PDA

View Full Version : Как да спра да мисля за момче ( бившия ми приятел ) .. ?



Tiffanii10
12-19-2012, 10:51
Преди известно време се запознах с едно ''изключително момче '' . Започнахме да излизаме и така след 3 дни тръгнахме , обаче с всеки изминат ден , той започна да ме избягва . Не ми звънеше , не ми пишеше , все си измисляше оправдания за да не се видим . Аз му държах сметка къде е , с кой е и тн . Тъй като аз съм много ревнива , полудявам щом някви пикли му звънат и му пишат на стената в ''фб '' . Той ми каза : Не гледай кво става в фб , не е от значение . И как няма да има значение ... те така го свалят апък и много малко хора знаеха , че ние сме заедно ,, Както и да е на мен ми омръзна и го скъсах и след 1 час той ми писа , дали ще му проста ,но аз не му отговорих . Минаха няколко дни и аз му се обадих с надеждата да се съберем . Бях отишла на центъра с приятели да гледаме концерта на 100 кила , и след като му се обадих решихме да се видим , той ми каза че пътувал и след малко ще е в плд и ще се видим . Оставих приятели те си и отидох в градската градина и седнах на една пейка , и чаках да ми се обади минаха 10 - 15 мин и му се обадих . Той ми каза че имал работа и няма как да се видим днес , аз се ядосах и се прибрах . След като слезнах от рейса му се обадих и се оправихме и пак се събрахме , бях толкова щастлива .. На вечерта един мой много добър приятел ми се обади в 01:00 ч. и ми каза един неща , които ме разтърсиха доста . Оказа се , че докато ''уж сме били заедно '' , той е излизал с други и е правил ужасни неща .. Също така разбрах , че когато се събрахме отново, преди моя приятел да ми се обади той е написал в фб ''ако 50 човека харесат това ще кача снимката на момичето, което харесвам '' и е качил снимка на някакво познато момиче .. стана ми много гадно , не мислех че така ще се подиграе с мен .. Само за това мисля , не мога да спра да мисля за него , искам да съм отново с него , но не знам дали има смисъл . Вие какво мислите ? :(

besso
12-19-2012, 10:57
Мислите се появяват, защото не ги искаш. Пробвай, в рамките на 10-ина минути в никакъв случай да не мислиш за розови слончета - но бъди сериозна - не допускай и една мисъл за тях, за нито едно розово слонче дори. Едно само ако се промъкне в мислите ти започвай нов 10 минутен период без мисли за розови слончета.
Пробвай и сподели резултата - мисля, че сама ще направиш извода :)

Tiffanii10
12-19-2012, 10:59
Ще опитам , благодаря ! :)

fUcKsMiLe
12-19-2012, 11:27
Намери си хоби.
И няма смисъл да се събирате.

marilyn
12-19-2012, 12:18
Няма смисъл да се събирате, а цялата ви история звучи много по детски.

Намери си с какво да си уплътняваш времето... хобита, излизания с приятели.. такива неща.

teodorakehaiova
12-29-2012, 23:18
Любов с любов се лекува ..

petkoo
12-30-2012, 00:25
Подкрепям горните мнения НО сигурна ли си че тези неща, където ти ги е казал твоят приятел са истина

MarkKnight
12-30-2012, 00:38
така са малките селкси пикльовци дето се мислят за големите фейсбук плейбойчета,бий му шута

HollyGolightly
12-30-2012, 02:21
Тръгнали сте на 3тия ден след като сте се запознали, ти го ревнуваш постоянно, той те игнорира, видимо сваля други момичета, ти и ти не знаеш какво искал, след като нямаш смелостта дори да се срещнете, за да го скъсаш, и двамата сте на не повече от 14-15. Според мен от таква връзка, ако може дори така да се нарече, смисъл голям няма. Решила си, че искаш да си с него, понеже няма друг, пък и ти е скучно. Оплътни си времето и няма да има място за него в главата ти.

SuNsEt
12-30-2012, 10:08
Няма да чета ,какво си написала,но само от заглавието ще ти кажа нещо много простичко- любов се забравя с любов.