споделете с мен



apple8
12-19-2012, 06:57
1.Здравейте,аз съм момче на 19 години, размера на пениса ми не е впечатляващ, а и на всичкото отгоре не мога да го задържа еректирал ( което повече ме притеснява), малко му трябва и спада почти веднага. Така ясно е, че пари за операция няма да давам, от доста време следя теми за ''джелк'', чета коментари на потребители, които ако не друго поне ерекцията им се е подобрила в рамките на месец, два и усещат положителен ефект.

Има ли нещо лошо да пробвам въпросните упражнения в рамките на определено време и да видя как ще ми се отрази . Мисля също да се обърна и към личния лекар (дано той има някаква информация за тези упражнения).
Ако някой от форума прави тези упражнения или е запознат по някакъв начин,нека сподели как му се отразяват.

2.Коя е позата най-подходяща за първи път ?
3.До колко години се развива мъжката полова система ?
4.Нормално ли е много , ама много рядко да имам сутрешна ерекция ?
5.Вярно ли е ,че най-бавно се оформя обиколката на пениса , за сметка на дължината ?


Благодаря предварително за отделеното време, пиша всичко на едно ,за да не пускам няколко теми . Хубав ден ви желая !

magi_dark
12-20-2012, 20:27
Като начало отиди на лекар,не съм запозната до кога се развиват мъжките полови органи,но не е нормално да нямаш сутрешна ерекция.....А за позите,ако девойката е по-опитна:тя да е отгоре,ако ти си по-опитен:ти да си отгоре

piffacota
12-20-2012, 20:41
отиди на лекар незнам

apple8
12-21-2012, 08:24
За кое да отида на лекар,за какво да питам по-точно ?

piffacota
12-21-2012, 08:25
За проблема

apple8
12-21-2012, 08:31
Нормално ли е да нямам сутрешна ерекция , много рядко я имам и не е пълна .Това ли да попитам

piffacota
12-21-2012, 08:33
да